کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا
(2017-02-22 ساعت 09:21)eexaminee نوشته:  نكته اي كه بايد اشاره كرد و هيچكدام از دوستان باهاش مخالفت ندارن اينه كه سياست دولت ترامپ بسيار ضد مهاجرت و ضد پناهندگي هست و به مليت ها و اقوام خاصي كه از ديد منفعت مالي به واسطه حكومت سياسي نتوانند نفعي به دولت ترامپ برسونن اعتنايي نميكنه و اين وضعيت مختص ايراني ها هم نيست و طيف گسترده اي از ساير مليت ها من جمله مكزيكي ها رو هم شامل ميشه. اين حركت آقاي ترامپ از اين بابت كه درب رو بر ملتهايي مثل عراق و سوريه ببنده چون نقش خود آمريكا در پيدايش مشكلات داخلي اين كشورها غير قابل انكار هست، حركتي ضد حقوق بشر و دور از انسانيت و انصاف هست و من از اين نظر به farzadmohajer حق ميدم كه شرايط رو به روز ميبينه و ميسنجه.

مطالعه كنيد:
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Operation_Frequent_Wind
دقیقا هدفش نابود کردن مهاجرین هست . در ادامه میخواد کاری کنه که خودشون با پای خودشون ،
از آمریکا برن بیرون ... چیزی که همیشه تو مناظره هاش تاکید داشت . این تازه اول ماجراست ...
ترامپ اومده که مشکل بی کاری رو به میزان درصد بالایی حل کنه ...
برای این کار نیاز به اخراج مهاجرین به تعداد خیلی خیلی بالایی هست ...
Make America great again دقیقا همینو میخواد بگه ...
هفته پیش هم یک شعار محکمی داد و گفت : ما فقط کالای آمریکایی با دستان آمریکایی میخواهیم ...
یعنی یک تحول و تغییر عظیم در اشتغال مهاجرین ... یک تغییر کاملا منفی ... یعنی اوج نژادپرستی ...

پس هر کاری که برای رنجوندن مهاجرین باشه انجام میده . مثلا بعدا میتونه قانون شهروندی رو
برای بعضی از کشور ها مثل ایران ، از پنج سال به ده سال افزایش بده یا قوانین بیمه رو برای ما
سخت تر کنه ... خلاصه میخوام بگم که نمیخواد به مهاجرین خوش بگذره ...
همش هم باید منتظر این باشیم که یه قاضی بیاد لغوش کنه ...
دیگه خودتون یه آنالیزی کنید میفهمید که اگر ویزا رو هم از دست بدید زیاد اهمیتی نداره ...
منم میخواستم برم و با پاس سفید برگردم ... چون این آمریکا ، جهنمی هست برای من . شمارو نمیدونم ...
آدم باید جایی مهاجرت کنه که آیندش رو اونجا پیش بینی کنه ... احساس امنیت بهش دست بده ...
اونجا با ترامپ نمیشه دو ساعت بعدش رو پیش بینی کرد ... همش استرس ...
ما خواستیم از ایران بریم که از این مسائل راحت بشیم ولی نگاه میکنم اونجا که خیلی بدتره ...
هدف از زندگی خوب ، داشتن یه خونه و ماشین عالی با قیمت ارزون نیست که ...
باید ببینی اون کشور چقدر برات ارزش قائل هست و چه خدماتی به ما ارائه میکنه ...

هفته پیش از پدر ترامپ توسط رویترز مطلبی اومد بیرون که نشون میداد یک نژادپرست اصیل بوده ...
اینم تحت تاثیر باباش قرار گرفته ... پیر هم که هست و اخلاقش بچه گانه شده ...
خدا بخیر کنه واقعا ... نه فقط مهاجرین ، کل مردم دنیا ...
اتفاقات عجیب و غریبی در آینده خواهیم داشت ... اتفاقات قافل گیرانه که هر روز سورپرایز بشیم ...

اینایی که گفتم موج منفی نیست ، واقعیت حال حاضر آمریکاست ...
تنها موج مثبتی که میتونه وجود داشته باشه ، استیضاح شدن ترامپ هست ...
کیس نامبر: ‎62XX‎

مشخصات:  یک نفر / ۲۳ ساله / فارغ التحصیل ۳ ماه قبل از مصاحبه

بدون کار دولتی و خصوصی

ارائه مدارک به صورت کامل در روز مصاحبه

تاریخ مشاهده قبولی:4MAY
تاریخ ارسال فرم: ‎24MAY‎

محل مصاحبه در نامه اول : آنکارا

دریافت نامه دوم:  28 March

تاریخ و محل جدید مصاحبه : ایروان 30 May

نتیجه : یکضرب

دریافت ویزا  May 31

هر اتفاقی در جریان زندگیه شما ، داستان زندگیه شماست ...
پس خودتان را دست سرنوشت بسپارید و نه زور و اجبار ...

هر کار خوبی کنید ، همان انرژی مثبت به شما خواهد برگشت ...
پاسخ
تشکر کنندگان: elmira1990

پیام‌های این موضوع
RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - توسط farzadmohajer - 2017-02-22 ساعت 10:15
..... - توسط Mahanturbo - 2017-03-07 ساعت 23:35
RE: ..... - توسط farzadmohajer - 2017-03-08 ساعت 00:07
RE: ..... - توسط amirhoseinc - 2017-03-08 ساعت 02:14
RE: ..... - توسط limbo - 2017-03-08 ساعت 00:27
بالغ بر 6000 موزه در آلمان - توسط iranembberlin - 2017-10-17 ساعت 17:32

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان