کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا
دوستان اگر خاطرتون باشه حکم به ادامه تعلیق در دادگاه سانفرانسیکو این بود که وکلای ترامپ در مقابل این سئوال که ایا شما مدارکی بر نشان دادن شهروندان این هفت کشور در امور تروریستی در امریکا دارید سکوت کردن و دلیل محکمی نداشتن و دلیل دیگر اینگونه بیان شد که با توجه به شعارهای انتخاباتی و اقدامات اقای ترامپ ، نشان از خصومت و بهتر بگم حس نژادپرستی وجود دارد و این برای دادگاه قابل قبول نبود . در دستور که صادر شده بود به تدریج کسانی که گرین کارت داشتن و دو ملیتی ها و کسانی که ویزا داشتن هم می تونستن وارد بشن پس این مشکل هم حل شده بود ! و اما حالا من فکر نمی کنم که دستور جدید ترامپ با تغییر چند کلمه خلاصه بشه ! و به اصطلاح دستورش وجهه قانونی پیدا بکنه .این دفعه باید حساب شده کار بکنه که با رای قبلی مغایرت نداشته باشه و همچنین خلاف قانون نباشه . همین الان با کلی مشکل داره دست و پنجه نرم می کنه و شکاف بزرگی در جامعه امریکا به وجود اورده . نتیجه اینکه به این شایعات توجه نکنید و خودتون رو ازار ندید . فقط باید منتظر بود . شاید قبول نداشته باشید ولی من ته دلم روشنه و همه چی بخوبی پیش خواهد رفت . مهاجرت مسیر سختیه اینم یکی از همین سختی هاشه . باید صبور بود .توکل به خدا یادتون نره
پاسخ
تشکر کنندگان: خوش لحن ، mulan1979 ، tabangigs ، Ali--usa ، V_B ، Sudeh ، mrticoen ، daeialborz ، mostafa2017

پیام‌های این موضوع
RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - توسط raman_np - 2017-02-21 ساعت 12:20
..... - توسط Mahanturbo - 2017-03-07 ساعت 23:35
RE: ..... - توسط farzadmohajer - 2017-03-08 ساعت 00:07
RE: ..... - توسط amirhoseinc - 2017-03-08 ساعت 02:14
RE: ..... - توسط limbo - 2017-03-08 ساعت 00:27
بالغ بر 6000 موزه در آلمان - توسط iranembberlin - 2017-10-17 ساعت 17:32

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان