کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
دالاس، ایالت تگزاس
(2014-11-10 ساعت 07:26)Azi beh نوشته:  سلام دوستان دالاسي ميخواستم در مورد آپارتمانهاي mcdermott place carrington در پلينو سوال كنم كسي ميدونه اونجا خوبه يا نه ما براي اول دسامبر داريم ميايم دالاس و مي خواستيم يكي از اپارتمانهاي اونجا رو اجاره كنيم اگر جايي بهتر هم هست لطفا معرفي كنيد ممنون ميشم

عموما پلینو منطقه گرآن قیمت نسبت به مناطق دیگر دالاس است. نرخ این آپارت رو نميدونم ولی در مناطق خوب دیگر هم آپارتمان تمیز و خوب با قیمت های مناسب کم نیست. مثل همین استودیو 6 که خود ما یکهفته در آن اقامت داشتیم.
تاریخ مصاحبه 12 مارچ-آنکارا/ سه نفر/برگه صورتی/ کلیر: 13 سپتامبر دریافت ویزا: 16 سپتامبر مقصد: لاس وگاس در نهایت در 15 اکتبر دالاس.
پاسخ
تشکر کنندگان: alitab ، jojo_hami ، Azi beh ، yalda91 ، barfi1 ، alirezanz ، sam11
(2014-11-10 ساعت 09:32)meeelaaad نوشته:  سلام دوستان. به رسم بچه های دالاس که به هم کمک می کنن برای ادای دین ما هم هر کسی کمکی خواست در خدمتیم. در ضمن هر کسی تازه اومد توصیه میکنم قبل هر کاری ماشین رو بگیره چون اینجا بدون ماشین زندگی تقریبا نشدنیه. من خودم از یه دیلر ایرانی که خیلی خیلی منصف بود و به ما هم خیلی کمک کرد ماشین رو گرفتم. اگه خواستین پیام خصوصی بدین تا شمارشو بهتون بدم.

lotfan shoarasho be man bedin
پاسخ
تشکر کنندگان: mahdii ، barfi1
ما هم داریم برای اواخر دسامبر میایم دالاس. سلاااااااااااااام بر دالاس. با آغوش باز ما را پذیرا باش و با ما مهربان باش.
خدایا چنان کن سرانجام کار ، تو خشنود باشی و ما رستگار.....
پاسخ
تشکر کنندگان: yalda91 ، shadi79 ، armina-2014 ، mahdii ، smhh7441
(2014-11-10 ساعت 22:23)jojo_hami نوشته:  ما هم داریم برای اواخر دسامبر میایم دالاس. سلاااااااااااااام بر دالاس. با آغوش باز ما را پذیرا باش و با ما مهربان باش.

اشتباه نکنید نیایید دالاس اصلا به درد زندگی نمیخوره اگه میتونید همون اولش برید کلیفرنیا خیلی بهتره
[font=Courier]شماره کیس : 2014AS0004XXX , تاریخ رویت قبولی:1 MAY , کنسولگری: ابو ظبی , تعداد افراد منظور در کیس : ۲ نفر , ارسال فرمها :August 21. 2013 , تایید مدارک :2013 ,30 August , کارنت شدن کیس : February 6.2014 , روز مصاحبه :22 April , دریافت ویزا :24 April یک ضرب , ورود به آمریکا: ۸ جولای ۲۰۱۴ , مقصد : تگزاس[/font]

پاسخ
تشکر کنندگان: jojo_hami ، shadi79 ، alitab
(2014-11-10 ساعت 23:06)amaka747 نوشته:  
(2014-11-10 ساعت 22:23)jojo_hami نوشته:  ما هم داریم برای اواخر دسامبر میایم دالاس. سلاااااااااااااام بر دالاس. با آغوش باز ما را پذیرا باش و با ما مهربان باش.

اشتباه نکنید نیایید دالاس اصلا به درد زندگی نمیخوره اگه میتونید همون اولش برید کلیفرنیا خیلی بهتره

دوست عزيز ميشه بگيد چرا خوب نيست چون ما داريم از كليفرنيا ميايم
پاسخ
تشکر کنندگان: jojo_hami ، Danoosh ، shadi79 ، مهرنگار ، alitab ، barfi1 ، alirezanz
(2014-11-11 ساعت 00:30)Azi beh نوشته:  

دوست عزيز ميشه بگيد چرا خوب نيست چون ما داريم از كليفرنيا ميايمن

در شرایط فعلی دالاس بهترین گزینه برای شروع است. کالیفرنیا بیکآری و گرانی بیداد میکند. متاسفانه بعضی از دوستان بدون هیچ تجربه و اطلاعی اظهار نظر میکنند.
تاریخ مصاحبه 12 مارچ-آنکارا/ سه نفر/برگه صورتی/ کلیر: 13 سپتامبر دریافت ویزا: 16 سپتامبر مقصد: لاس وگاس در نهایت در 15 اکتبر دالاس.
پاسخ
تشکر کنندگان: sib 24 ، peymanmohajer ، Azi beh ، yalda91 ، alitab ، jojo_hami ، armina-2014 ، golesang ، shadi79 ، barfi1 ، alirezanz
(2014-11-12 ساعت 02:53)مهرنگار نوشته:  
(2014-11-11 ساعت 00:30)Azi beh نوشته:  

دوست عزيز ميشه بگيد چرا خوب نيست چون ما داريم از كليفرنيا ميايمن

در شرایط فعلی دالاس بهترین گزینه برای شروع است. کالیفرنیا بیکآری و گرانی بیداد میکند. متاسفانه بعضی از دوستان بدون هیچ تجربه و اطلاعی اظهار نظر میکنند.
با سلام
و احترام به نظر تمام دوستان ما الان 10 روز که دالاس هستیم و اطلاعاتمون خیلی کامل نیست ولی با توجه به مشاهدات خودم میتونم بگم اینجا خیلی کم کسی رو میبینی که کار پیدا نکرده باشه و هزینه ها مخصوصا اجاره منزل به مراتب پاین تر از کالیفرنیاست البته هیچ کسی نیست که بتونه بگه کالیفرنیا بده ولی واقعا گرونتر و پیدا کردن کار سخت تره
2014AS2XXX
دریافت نامه اول 1MAY
دریافت نامه دوم13EPTEMBER
تاریخ مصاحبه ایروان27NOVEMBER
کلیرنس برگه خوشرنگ آبی
تعداد اعضای کیس 2
تاریخ دریافت ویزا 12jun2014 Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: odiseh ، behjat ، shadi79 ، jojo_hami ، مهرنگار ، barfi1 ، alirezanz ، sam11
من خوشحالم از اینکه اومدم دالاس مخصوصا به خاطر دوستان عجیب قریب خوبی که اینجا پیدا کردم Big Grin
2014AS2XXX
دریافت نامه اول 1MAY
کلیرنس برگه خوشرنگ آبی
تعداد اعضای کیس 2
پاسخ
تشکر کنندگان: alitab ، Azi beh ، Plano ، jojo_hami ، مهرنگار ، alirezanz
(2014-11-04 ساعت 23:58)microsaeid2 نوشته:  سلام
من و همسرم بعد از 3 سال زندگی در ترکیه برای دسامبر یا ژانویه داریم میائیم دالاس . ما اسپانسر نداریم . میخواستم بدونم بهترین جائی که برای اولین روزهای اقامت میتونم پیدا کنم کجاست و چطور از فرودگاه میتونم به اونجا برم ؟
از طرفی چون در بدو ورود سوشیال سکوریتی نداریم برای گرفتن پانسیون یا هتل و غیره مشکلی بوجود میاد یا نه ؟

متشکرم
با سلام
دوست عزیز من دیدم بعضی از دوستان توانستند قبل از آمدن سوشالشون آپارتمان کرایه کنن ولی ظاهرا زیاد باید بگردی بعضی از کامپلکس ها قبل میکنند بعضی ها نه و حتی موردی رو هم دیدم که اجاره چند ماه جلوتر رو ازشون نخواستند
2014AS2XXX
دریافت نامه اول 1MAY
کلیرنس برگه خوشرنگ آبی
تعداد اعضای کیس 2
پاسخ
تشکر کنندگان: barfi1 ، alirezanz
(2014-11-10 ساعت 20:51)amirmd1361 نوشته:  
(2014-11-10 ساعت 09:32)meeelaaad نوشته:  سلام دوستان. به رسم بچه های دالاس که به هم کمک می کنن برای ادای دین ما هم هر کسی کمکی خواست در خدمتیم. در ضمن هر کسی تازه اومد توصیه میکنم قبل هر کاری ماشین رو بگیره چون اینجا بدون ماشین زندگی تقریبا نشدنیه. من خودم از یه دیلر ایرانی که خیلی خیلی منصف بود و به ما هم خیلی کمک کرد ماشین رو گرفتم. اگه خواستین پیام خصوصی بدین تا شمارشو بهتون بدم.

lotfan shoarasho be man bedin

لطفا به من هم شمارشونو بدید. ممنون میشم
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام

دوستانی که الان در حال حاضر در یک کالج «به طور جدی» مشغول خوندن زبان انگلیسی هستن لطفا بگن که چطوری و از کجا شروع کردن و ثبت نام شون چه مراحلی رو طی کرد تا انجام شد؟

قبلا از توجهتون تشکر می کنم
شماره کیس: 4XXXX
رویت قبولی:Aug 2011
ارسال فرمهای اول و دوم :Oct 2011 و May 2012
مصاحبه:June 2012
دریافت کلیرنس:July 2012
دریافت ویزا:Aug 2012
ورود به آمریکا:Nov 2012
دریافت گرین کارتBig Grinec 2012
ورود مجدد: July 2014
پاسخ
تشکر کنندگان: alitab ، Azi beh ، rzjrh ، alirezanz
(2014-11-13 ساعت 23:55)mahdii نوشته:  
(2014-11-04 ساعت 23:58)microsaeid2 نوشته:  سلام
من و همسرم بعد از 3 سال زندگی در ترکیه برای دسامبر یا ژانویه داریم میائیم دالاس . ما اسپانسر نداریم . میخواستم بدونم بهترین جائی که برای اولین روزهای اقامت میتونم پیدا کنم کجاست و چطور از فرودگاه میتونم به اونجا برم ؟
از طرفی چون در بدو ورود سوشیال سکوریتی نداریم برای گرفتن پانسیون یا هتل و غیره مشکلی بوجود میاد یا نه ؟

متشکرم
با سلام
دوست عزیز من دیدم بعضی از دوستان توانستند قبل از آمدن سوشالشون آپارتمان کرایه کنن ولی ظاهرا زیاد باید بگردی بعضی از کامپلکس ها قبل میکنند بعضی ها نه و حتی موردی رو هم دیدم که اجاره چند ماه جلوتر رو ازشون نخواستند
دوست عزیز همانطور که قبلا گفتم چون ویزای گرین کارت دارین میتونید آپارتمان هتل یا همان سویت های هفتگی کرایه کنید. بعد از گرفتن سوشیال مشکلی برای کرایه منزل نخواهیدر داشت.. این دقیقا تجربه خود ما است..
پاسخ
تشکر کنندگان: barfi1 ، alirezanz

اگه منظورتون آقا علیرضاست که منم تأیید میکنم به شدددت. من از ایشون ماشین گرفتم با تخفیف خوب و خیلی راضیم Smile
دالاس تکزاس 2014
داداش! سر به سر مهاجر نذار... مهاجر خستس...
پاسخ
تشکر کنندگان: alitab ، shadi79 ، مهرنگار ، mahdii ، yalda91 ، سیمین راد ، barfi1 ، alirezanz
(2014-11-14 ساعت 10:38)peymanmohajer نوشته:  [quote='meeelaaad' pid='562804' dateline='1415595725']
سلام دوستان. به رسم بچه های دالاس که به هم کمک می کنن برای ادای دین ما هم هر کسی کمکی خواست در خدمتیم. در ضمن هر کسی تازه اومد توصیه میکنم قبل هر کاری ماشین رو بگیره چون اینجا بدون ماشین زندگی تقریبا نشدنیه. من خودم از یه دیلر ایرانی که خیلی خیلی منصف بود و به ما هم خیلی کمک کرد ماشین رو گرفتم. اگه خواستین پیام خصوصی بدین تا شمارشو بهتون بدم.

اگه منظورتون آقا علیرضاست که منم تأیید میکنم به شدددت. من از ایشون ماشین گرفتم با تخفیف خوب و خیلی راضیم Smile
[/quote
سلیقه ها متفاوت ولی با اطلاعتی که در ایران و آمریکا از دوستان تعمیرکار و ماشین فروش گرفتم بهترین گزینه ها تویوتا و هوندا و بعد کیا و هیوندا هستند
2014AS2XXX
دریافت نامه اول 1MAY
کلیرنس برگه خوشرنگ آبی
تعداد اعضای کیس 2
پاسخ
تشکر کنندگان: alirezanz
(2014-11-14 ساعت 22:48)mahdii نوشته:  
(2014-11-14 ساعت 10:38)peymanmohajer نوشته:  [quote='meeelaaad' pid='562804' dateline='1415595725']
سلام دوستان. به رسم بچه های دالاس که به هم کمک می کنن برای ادای دین ما هم هر کسی کمکی خواست در خدمتیم. در ضمن هر کسی تازه اومد توصیه میکنم قبل هر کاری ماشین رو بگیره چون اینجا بدون ماشین زندگی تقریبا نشدنیه. من خودم از یه دیلر ایرانی که خیلی خیلی منصف بود و به ما هم خیلی کمک کرد ماشین رو گرفتم. اگه خواستین پیام خصوصی بدین تا شمارشو بهتون بدم.

[/quote
سلیقه ها متفاوت ولی با اطلاعتی که در ایران و آمریکا از دوستان تعمیرکار و ماشین فروش گرفتم بهترین گزینه ها تویوتا و هوندا و بعد کیا و هیوندا هستند

بله دقیقا تویوتا و هوندا و کلا ماشینهای ژاپنی و بعد کره ای بهترین هستند البته از لحاظ مقاومت و هزینه تعمیرات و قطعات پایین کلا دوستان تازه وارد برای خرید ماشین خیلی دقت کنید و بهترین روش برای خرید ماشین هم خرید از owner هستش که با جستجو تو سایتهای معروف فروش ماشین میتونند دوستان بهترین ماشین رو بخرند با قیمت مناسب و قبل خرید هم میتونند به یک تعمیرکار ماشین رو نشون بدهند از کسانی که به شما اجازه نمیدن قبل خرید ماشین رو به یک تعمیرگاه ببرید برای چک کردن اصلاااا ماشین نخرید ( این یک تجربه است چون حتما اون ماشین مشکل داره ) دوستانی هم که میخواهند تویوتا بخرن مخصوصا مدلهای بالاتر با شوهر مهدیس جون تماس بگیرن که بهترین راهنمایی رو ازشون بگیرن
شماره کیس: 2011AS00035xxx
کنسولگری:بخارست
تاریخ مصاحبه: 9 آگوست 2011
تاریخ دریافت کلیرنس:01 سپتامبر
تاریخ دریافت ویزا:6 سپتامبر
تاریخ ورود به آمریکا:15 فوریه 2012
تاریخ دریافت سوشیال:24 فوریه
خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزی را دارم که تو در عرش کبریاییت نداری من چون تویی دارم و تو چون خودی نداری
پاسخ
تشکر کنندگان: Plano ، پدی ، barfi1 ، alirezanz ، sam11 ، lighthouse

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان