کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2017-01-15 ساعت 21:03)jsmlz نوشته:  
(2017-01-15 ساعت 17:47)Farzad Immigrant نوشته:  
(2017-01-15 ساعت 16:44)jsmlz نوشته:  در اعماق تفکراتم در مورد سرد بودن تاپیک امسال   به  یه نتیجه مهم رسیدم :
نکنه  بچه های فعال و سال پیش همشون قبول شدن و خبرش رو نیمدن ؟!؟!؟
فعالیتتون رو تو تاپیک بیشتر کنید قبول میشید ، سال قبلی ها همه قبول شدن و امسال نیستن
نالمید نشید ... درود بر همه  فعالان
نه داداش داستان اینه که شور ور شوق سالهای ابتدایی از بین رفت و هممون به این نتیجه رسیدیم که باید به واقعیت تلخ لاتری به جدیت نگاه کرد. شانس خیلی کم و خب اگه کسی قبول شد واقعا جفت شش آورده. من خودم ostokhan سابق هستم و بعضی از دوستانم مثل king eagle و someonelikeyou ,.... به همین دلیل نمیان و به زندگیشون میرسن. لاتری همینه دیگه. همچین پفت میخوابه بعد یکی دو سال

وقتی میبینم اونایی که لیاقتش رو دارن برن و نا امید شدن دلم میگیره
واقعا دلم به حال مردمی که  همه به فکر خودشون هستن و حتی آینده جون های مملکتشون نمیسوزه .... چی بگم ؟
واقعا از بین یک میلیون و خورده ای نفر که لاتار شرکت میکنن  چند نفر میخوان ؟ نه خدایی چند نفرشون ؟
همین الان به همشون بگو شما لاتاری قبول شدین و برین سفارت و بقیه کارهاتون رو انجام بدین ؟ فکر میکنی چند نفر میرن ؟/
به همین روزای سگی قسم اگه  بیشتر از 10 یا 20 هزار نفر اقدام کنن ! (اونم فقط اگه اقدام کنن )
.
.
.
داستان ما تو ایران داستان همون حرف معروف دکتر سمیعی هستش که میگه :
ایرانی ها به یه سردرد خودشون بیشتر از مرگ شما اهمیت میدن
.
.
.
نا امید نشدین... زندگی جای دیگری هستش

دقیقا دوست عزیز همینه لاتاری شده بچه بازی.هرکی رو میبینی داره از لاتاری دم میزنه.میگی مرده حسابی تو اگه فردا اسمت در بیاد میری آمریکا؟ اون چی میگه.نه بابا میخوام فقط شانسمو امتحان کنم خب لعنتی برو یه ده تومن بریز تو یه بانک شاید اسمت تو اونا در بیاد.یا سس دلپذیر بخر شاید جایزه اونو بردی...این سالا دیگه خیلی لاتاری عمومی شده در حدی که از بقالی سر کوچه ثبت نام میکنه تا اون....
2018
پاسخ
تشکر کنندگان: jsmlz ، dv2017

پیام‌های این موضوع
RE: گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس) - توسط Hoseinu - 2017-01-15 ساعت 23:25

کاربران در حال بازدید این موضوع: 6 مهمان