کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
پذیرش براي فوق
(2013-12-31 ساعت 03:23)negar_karimi6 نوشته:  سلام
تازه اومدیم آمریکا از طریق لاتاری
بچه هام بزرگتراز21 سال و ازدواج کردن
سوال اول
چندسال طول میکشه تا اونا هم روالش طی بشه و بیان؟یعنی بایدچتد سال بعد ازسیتی زن شدنمو بگذره

سوال دوم که هنوز یه نفر یه جوتب درست و حسابی بهم نداده اینه
اگر ازراه پذیرش داتشجو بخوان بیان که ادامه نحصیل بدن که زودتر بشه تا بعد ازسینی زنی شدن ما آیا میدونید به چه طریقه
سلیتی داره؟
درضمن لیسانس معماری و عمران هستن
ممنون
بچه هاتون اگه مجردهستند العان هم میتونیداقدام کنیدبراشون.اگه باویزای دانشجوی واردامریکا بشند باید تاپایان تحصیل بااون ویزاباشندبعداتغییربدند
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

پاسخ
تشکر کنندگان: msar
(2013-12-31 ساعت 07:01)sib 24 نوشته:  
(2013-12-31 ساعت 03:23)negar_karimi6 نوشته:  سلام
تازه اومدیم آمریکا از طریق لاتاری
بچه هام بزرگتراز21 سال و ازدواج کردن
سوال اول
چندسال طول میکشه تا اونا هم روالش طی بشه و بیان؟یعنی بایدچتد سال بعد ازسیتی زن شدنمو بگذره

سوال دوم که هنوز یه نفر یه جوتب درست و حسابی بهم نداده اینه
اگر ازراه پذیرش داتشجو بخوان بیان که ادامه نحصیل بدن که زودتر بشه تا بعد ازسینی زنی شدن ما آیا میدونید به چه طریقه
سلیتی داره؟
درضمن لیسانس معماری و عمران هستن
ممنون
بچه هاتون اگه مجردهستند العان هم میتونیداقدام کنیدبراشون.اگه باویزای دانشجوی واردآمریکا بشند باید تاپایان تحصیل بااون ویزاباشندبعداتغییربدند

دوست خوبم گفتم که هردو ازدواج کردن ولی تحمل نداریم که 10 یا 15 ساله دیگه کارشون درست بشه و بیان میخوایم هرچه زودتر کانون زندگیمون گرم بشه دوری برای همه مون مشکلات خودشو ببار آورده اگر اگر در زمینه فرزندان متاهل که زودتراز موعد بتونیم بیاریمشون اطلاعاتی دارید ممنون میشم در احتیارمون بزارید
پاسخ
(2013-12-31 ساعت 07:47)negar_karimi6 نوشته:  
(2013-12-31 ساعت 03:23)negar_karimi6 نوشته:  
بچه هاتون اگه مجردهستند العان هم میتونیداقدام کنیدبراشون.اگه باویزای دانشجوی واردآمریکا بشند باید تاپایان تحصیل بااون ویزاباشندبعداتغییربدند

دوست خوبم گفتم که هردو ازدواج کردن ولی تحمل نداریم که 10 یا 15 ساله دیگه کارشون درست بشه و بیان میخوایم هرچه زودتر کانون زندگیمون گرم بشه دوری برای همه مون مشکلات خودشو ببار آورده اگر اگر در زمینه فرزندان متاهل که زودتراز موعد بتونیم بیاریمشون اطلاعاتی دارید ممنون میشم در احتیارمون بزارید

حق باشماست ببخشید حواسم نبود.این صفحه رو مطالعه کنید
http://mohajersara.com/thread-2914-post-...l#pid63435
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

پاسخ
تشکر کنندگان: negar_karimi6 ، msar
(2013-12-31 ساعت 08:06)sib 24 نوشته:  
(2013-12-31 ساعت 07:47)negar_karimi6 نوشته:  
(2013-12-31 ساعت 03:23)negar_karimi6 نوشته:  

حق باشماست ببخشید حواسم نبود.این صفحه رو مطالعه کنید
http://mohajersara.com/thread-2914-post-...l#pid63435

دوست خوبم ممنون ازلطفتون حتما بادقت مطالعه اش میکنم
پاسخ
اینجا فقط همه سوال پرسیدن و هیچکس درست و حسابی جواب نداده.
منم لیسانس نرم افزار دارم با معدل 14 از پیام نور تهران .شرایط بورسیه شدن در دانشگاههای شرق امریکا رودر شرایط من کسی میدونه؟؟ تافل یا آیلس ندارم
آیا امیدی هست بورسیه بشم برای فوق لیسانس؟؟؟؟؟؟؟؟
2015AS4XXX یک نفر ،از آنکارا تغییر به ابوظبی،مصاحبه اپریل،ویزا یکضرب
به آرامی شروع به مردن میکنی اگربرای مطمئن درنامطمئن خطر نکنی،اگر ورای رویاها نروی...امروز رامخاطره کن.کاری کن.نگذار که به آرامی بمیری

پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
من ليسانس مكانيك جامدات دارم از دانشگاه آزاد اسلامي واحد سمنان با معدل ١٣.٥

ميتونم از يك دانشگاه عادي آمريكا براي ارسد مكانيك پذيرش بگيرم و بورس؟
بعد سوال ديگم اينكه براي گرفتن بورسيه بايد چه كارهايي انجام بدم
ميتونم قبل از ورود به امريكا از همين ايران براي دريافت بورس اقدام كنم و اگه تونستن بورس رو بگيرم وارد امريكا شم يا نه؟
اول بايد وارد امريكا شم و بعد براي گرفتن بورس اقدام كنم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-06-22 ساعت 01:32)tamilad نوشته:  سلام

ميتونم قبل از ورود به امريكا از همين ايران براي دريافت بورس اقدام كنم و اگه تونستن بورس رو بگيرم وارد امريكا شم يا نه؟

احتمالش تقریبا صفره اما میتونید امتحان کنید شاید شد.
بورسیه هم به اینجا ربطی نداره و مربوط به ایرانه میتونی بری اینجا https://www.um.ac.ir/Education-laws-9.htm و شرایط رو ببینی.
اولش سخته اما خودت رو نباز باهاش بجنگ
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-06-24 ساعت 23:18)ps5 نوشته:  
(2016-06-22 ساعت 01:32)tamilad نوشته:  سلام

احتمالش تقریبا صفره اما میتونید امتحان کنید شاید شد.
بورسیه هم به اینجا ربطی نداره و مربوط به ایرانه میتونی بری اینجا https://www.um.ac.ir/Education-laws-9.htm و شرایط رو ببینی.

پذیرش:

اتفاقا احتمالش اصلا کم نیست ولی‌ به تلاش هم نیاز داره، من خودم معدلم ۱۴.۵۰ بودش ولی‌ از ۱۰ تا دانشگاهی که واسه فوق اپلی‌ کردم ۳ ۴ جا پذیرش گرفتم

البته اگه تو اپلی‌ و انتخاب دانشگاه‌ها دقت بیشتری می‌کردم نتیجه بهتری هم می‌گرفتم

واسه اپلی‌ کردن اسم دانشگاه و معدل ۲تا فاکتور هستش، ولی‌ فاکتور‌های دیگه‌ای هم هست که پرونده شما رو می‌سازه و اونا به کل پرونده شما نگاه می‌کنن مثل: نمره زبان تافل،رزومه تحقیقاتی‌ و کاری، ارسال به موقع درخواست، توصیه نامه و از همه مهمتر نمره جی‌ آّر ای

پس اصلا نگران نمره معدل نباش، ولی‌ باید رو فاکتور‌های دیگه حسابی‌ تلاش کنی‌

یه نکته مهم دیگه دقت در انتخاب دنشگهی که می‌خوای اپلی‌ کنی‌ هستش، باید با دقت اون دانشگاه رو بررسی کنی‌ قبل از اینکه اپلی‌ می‌خوای بکنی‌ تا الکی‌ پول و امکاناتت رو هدر نعدی

بورس:

من درباره بورس از ایران چیزی نمیدونم ولی‌ اگه منظورت بورس شدن تو خارجه باز هم شانس داری

به طور کلی‌ شانس داوطلب‌های دکترا واسه گرفتن فاند از فوق‌ها بیشتر و گرفتن فاند واسه فوق سخت تره

ولی‌ امکانش هم کم نیست، من خودم کل فوق رو فاند داشتم

اینجا که دوباره انتخاب صحیح لیست دنشگهت خیلی‌ مهم می‌شه، باید بگردی دنشگهی پیدا کنی‌ که به فوق هم فاند میدان رو پیدا کنی‌، با چک کردن سایت دانشگاه یا با تماس با دانشکده یا با تماس به دانشجوهای اونجا اینو میتونی‌ بفهمی

یه نکته دیگه، اگه خودت علاقه به دکترا داری، خیلی‌ از دانشگاها اجازه میدان مستقیم واسه دکترا اپلی‌ کنی‌ و اینجوری شانست واسه فاند بیشتر می‌شه

اکثر دانشگاه‌ها شما باید مدارکتون رو قبل از ددلاین دانشگاه بفرستین تا واسه فاند بررسیتون کنن، پس از همون ایران می‌تونین اقدام کنین واسعش

نکته آخر اینکه بازی هم هم اول فاند نداشت ولی‌ بعد از یک یا ۲ ترم تونستن فاند پیدا کنن، این مدل ایش هم زیاده ولی‌ نمیگم که انتخاب اولتون باشه

بازم سالی‌ باشه در خدمتم، موفق باشید

شرمنده متن خوانا نیست، چون تو بهنویس تایپ کردم
پاسخ
تشکر کنندگان: mhb161 ، ps5

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان