کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا
دوستان سلام
دیروز صبح،پنجشنبه ۲۳ فوریه،وقت مصاحبه ما در بخش کنسولی سفارت امریکا در ایروان بود که ما نیم ساعت قبل از وقت مصاحبه مون جلوی درب سفارت بودیم که خوشبختانه هرچند که صبح زود در ایروان برف اومده بود ولی هوا نسبت به روزهای پیش خیلی سرد نبود.تقریبا یک ربع قبل از وقت مصاحبه مون ما رو به داخل سفارت راه دادن، بنابراین همان طور که خودشون هم گفتن نیاز نیست که زودتر از ۱۵ دقیقه قبل از وقت مصاحبه تون جلوی سفارت باشید چرا که مخصوصا با هوای فوق العاده سرد این فصل ایروان، بی تحرک ماندن در هوای آزاد واقعا آزار دهندست. از عکس گرفتن جلوی درب سفارت اجتناب کنید چون دوربین تون رو ازتون میگیرن و عکس ها رو نگاه میکنن و در صورتی که از خود سفارت عکس توش داشته باشید اونو پاک میکنن.
برای ورود به داخل سفارت نیاز به هیچ مدرکی به جز پاسپورت ندارید چون نگهبان ها لیست تمام افرادی که وقت مصاحبه شونه رو دارن ولی به نظر من ضرری نداره که یه کپی از ایمیل یا نامه ای که وقت مصاحبه تون رو اعلام کرده رو همراه داشته باشید،هر چند برای ما نیاز نشد.
بعد از ورود به داخل سفارت تمام وسایل شما رو بازرسی میکنن و اجازه داخل بردن هرگونه وسایل الکترونیکی از قبیل گوشی موبایل یا به قول خودشون سلفون، دوربین،مودم wifi،سی دی،فلش مموری و هر چیز دیگری که فکرش رو بکنید رو بهتون نمیدن.حتی سی دی جواب پرونده پزشکیمون رو که توی کیف کنار مدارکمون بود رو از ما گرفتن.
ولی داخل بخش کنسولی همه چیز خیلی خوب پیش رفت و غیر از یه مورد که فتوکپی پاسپورت اسپانسرمون رو از ما خواست که توی مدارکی که خود اسپانسر براشون فرستاده بود نبود و ما هم نداشتیم و اون هم خوشبختانه مشکلی برای ما بوجود نیاورد،هیچ مورد دیگری برامون پیش نیومد.
کنسول مربوطه یک مرد جوان سفید پوست با مو های کم پشت کاملا کوتاه شده بود که خیلی هم خوش رو بوده و همون سلام اولش تمام استرس همسرم که سه روز بود باهاش دست به گریبان بوده فروریخت و مصاحبه مون هم خیلی خوب پیش رفت و غیر از سوالاتی که در مورد مدارک مون و شغل مون از ما پرسید تنها سوالاتی که از ما کرد این بود که کجای امریکا قصد داریم که مقیم بشیم و اونجا کسی رو داریم و اینکه زبان بلدیم یا نه(که البته وضع زبان ما هم خیلی خوب نیست و خودش گفت مطمئنم خیلی زود یاد میگیرین)
نتیجه مصاحبه مون ویزای یکضرب برای برنده اصلی(خانم) و پسر ۱۴ ساله ما و ap برای من بوده که اونم فکر میکنم بیشتر برای خدمت سربازی من در سپاه و رشته تحصیلی من که فیزیک هستش بوده.
این توضیحات هم برای دوستانی که مثل من قبل از مصاحبه استرس این رو داشتم که مصاحبه به چه شکلیه و چه چیز هایی میپرسن و چه چیزهایی براشون مهمه.
ضمنا سر لباس پوشیدن هم زیاد به خودتون سخت نگیرید و اون چیزی رو بپوشید که باهاش راحتین و در واقع سعی کنید توی مصاحبه اون چیزی باشید که واقعا هستید و از گفتن حقیقت حتی اگه احساس میکنید به ضرر تونه نترسید.تا اونجایی که من فهمیدم اون چیزی که بیشتر از همه توی مصاحبه براشون مهمه حقیقته.
با آرزوی موفقیت برای تک تک شما عزیزان در همه مراحل مهاجرت
کیس نامبر:##2017AS38
تعداد افراد کیس:۳ نفر(برنده اصلی خانم)
نامه دوم: دسامبر 2017
تاریخ مصاحبه:28 فوریه،تغییر توسط سفارت به 23 فوریه
محل مصاحبه: ایروان
نتیجه مصاحبه:برنده اصلی و فرزند ویزای یکضرب،شوهر ap
پاسخ
تشکر کنندگان: gbtm ، mulan1979 ، armehraboon ، copol ، bhb32 ، mostafa2017 ، yami ، rainyday ، mrticoen ، جواد حبيبي ، V_B ، aazitaa

پیام‌های این موضوع
RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - توسط lr_rleri - 2017-02-24 ساعت 07:55
..... - توسط Mahanturbo - 2017-03-07 ساعت 23:35
RE: ..... - توسط farzadmohajer - 2017-03-08 ساعت 00:07
RE: ..... - توسط amirhoseinc - 2017-03-08 ساعت 02:14
RE: ..... - توسط limbo - 2017-03-08 ساعت 00:27
بالغ بر 6000 موزه در آلمان - توسط iranembberlin - 2017-10-17 ساعت 17:32

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان