کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
راهها و روشهای متداول مهاجرت
(2013-08-16 ساعت 14:20)مهاجر2013 نوشته:  سلام
من لیسانس معماری دارم و چند سال سابقه نظارت و اجرا دارم همچنین یک شرکت مجری با مدرک معتبر از مسکن و شهرسازی دارم که مدیر عامل هستم
همسرم هم لیسانس ریاضی داره و معلم رسمی آموزش و پرورشه یک پسر 4ساله هم داریم
میخوام بدونم آیا رشته های ما برای مهاجرت به کدوم کشور اروپایی کاربردی تره چون برای انجام این کار خیلی عجله داریم
البته قصدم اینه که یکی دو سال اول رو تنها برم تا جا بیافتم بعد خانوم و بچه رو ببرم
پیشنهادتون برای سریع ترین راه چیه؟

توجه داشته باشید معماری ایران با معماری همه جای دنیا چه در سیلابس درسها و چه در تعریف فرق داره . اما بسته به رزومه کاریتون میتونید اقدام کنید . اکثر کشورهای اسکاندیناوی به مهندس معماری نیاز دارن. تحقیق و بقیه کاراش با خودتون. همونطور که همیشه گفتم بازم جواب سوال شما کمافی السابق اینه که برای انتخاب کشور نظر کسی رو نخواهید . خودتون تحقیق کنید و با توجه به اهداف و تعاریفتون از زندگی و حقوق اجتماعی و امکانات و رفاه و ... تصمصم بگیرید . چرا که ممکنه از نظر من پاکستان ایده آل باشه !!! و از نظر کسی بعد رسیدن به اروپا و امریکا ببینه نه بابا هیچجا ایران نمیشه .
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، مهاجر2013 ، nora ، Saeedv13 ، el333 ، rouzbehdarvishi ، msar

پیام‌های این موضوع
راهها و روشهای متداول مهاجرت - توسط barvos - 2013-06-30 ساعت 23:27
RE: راهها و روشهای متداول مهاجرت - توسط barvos - 2013-08-18 ساعت 12:13
RE: - توسط barvos - 2014-01-21 ساعت 01:40

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان