کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2016-11-14 ساعت 16:47)elahe mousavi نوشته:  VISA

? A: So, you’re applying for a B2 visa, where is your final destination and what’s the purpose of your trip to the United States?
پس شما درخواست ویزایb2دارید . مقصد نهایی شما کجاست و هدفتون از سفر به ایالات متحده چیه؟

? B: I’m going to visit my brother; he’s just had a baby. He lives in Minneapolis
قراره برادرمو برم ببینم. اون تازه بچه دار شده .تو مینیاپولیس زندگی میکنه.

? A: And how long do you you plan to remain in the United States?
برنامه تون اینه که چقد توی آمریکا بمونید؟

? B: I’ll be here for approximately three weeks. See, here’s my return ticket for the twenty-sixth of March
من حدودا سه هفته اینجا خواهم بود .اینم بلیط برگشتم به تاریخ26 مارس .

? A: And, who is sponsoring your trip?
کی حامی شماس تو این سفر؟

? B: My brother, here, this is an invitation letter from him. I will stay with him and his family in their home
برادرم .ایناهاش دعوتنامه برادرم. من توی خونه اون بهمراه خونوادش میمونم.

? A: Alright, tell me about the ties you have to your home country.
بسیار خوب . در مورد وابستگیهاتون به کشورتون بگید

? B: Well, I own a house; actually, I’m leaving my dog there with my neighbors. I have a car at home, and oh, my job! I’m employed by Tornel as an engineer. Actually, I only have three weeks’ vacation, so I have to go back to work at the end of March.
خب من یک خونه دارم. راستش سگمو اونجا میزارم پیش همسایه ها(تا برگردم). یه ماشین دارم اونجا تو خونه م . و اوه شغلم ، من یه مهندس استخدام شرکت تورنل هستم. فقط سه هفته تعطیلم .باید اخر مارس برگردم سرکار.

? A: And what evidence do you have that you are financially independent?
چه مدرکی داری که نشون بده از نظر مالی مستقلی؟

? B: Well, I do have assets in my country; like I said, I own a house, and see, here’s a bank statement showing my investments, and my bank balance
خب من تو کشورم یه سری مایملک دارم .همونطور که گفتم من یک خونه دارم... و ببینید اینم صورت حساب بانکمه که سرمایه گذاریها و موجودی بانکمو نشون میده

? A: I’m sorry, sir, we cannot grant you a B2 visa at this time, instead, you are granted a resident visa!  Congratulations, you are the millionth person to apply for a visa! You win! Congratulations!
متاسفم قربان‌. این دفه نمیتونیم ویزای b2بهتون بدیم.
بجاش بهتون ویزای رزیدنتی داده میشه .
تبریک‌میگم‌ شما نفر یک ‌میلیونم هست که درخواست ویزا کرده. شما بردی این ویزارو. تبریک میگمممم.

New vocab   لغات جدید

? Final Destination  مقصد نهایی

?  Ties وابستگیها

?  Evidence شواهد

?  Bank statement صورتحساب بانکی

?  Bank balance  موجودی حساب

ممنون خانم موسوی اما فک میکنم غلط گرامری تو جملات هست

وقتی که غورباقه ها هفتیرکشن بهم حق انقدر زود پیر بشم......امان از روزی که دو زاریم پیش خودش فک کنه تراوله  Wink            ///////      سایه ها همیشه دروغ میگن!     //////
پاسخ
تشکر کنندگان: Phoenix7 ، aram_hpanahi ، jsmlz

پیام‌های این موضوع
RE: گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس) - توسط hameddjj - 2016-11-15 ساعت 13:35

کاربران در حال بازدید این موضوع: 8 مهمان