کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفرنامه و تجربهٔ مصاحبه در ایروان
سلام دوستان قبل از هرچی می خوام از مهاجرسرا تشکر کنم بابت اطلاعاتی که خیلی به من تو این راه کمک کرد همچنین با انسانهای نازنینی آشنا شدم که این دوستی همچنان ادامه داره واقعا اینجا مثله یه مدرسه می مونه که کلی میشه ازش یاد گرفت.دوم اینکه اینقدر دوستان سفرنامه های جامع وکامل نوشتن که واقعا چیزی نمونه برای نوشتن من 30 ژانویه مصاحبه داشتم هوا اون موقع خیلی سرد بود خونه رو از هیور سرویس گرفتم که از همه لحاظ خوب بودبرای بار دوم هم از اونجا رزرو کردم برای رفتن بیمارستان با اتوبوس 67 از میدون جمهوری میشه رفت همینطور اگه در خلاف جهت دفعه قبل باشیم با همین شماره اتوبوس میشه رفت سفارت دفعه اول با دکتر کریستین وقت گرفتم دفعه دوم چون دکتر مرخصی بود با دکتر انوش وقت گرفتم که دفعه دوم چون فرصت کم داشتم برای اینکه دکتر جوابرو یه روزه بده کلی بهش خواهش کردم نکته دیگه اینه که برای تمکن مالی زیاد خودتون رو درگیر نکنیدچون تمکن هم مثله کارت ملی مدرک تحصیلی و.....می مونه مثله یکی از مدارک باید در صورت نداشتن اسپانسر داشته باشیددر مورد لباس برای مصاحبه هم سعی کنید با لباسی که راحت هستید بریدحتما نباید کت وشلوار یا کت ودامن یعنی لباس رسمی بپوشید من دفعه اول با شلوار لی وپالتو ودفعه دوم با تی شرت وشلوارک رفتم برای باردوم من بلیط هواپپیما رو برای دوشنبه و بلیط برگشت رو شنبه گرفتم که بعد از پیاده شدن رفتم بیمارستان برای تمدید مدیکال جوابو فرداش که سه شنبه بود گرفتم از همون راه بردم سفارت حتما یادتون باشه عکس جدید هم ببرید وقتی برگشتم خونه یه ایمل زدم بهشون پنجشبه ساعت 5:40 ایشود شدم وجمعه تماس گرفتن از سفارت رفتم ویزا گرفتم.بعد از گرفتن ویزا رفتیم دالما مرکز خرید برای نهار هم پیتزا تاشیر خوردیم ویکم هم چرخ زدیم وچند تا خرید کردیم.
برای خرید وسوغاتی بهترین وارزونترین سوغاتی شکلات وقهوه هست البته مرباهاش هم خوشمزه اس مربای توت سفید وگردو رو امتحان کنید
جایگاهی که امروز در اون قرار داریم فکری هست که دیروز می کردیم پس تا می تونید مثبت فکرکنید وچیزهایی رو که در زندگی دوست دارید بدست بیاورید رو تجسم کنید
شاد وسلامت باشید
**29:CN
آنکارا- - -ایروان 4wژانویه برگه آبی---11جون ---11جولای دریافت ویزا...ورود به امریکا 1اکتبرلس آنجلس سوشیال 5روز بعد از ورود وگرین کارت 3ماه ونیم بعد از ورود
up6feb 5marSmileSmile

پیام‌های این موضوع
RE: سفرنامه و تجربهٔ مصاحبه در ایروان - توسط shadi79 - 2014-07-19 ساعت 09:14
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴ - توسط blinkly - 2013-11-02 ساعت 23:00

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان