کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
راهها و روشهای متداول مهاجرت
(2015-08-15 ساعت 00:32)shahri862 نوشته:  سلام من۶سالی هست کابینت سازم ۲سالم چوب بری و پالت سازی کردم چ جوری میتونم برم اروپا البته متاهل هستم ی دوست صمیمیم هم تو هلنده ی روش واسم گفت که غیر قانونیه شما چ نظری دارین راهنماییم کنین لطفا

فرستاده شده از GLX Shineِ من با Tapatalk

درود، دوست گرامی شما خودتون میدونین اروپا تشکیل شده از کشورهای مختلف با زبان و سیستم های کاری مختلف، هرکشوری سیستم و نیاز ویژه خودش رو داره که خیلی چیزها درش دخالت داره، نمیشه یهویی گفت که شما به چه کشوری میتونین مهاجرت خوبی داشته باشین.
شما رزومه سنگینی برای مهاجرت ندارین،اگر سرمایه 50 تا 100 میلیونی دارید میتونین دوره ای رو در کشور آلمان بگذرونین تا از این راه بتونین شاید کاری رو در آلمان پیدا کنین، و یا از راه همین پیشینه کاری، داشتن مدرک فنی در همین زمینه و دانش زبان به کشور کانادا بتونین از راه اکسپرس انتری مهاجرت کنین، دربارش در بخش کانادا یه برگه ای باز کردم همراه فیلم هست.
من راه های دانشجویی و گذروندن دوره، و کاریابی برای کشور کانادا رو پیشنهاد میکنم نه هیچ راه دیگری رو، شما اگر اون راهی که گفتید رو انتخاب کنین باز باید چند سال در اون کشور مانند آلمان یا هلند زبان یاد بگیرین،دوره هایی رو بدرازای چند سال بگذرونین، و پس از گذشت سالها بتونین کارگری کنین که همیشگی هم نیست و مشکلات خودشو داره، {اگر هم تخصص داشته باشین در اون راهی که گفتید باز کارگر میشین و اگر زبانتون خیلی خوب بشه میتونین پیشرفت کنین.}
اینکه گفتم تخصص، هدف تخصصیه که از نیازمندیهای اون کشور باید باشه، مانند کشور آلمان، که کاری رو درش تخصص داشته باشین که از نیازمندیهاش باشه، و شما در همین زمینه که فرمودین اگر توانایی ویژه ای داشته باشین{مانند کنده کاری رو درب کابینت، یا رنگ سازی،و یا طراح حرفه ای کابینت و سازه های چوبی گرون که مدراکش رو هم گذرونده باشین در ایران} میتونین شانس خودتون رو برای زمان کاریابی بالا ببرید، و در آلمان پس از دوره ای که میگدرونین رزومتون قوی باشه برای پیدا کردن کار، هرچند این رو هم بگم که چنین کاری از نیازمندیهای آلمان نیست، اما زمینش هست،در هلند نمیتونم کامل بگم،در کانادا هم زمینش هست{از راه تخصص یا پیشینه کاری}و اگر مدارکی تو این زمینه های هنری و سازه ای که گفتم بدست بیارین میتونین برای برنامه ویژه ای که بتازگی راه افتاده درخواست و نامنویسی کنین.

باز پرسشی بود درخدمتم.
پاسخ
تشکر کنندگان:

پیام‌های این موضوع
راهها و روشهای متداول مهاجرت - توسط barvos - 2013-06-30 ساعت 23:27
RE: - توسط barvos - 2014-01-21 ساعت 01:40
RE: راهها و روشهای متداول مهاجرت - توسط سرباز هخامنشی - 2015-10-11 ساعت 16:52

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان