کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
دالاس، ایالت تگزاس
همشهری های آینده
بنده و همسرم امیدوار هستیم تا چند هفته آینده به دالاس نقل مکان کنیم.
در ابتدا از دوستان ساکن دالاس ممنون میشوم که یک محل اسکان موقت را در منطقه پلینو به ما معرفی کنند.
که دارای دسترسی های مناسب به مراکز خرید ، اداری و حمل و نقل باشد.
با تشکر
کیس نامبر: **2014AS000000 (همسرم) / سفارت: آنکارا --> ایروان / ارسال فرمها : 8 June (ایمیل) / دریافت تاییدیه : 16 June / تاریخ دریافت نامه دوم: 13 September/ زمان مصاحبه : هفته اول نوامبر / کلیر همسرم: 21 می بعد از 199 روز و کلیر شدم خودم : روز 9 جولای ، ورود به خاک آمریکا در تاریخ 5 دسامبر ، /[/color] معرفی یک وسیله کاربردی 220V<->110V

پاسخ
تشکر کنندگان: alitab ، MJAVADIAN ، alirezanz
سلام دوستان
ما امروز رفتیم به ikea که توی فریسکو هست و یه کم خرید کردیم ....... قیمتای خوبی داره اگه می تونید یه سر به اونجا زنید بعضی چیزا هم انگار حراج بود
شماره کیس: 4XXXX
رویت قبولی:Aug 2011
ارسال فرمهای اول و دوم :Oct 2011 و May 2012
مصاحبه:June 2012
دریافت کلیرنس:July 2012
دریافت ویزا:Aug 2012
ورود به آمریکا:Nov 2012
دریافت گرین کارتBig Grinec 2012
ورود مجدد: July 2014
پاسخ
تشکر کنندگان: barfi1 ، alitab ، MAHDI2012 ، yalda91 ، k.shiari ، maxsupermax ، alirezanz
(2014-08-23 ساعت 20:38)odiseh نوشته:  دوستان برای اینترنت شرکت تایم وارنر رو به ما پیشنهاد دادن..... نظرتون چیه؟ گزینه بهتری هم هست یا همین خوبه؟ ترجیها قیمتش مناسب باشه
باتشکر

ما هم تایم وارنر داریم بد نیست دوستانمون هم همه تایم وارنر دارن
شماره کیس: 2011AS00035xxx
کنسولگری:بخارست
تاریخ مصاحبه: 9 آگوست 2011
تاریخ دریافت کلیرنس:01 سپتامبر
تاریخ دریافت ویزا:6 سپتامبر
تاریخ ورود به آمریکا:15 فوریه 2012
تاریخ دریافت سوشیال:24 فوریه
خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزی را دارم که تو در عرش کبریاییت نداری من چون تویی دارم و تو چون خودی نداری
پاسخ
تشکر کنندگان: odiseh ، alirezanz
دوستان مطلع: خط موبايل لايكا با مكالمه و تكست نامحدود قيمتش 23 دلار در ماهه. اولا تو دالاس آنتن ميده؟ ثانيا چرا انقدر ارزونه؟ مشكل يا محدوديت خاصي داره؟
دالاس تکزاس 2014
داداش! سر به سر مهاجر نذار... مهاجر خستس...
پاسخ
تشکر کنندگان: سیمین راد ، pari pariaaa ، moqadam
(2014-08-24 ساعت 06:46)golesang نوشته:  
(2014-08-23 ساعت 20:38)odiseh نوشته:  دوستان برای اینترنت شرکت تایم وارنر رو به ما پیشنهاد دادن..... نظرتون چیه؟ گزینه بهتری هم هست یا همین خوبه؟ ترجیها قیمتش مناسب باشه
باتشکر

ما هم تایم وارنر داریم بد نیست دوستانمون هم همه تایم وارنر دارن
بستگی به مجتمع محل زندگیتان داره باید از آفیس سوال کنید، در دالاس اغلب تایم وارنر استفاده می کنند و خوبه.
پاسخ
تشکر کنندگان: barfi1 ، alborz2012 ، odiseh ، alirezanz
(2014-08-24 ساعت 09:26)peymanmohajer نوشته:  دوستان مطلع: خط موبايل لايكا با مكالمه و تكست نامحدود قيمتش 23 دلار در ماهه. اولا تو دالاس آنتن ميده؟ ثانيا چرا انقدر ارزونه؟ مشكل يا محدوديت خاصي داره؟

من دو تا خط لایکا دارم و استفاده می کنم. لایکا از آنتن تی موبایل استفاده می کنه و هیچ مشکلی نداره. ارزونیش را نمی دونم شاید بخاطر اینه که اسمش توی امریکا زیاد معروف نیست. و اینکه متعلق به یک شرکت اروپاییه.
پاسخ
تشکر کنندگان: peymanmohajer ، سیمین راد ، barfi1 ، pari pariaaa ، alirezanz
(2014-08-24 ساعت 13:40)ali039 نوشته:  
(2014-08-24 ساعت 09:26)peymanmohajer نوشته:  دوستان مطلع: خط موبايل لايكا با مكالمه و تكست نامحدود قيمتش 23 دلار در ماهه. اولا تو دالاس آنتن ميده؟ ثانيا چرا انقدر ارزونه؟ مشكل يا محدوديت خاصي داره؟

من دو تا خط لایکا دارم و استفاده می کنم. لایکا از آنتن تی موبایل استفاده می کنه و هیچ مشکلی نداره. ارزونیش را نمی دونم شاید بخاطر اینه که اسمش توی آمریکا زیاد معروف نیست. و اینکه متعلق به یک شرکت اروپاییه.

تصويب شد. مي خرم به سلامتي همه لايكا بازا. تا جايي كه حافظم ياري ميكنه يامي لايكا رو تو مهاجرسرا معروف كرد.
دالاس تکزاس 2014
داداش! سر به سر مهاجر نذار... مهاجر خستس...
پاسخ
تشکر کنندگان: سیمین راد ، pari pariaaa ، moqadam
سلام دوستان
مي خواستم بدونم كسي تجربه فريت كردن بار از ايالتي ديگر به دالاس رو داره ممنون ميشم راهنمايي كنيد
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-08-24 ساعت 13:59)peymanmohajer نوشته:  
(2014-08-24 ساعت 13:40)ali039 نوشته:  

من دو تا خط لایکا دارم و استفاده می کنم. لایکا از آنتن تی موبایل استفاده می کنه و هیچ مشکلی نداره. ارزونیش را نمی دونم شاید بخاطر اینه که اسمش توی آمریکا زیاد معروف نیست. و اینکه متعلق به یک شرکت اروپاییه.

تصويب شد. مي خرم به سلامتي همه لايكا بازا. تا جايي كه حافظم ياري ميكنه يامي لايكا رو تو مهاجرسرا معروف كرد.
حالا که قرار شد لایکا خریداری کنید بهترین راه خرید سیم کار از طریق سایت خودشه. و میتونید تا سه تاسیم کارت با سه تا شماره مختلف و مجانی از طریق پست دریافت کنید و بعدش هم از طریق سایت فعالش کنید. سیم کارتها در ابعاد مختلفه ارائه میشه و شما میتونید استاندارد ، اندازه کوچک برای آیفون 5 یا متوسط برای 4 اس درخواست کنید.
پاسخ
باتشکر

شرکت at&t رو پیشنهاد میکنم.۴ساله باهاش اینترنت دارم.خیلی راضیم.
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

پاسخ
تشکر کنندگان: odiseh ، alirezanz ، sam11 ، Alex 2014
(2014-08-14 ساعت 19:48)afc30 نوشته:  سلام
من مقصدم تگزاس هست احتمالا یا سن انتونیو یا دالاس
دختر تنها هستم
اگر کسی از خانمها تمایل دارن میتونیم با هم همخونه شیم
اگه کسی خواست پی ام بده

شما کی میخواین بیاین ؟

پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام به همه دوستان ما به یک بازار یاب برای فروش احتیاج داریم در صورت تمایل پیغام بدید شرایط رو بگم .اینو بگم که نیاز به حضور شخص در افیس نیست ، به همراه دیله خوب
موفق باشید
راستی کیا میان کنسرت 30 اگوست اگه کسی هست فرصت خوبیه که دوستان با هم اشنا بشن
خدایا فقط به تو پناه میارم خودت دستمو بگیر .آمین Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: MAHDI2012 ، alirezanz ، Alex 2014
(2014-08-25 ساعت 03:34)sib 24 نوشته:  
باتشکر

شرکت at&t رو پیشنهاد میکنم.۴ساله باهاش اینترنت دارم.خیلی راضیم.

می‌شه لطفا بگین که هزینهٔ ماهانه توی قراردادتون چقدر هست و چند mega bit per second هست؟
شماره کیس: 4XXXX
رویت قبولی:Aug 2011
ارسال فرمهای اول و دوم :Oct 2011 و May 2012
مصاحبه:June 2012
دریافت کلیرنس:July 2012
دریافت ویزا:Aug 2012
ورود به آمریکا:Nov 2012
دریافت گرین کارتBig Grinec 2012
ورود مجدد: July 2014
پاسخ
تشکر کنندگان: alirezanz
(2014-08-25 ساعت 19:13)yalda91 نوشته:  با سلام به همه دوستان ما به یک بازار یاب برای فروش احتیاج داریم در صورت تمایل پیغام بدید شرایط رو بگم .اینو بگم که نیاز به حضور شخص در افیس نیست ، به همراه دیله خوب
موفق باشید
راستی کیا میان کنسرت 30 اگوست اگه کسی هست فرصت خوبیه که دوستان با هم اشنا بشن

بلیط کنسرت رو از کجا میشه خرید؟

پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان برای خرید اگر پلانو هستید به فروشگاه شهرزاد ادرس اراپاهو و کوییت سر بزنید و اگر تاپیکی ساخته بشه که همه ایرانیان عزیز که در کنسرت حضور پیدا میکنند همزمان گردهمایی شهروندان ایرانی دالاس و حومه ترتیب داده شود.
پاسخ
تشکر کنندگان: yalda91 ، alirezanz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان