کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
اگه میدونستم همه ی شما دوستان لنگ این رسم شکل هستین خب زود تر مطرح میکردم Big Grin
البته خارج از شوخی به نظرم مطالبی توی این 2 - 3 صفحه ی اخیر توسط بعضی از دوستان گفته شد که دور از شان این تاپیک و افراد فعال توش بود و بهتر بود گفته نمیشد. به نظر من ما زمانی برد کردیم که بفهمیم به جای اینکه خودمون رو سر یک موضوع بسیار پیش و پا افتاده اذیت کنیم به فکر کمک به همدیگه باشیم. حالا من کاری ندارم که اون عبارت انگلیسی که دوستمون نوشته بودن درست بود یا غلط، یا اینکه بالاخره معنیش چیه اما همین بحث ساده نشون داد که ما هنوزم توانایی اینکه محترمانه با همدیگه مخالفت کنیم رو نداریم! از این طرف بحث حقوق زنان رو پیش میکشیم از اونور به فکر اون عاقبت دنیای افراد قدیمی (مثل بنده) هستیم و....
اما چیزی که فراموش شده اینه که همه ی این بحث ها به خاطر بودن یا نبودن یک s در یک عبارت انگلیسی بوده.
بعضیا ناراحت شدن... به بعضیا برخورد... بعضیا خواستن مهارت زبانشونو به رخ بکشن...
ولی آخرش توی این تاپیک ما هستیم که شاید هیچکدوممون هم توی لاتاری در نیایم و باید برای سال های آینده هم همیدگه رو تحمل کنیم حالا چه روستایی چه شهری Smile
درسته دوست من اینجا ایرانه و همه ی ما هم ایرانی هستیم، وقتی که هنوزم نظرات مخالف رو با توهین جواب میدیم همه شبیه هم هستیم چه اونی که نظر مخالفشو بد بیان کرده، چه اونی که در جوابش از اصل و نسب تا آخرت طرف مقابل رو وسط کشیده...
پ ن:دوستان اگر من در جریان این بحث حرفی زدم که فردی احساس کرد بهش توهین شده واقعا عذر میخوام(به توصیه ی یکی از دوستان باید حواسم به آخرتم باشه) و باید بگم که قصدم چیزی جز ایجاد جو شاد نبوده Big Grin
Starts in 2000
&
.
2015‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
2016 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2017 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2018‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2019‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2020‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2021‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2022‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
‎2023‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
2024 ?
زندس HOPE انسان با
  Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، elahe mousavi ، alirezanz ، Reza2018 ، copol ، mehre cyrus ، jsmlz

پیام‌های این موضوع
RE: گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس) - توسط LORDAmiroo - 2016-11-25 ساعت 05:52

کاربران در حال بازدید این موضوع: 7 مهمان