کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
راهنمای ثبت نام در لاتاری گرین کارت آمریکا
نقل قول:برای شرکت تو لاتاری شرط حد اقل داشتن دیپلم 12 ساله هست که شما باید هنگام ثبت نام مدرک پیش دانشگاهی داشته باشین. و اگر بدون مدرک پیش دانشگاهی شرکت کنین و شانستون گل کنه و برنده شین و نتونین ثابت کنید که وقت ثبت نام پیش دانشگاهی داشتین متاسفانه کیستون رد میشه.

مطمئنی ؟؟
تا اونجا که ما میدونیم همه عکس حرف شما رو زدن
میگن ایراد نداره؟؟
(چه بدبختم منه کاردانشی)
پاسخ
تشکر کنندگان: daria ، Ghoghnoosepars
نقل قول:بله بعضی از دوستان بودن که بعد از قبولی به صورت فشرده پیش دانشگاهی رو امتحان دادن و مدرک گرفتن و ویزا براشون صادر شد.

آقا ما تا قبل از اعلام نتایج قرعه کشی امسال (2015 ... که اگر شرکت کنم که میکنم) فوق دیپلمم رو میگیرم
یعنی ترم آخرم
آیا بازم به مشکل میخورم از نظر دوستان؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Ghoghnoosepars
(2013-09-28 ساعت 18:46)عشق رفتن نوشته:  
نقل قول:بله بعضی از دوستان بودن که بعد از قبولی به صورت فشرده پیش دانشگاهی رو امتحان دادن و مدرک گرفتن و ویزا براشون صادر شد.

آقا ما تا قبل از اعلام نتایج قرعه کشی امسال (2015 ... که اگر شرکت کنم که میکنم) فوق دیپلمم رو میگیرم
یعنی ترم آخرم
آیا بازم به مشکل میخورم از نظر دوستان؟؟؟

با مدرک فوق دیپلم میتونی معادل دیپلم 12 ساله رو از آموزش پرورش بگیری و مشکلت اینجوری حل میشه
پاسخ
تشکر کنندگان: عشق رفتن ، Ghoghnoosepars
کسی نمیدونه تاریخ انجام قرعه کشی حدودا کی هست ؟
اگه میدونید بگید مهمه ممنون
(تاریخ انجام قرعه کشی و نه تاریخ اعلام نتایج)
پاسخ
(2013-09-28 ساعت 18:31)behzad2013 نوشته:  ... اگر بدون مدرک پیش دانشگاهی شرکت کنین و شانستون گل کنه و برنده شین و نتونین ثابت کنید که وقت ثبت نام پیش دانشگاهی داشتین متاسفانه کیستون رد میشه.
البته اینجوری نیست. ما امسال خانم برنده سال دوم دبیرستان داشتیم که رفت مصاحبه و به خاطر نداشتن دیپلم ریجکت نشد. بهش فرصت دادن که یا مدرک پیش دانشگاهیشو بیاره و یا از دانشگاهی در آمریکا پذیرش بگیره. هر چند که بعداً خانواده اش راضی نشدند و ایشون ویزاشو از دست داد. سال قبل هم یک آقای برنده سال سوم دبیرستان داشتیم که روز مصاحبه به خاطر نداشتن دیپلم 12 ساله نقص مدرک خورد ولی بعد با پشتکار خودش کارش رو درست کرد و ویزاشو گرفت.
پاسخ
تشکر کنندگان: nina22 ، ffrfar ، reza_khoshtip ، afshinghwink ، behzad2013 ، MEHR52 ، Ghoghnoosepars
ایا ثبت نام با ssh یا +ssh یا vpn ممکنه
پاسخ
تشکر کنندگان: ffrfar ، Ghoghnoosepars
دوستان عزیز سلام , من برنده 2013 هستم و اول آذر عازم به امریکا. چه اونهایی که برای اولین برای 2015 میخواهند ثبت نام کنند و چه اونهایی که برنده 2014 هستند هر کمکی که نیاز دارند من در خدمتتون هستم.
هر پیغام یا سوالی دارید به email من ارسال کنید.( info@goodwoodcraft.com ) لطفا خودتون رو نیز معرفی مختصر کنید. امیدوارم همتون برنده شید و یه روزی مثل الان من به تازه کار ها کمک کنید.
Regards,
Houman
AS2013874#
پاسخ
تشکر کنندگان: Hejrat ، maani ، ojee ، behdist ، azadehjjaberi ، afshinghwink ، حامد ، hndsmby ، 14708 ، fariba_ff7 ، satin ، MEHR52 ، Ghoghnoosepars
ایا ثبت نام با ssh یا +ssh یا vpn اشکالی دارد
پاسخ
تشکر کنندگان: ojee ، Ghoghnoosepars
سلام آیا در فرم ثبت نام قسمت 8 که مربوط به ادرس میشه حتما باید دو آدرس نوشته بشود یا یک آدرس هم کافیه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: ojee
(2013-09-28 ساعت 17:43)zz24 نوشته:  دوستان و هموطنان عزیز سوالاتی داشتم که ممنون میشم افراد با تجربه جواب بدن

1-بهترین سایت برای ثبت نام 2015 کدام ها هستند؟با اعتماد ترین ها؟(جون مراحل ثبت نام اسکن عکس و این چیزا میخواد که ما در خانه نداریم)پس برای ثبت نام باید به چه کسی که قابل اعتماد باشه رجوع کنیم....میدونم سایت اصلی ثبت نام همان سایت اصلی است ولی سایت های ایرانی هستند که کمک میکنند با گرفتن مبلغی..آیا کدامشان را پیشنهاد میدهید؟
2-آیا کسانی که روزهای اول ثبت نام کنن شانس بیشتر دارن برای قبول یا نه؟
3-(مهم) آیا مثلا افراد یک خانوانده مثلا همشون ثبت نام بکنند آیا برای همشون باید یک ایمیل جداگانه در نظر گرفته باشه موقع ثبت نام در فرم؟یا فقط یک ایمیل کافیه؟
4-بعد اگر یک ایمیل برای هر چند تا اعضای خانواده اختصاص داده باشه ایا مشکل پیش نمیاد مبنی بر اینکه اونا بفهمن اینا همشون اعضای یک خانوانده هستن؟
5-این ایمیلی که درست میکنیم موقع ثبت نام همون ایمیلی هست که موقع قبولی بهمون خبر داده میشه که شما قبول شدید؟
6-شانس قبولی هر ایرانی در 2015 رو کسی میدونه چقدره؟
سلام دوست عزيز
شما بايد فقط به خودت اعتماد كني، و خودت ثبت نام كني، واسه عكس هم از عكاسي درخواست كن فايل عكس و بهت بده،
قرعه كشي كاملا بر اساس شانس و تو اين مرحله زود و دير تاثيري نداره،
١ ايميل كافيه و اگه شما كل خانوادتون شرايط ثبت نام و داشته باشن
ميتونن ثبت نام كنن
جواب قبولي براي شما ايميل نميشه، شما بايد در ارديبهشت ١٣٩٣ از سايتwww.dvlottory.state.gov 
وضعيت خودتون رو با شماره پيگيري كه بعد ثبت نام به شما اختصاص داده برسي كنيد.
پروردگارا
((سرنوشت ما را خير بنويس، تقديري مبارك،تا هر آنچه را كه تو زود خواهي دير نخواهيم و هر آنچه را كه تو دير خواهي زود نخواهيم))

2014as5300
گرین کارت خانم و دخترم ، 2014November05
سهم خودمم فرم I 130
pD:18 Nov
اپروو 19 مارچ
کىس نامبر YRV20156*****
پرداخت 120$ وDS-261
فرم 2015/sep/15
پاسخ
تشکر کنندگان: ojee ، Ghoghnoosepars
با سلام دوستان ميخواستم بدونم تو قسمت آخر فرم ثبت نام كه نوشته تعداد فرزندان رو بنويسيد كسايي كه بچه ندارن بايد صفر بنويسن يا اينكه باكس رو خالي بزاريم؟
پاسخ
سلام ثبت نام شروع شده؟ اگه شروع شده من قسمت ثبت نامو پیدا نکردم لطفا راهنمایی فرمائید مرسی‌
پاسخ
ایا ثبت نام با ssh یا +ssh یا vpn میشود ؟
پاسخ
سلام
چرا از ssh و فیلتر شکن استفاده کنید ؟
هیچ نیازی به نرم افززارهای عبور از فیلتر نیست
پاسخ
سلام و خسته نباشید .
من هنوز دانشجو هستم و طبیعتاً معافیت موقت سربازی برای تحصیل دارم ، ممنون میشم راهنمایی کنید که آیا امکان شرکت در لاتاری رو دارم ؟
مشکل خروج از کشور رو ندارم چون با گذاشتن ودیعه 15 میلیونی میتونم از کشور خارج بشم .
در صورت قبولی در دی وی ، آیا برای سفارت و مصاحبه ( با توجه به نداشتم کارت پایان خدمت ) به مشکل میخورم ؟
با تشکر
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان