کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
دالاس، ایالت تگزاس
(2014-05-12 ساعت 18:14)Ferfereh نوشته:  دوستان عزيز با سابقه در دالاس ممنون ميشم اگر راهنمايي كنيد براي رفتن به ايران با يك بچه ٧ سأله كدوم ايرلاين هم از نظر قيمت و هم از نظر راحتي و تعداد توقف كمتر، مناسبتر هست.؟

سلام

Emirates air line
امام راحل یه جمله جالبی داشت می فرماید" انشاله خدا همه ما را آدم کند" !
آمین رو بلند بگو ! Big Grin
Lol Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: odiseh ، qeshmi ، janatirad ، noobnoobi ، nedaba ، alirezanz
سلام
دوستان هزینه زندگی برای دو نفر تقریبا چقدر هست تو دالاس
با شرایط: یه خانه ی دو خوابه یا یک حوابه
تو یه محله خوب
❶کيس نامبر : 2015AS26## ❷تعداد افراد :1+1 نفر : ازدواج سه ماه بعد از قبولی❸کنسولگری :  Abudhabi
❹ارسال فرم : August 30 ❺کارنت: November ❻تاریخ مصاحبه : April 19 ❼دريافت ويزا : يك ضرب + AP(شرکت خصوصی؛ سربازی ارتش، آپدیتها:21و 22 آپریل- 2 و 23 جون- 1 جولای- 2 جولای کلیر تاریخ ورود: 1 اکتبر- سیاتل , سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: odiseh ، jojo_hami ، noobnoobi ، nedaba ، markopolos
(2014-05-13 ساعت 22:40)r.bazargan نوشته:  سلام
تو یه محله خوب

حداقل 2000$ درماه
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

پاسخ
تشکر کنندگان: r.bazargan ، odiseh ، jojo_hami ، noobnoobi ، nedaba ، markopolos ، Memolk
خانمی هست که در دالاس دنبال همخونه خانم میگرده.. اگر از خانمهایی که اینجا هستن یا در آینده نزدیک می خوان بیان دالاس، دنبال همخونه هستند یه من پیام بدن لطفا.
2013AS15xx (یک نفر)/مصاحبه:آخر نوامبر،ایروان/کلیرنس: 21 روزه/دالاس، سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان: noobnoobi ، jnouri
سلام دوستان عزیز برنامه ما برای اولین سفر به آ م ری ک ا برای مرداد ماه هست 2 تا کمک و راهنمائی از دوستان مقیم دالاس داشتم
1- در اون تاریخ ما در 5 امین ماه انتظار برای به دنیا آمدن فرزند جدیدمان هستیم آیا کسی از دوستان اطلاعات دقیقی در ارتباط با هزینه های زایمان و شرایط استفاده از بیمه های درمانی را دارد ممنون می شم در این زمینه ما را راهنمائی کنید.
2-ما دنبال منزل 2 خوابه مناسبی برای ماه اول در مکان مناسب می گردیم که ترجیحا مبله باشه ممنون می شم اگر در این مورد نیز ما را یاری فرمائید.
پاسخ
تشکر کنندگان: nedaba ، markopolos
(2014-05-11 ساعت 06:02)maxsupermax نوشته:  
(2014-05-11 ساعت 01:04)mehdi.topol نوشته:  با سلام به ملت عزیز ساکن در دالاس
اگر بین دوستان کسی هست که ی ذره وقت داشته باشه و از این شهر اطلاعات خوبی داشته باشه خواهشا پیغام خصوصی بزاره تا امکان ی گپ فراهم بشه.
سپاس فراوان
عزیز!
ایشاله که شما وقت کامل پیدا کنید و فقط همین تاپیک رو از اول تا آخر بخوونی اطلاعات لازمه رو تا 70 درصد پیدا خوهای کرد. اون مابقی شم تشریف آوردی سر در میاری!

(2014-05-11 ساعت 01:04)mehdi.topol نوشته:  با سلام به ملت عزیز ساکن در دالاس
اگر بین دوستان کسی هست که ی ذره وقت داشته باشه و از این شهر اطلاعات خوبی داشته باشه خواهشا پیغام خصوصی بزاره تا امکان ی گپ فراهم بشه.
سپاس فراوان
عزیز!
ایشاله که شما وقت کامل پیدا کنید و فقط همین تاپیک رو از اول تا آخر بخوونی اطلاعات لازمه رو تا 70 درصد پیدا خوهای کرد. اون مابقی شم تشریف آوردی سر در میاری!
سلام بنده سال قبل حدود 40 روزی پلینو بودم در خدمت شما هستم .اشالله اواخر امسال بر می گردم .پسرم هم اگوست بر می گرده
شماره کیس : 2012AS000200XX
کنسولگری: ANK
مصاحبه : 2012 /FEB دریافت آبی
دریافت کلیرنس:26 SٍEP با ستاره
دریافت وبزا: SEP 28
ورود به آمریکا : 2013/March

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-05-13 ساعت 22:40)r.bazargan نوشته:  سلام
تو یه محله خوب

ماکزیمم 1500
Case No: 2013AS5xx
تعداد اعضا: 2 نفر
کنسولگری: آنکارا،تاریخ کارنت شدن:13 August،
نامه دوم: 20 September
،تاریخ مصاحبه :nov19
نتیجه:يكضرب
ورود به امریکا: 14 اپریل 2013
تگزاس.دالاس
پاسخ
تشکر کنندگان: nora ، odiseh ، radman87 ، jojo_hami ، janatirad ، noobnoobi ، nedaba ، mahdii ، markopolos
سلام
کسی آرایشگاه ارزان در پلینو می شناسی. ترجیحا اگر ایرانی باشه بهتر . پیشاپیش ار راهنمای ها ممنون.
شماره کیس:2013as1600 مصاحبه:هفته اول دسامبر آنکارا تعداد:3نفر وضعیت:کلیرنس 31 ژانویه خودم و دخترم و٨ مي همسرم
پاسخ
تشکر کنندگان: noobnoobi ، nedaba ، markopolos
(2014-05-17 ساعت 07:13)MARYAM2 نوشته:  سلام
کسی آرایشگاه ارزان در پلینو می شناسی. ترجیحا اگر ایرانی باشه بهتر . پیشاپیش ار راهنمای ها ممنون.

یک خانم ایرانی هست که در پلینو ساکنه. من برای کوتاهی مو پیشش رفتم. کارش بد نیست. قیمتش هم نسبت به بقیه بهتر بود. پیغام خصوصی و ایمیلتون بسته است ! چطور برات شماره اشو بفرستم ؟!
2013AS15xx (یک نفر)/مصاحبه:آخر نوامبر،ایروان/کلیرنس: 21 روزه/دالاس، سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان: yalda91 ، nedaba ، alirezanz
خیلی خیلی از جواب سریعتون ممنون. من نمیدونم چرا بسته هست یا چطوری باز میشه
شماره کیس:2013as1600 مصاحبه:هفته اول دسامبر آنکارا تعداد:3نفر وضعیت:کلیرنس 31 ژانویه خودم و دخترم و٨ مي همسرم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-05-14 ساعت 11:29)taranom baran نوشته:  سلام دوستان عزیز برنامه ما برای اولین سفر به آ م ری ک ا برای مرداد ماه هست 2 تا کمک و راهنمائی از دوستان مقیم دالاس داشتم
1- در اون تاریخ ما در 5 امین ماه انتظار برای به دنیا آمدن فرزند جدیدمان هستیم آیا کسی از دوستان اطلاعات دقیقی در ارتباط با هزینه های زایمان و شرایط استفاده از بیمه های درمانی را دارد ممنون می شم در این زمینه ما را راهنمائی کنید.
2-ما دنبال منزل 2 خوابه مناسبی برای ماه اول در مکان مناسب می گردیم که ترجیحا مبله باشه ممنون می شم اگر در این مورد نیز ما را یاری فرمائید.

سلام
ما از طریق بیمه allkids اقدام کردیم و کل هزینه های زایمان رو دادن و کلی هم مواد غذایی و غیره. هیچ هزینه ای هم ندادیم البته تو شیکاگو
یه سری به سایتش بزنید اطلاعات کامل رو گذاشته.
موفق باشید.
2012AS00018XXX
دریافت نامه قبولی: 2011 , 16 Jul
کنسولگری: آنكارا
ارسال فرمها: 2011 , 2 August
مصاحبه: Jan 2012
دریافت ویزا: Mar 2012
هزینه ها: خيلي زياد
ورود به آمریکا: May 2012
دریافت گرین کارت: Jun 2012
پاسخ
تشکر کنندگان: odiseh ، qeshmi ، hamid.eng ، yalda91 ، noobnoobi ، nedaba ، alirezanz
نیازمند به یک خونه یک خوابه در دلاس دارم ( زوج دو نفره)
[font=Courier]شماره کیس : 2014AS0004XXX , تاریخ رویت قبولی:1 MAY , کنسولگری: ابو ظبی , تعداد افراد منظور در کیس : ۲ نفر , ارسال فرمها :August 21. 2013 , تایید مدارک :2013 ,30 August , کارنت شدن کیس : February 6.2014 , روز مصاحبه :22 April , دریافت ویزا :24 April یک ضرب , ورود به آمریکا: ۸ جولای ۲۰۱۴ , مقصد : تگزاس[/font]

پاسخ
تشکر کنندگان: shadi79 ، noobnoobi ، nedaba
سلام
از دوستان کسی برای سپتامبر هم خونه پسر نمی خواد؟؟؟
اگر کسی بود لطفا از طریق پیام خصوصی با بنده تماس بگیره.ممنون.
برای دریافت آدرس گروه فیسبوک بچه ها در شیکاگو می توانید پیام خصوصی بفرستید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
بچه ها یه خواهش
من اینجا یه مقدار پول لازم دارم ، کسی اینجا هست که به من دلار بده و ایران بگم دلار تحویلشون بدن ؟؟؟!!|!
شريف ترين دلها دلي است که انديشه آزار کسان در آن نباشد . زرتشت
زندگي تاس خوب آوردن نيست ، تاس بد را خوب بازي کردنه .
براي مشورت خردمندان را برگزين تا از ملامت و ندامت در امان باشي .
پاسخ
تشکر کنندگان: khder ، amaka747
خوب منم بعد از کش و قوس های فراوان تصمیم گرفتم بیام دالاس

پاسخ
تشکر کنندگان: maxsupermax ، khder ، noobnoobi ، mirman ، anahita 62 ، alirezanz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان