کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا
(2017-02-27 ساعت 13:39)Hadi_20 نوشته:  از کلیرنس های 6 7 ماه که میحرفید مربوط به کدام یک از کیس ها میشه؟خانوادگی،کار،لاتاری؟؟؟؟

واسه شخص من کیس خانوادگی هست، ولی در کل شنیدم کیسهای خانوادگی بیشتر طول میکشه ولی لاتاری ها چون محدودیت زمانی دارن واسه ویزا گرفتن تو اولویت هستن و زودتر باید کارشون انجام‌شه، ولی واقعا تابع هیچ قانونی نیست و بستگی به افسر مصاحبه کننده و تعداد لایه هایی که واسه کنترل مشخص می کنه داره. در کل واسه ویزای یکضرب کلیه افراد زیر ۲۳ سال یعنی سنی که فقط دانشجو بودن و کار نکردن و خانمهای خانه دار شانس بیشتری دارن و به آقایون ایرانی که صاحب شغل بوده باشن چه دولتی و غیر دولتی معمولا ap میخوره، نامزدی هم بستگی به شرایط جنسی، سنی و شغلی شما داره، ولی در کل چون محدودیت زمانی نداره من‌نشنیدم تو اولویت باشه و حتی برعکس شنیدم واسه اینکه از ادامه دار بودن رابطه مطمین شن واسه نامزدی طولانی تر از بقیه اس، ولی بازم درکل تاکید می کنم که قانون خاصی نداره ، من حتی تو لاتاری کیسی رو دیدم بخاطر طولانی شدن کلیرنس نتونست ویزا بگیره که البته واسه ۵-۶ سال پیش بود
گروه F1
تاریخ اپلای June 2009
تاریخ مصاحبه: october 2016 ابوظبی
وضعیت: AP
معافیت کفالت و شغل غیردولتی
آپدیت: 5 دسامبر ۲۰۱۶و ۱۶ مارچ و ۲۸جون
پاسخ
تشکر کنندگان: Hadi_20 ، محبوبه. 68 ، zamini1975

پیام‌های این موضوع
RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - توسط siavashasg - 2017-02-27 ساعت 13:54
..... - توسط Mahanturbo - 2017-03-07 ساعت 23:35
RE: ..... - توسط farzadmohajer - 2017-03-08 ساعت 00:07
RE: ..... - توسط amirhoseinc - 2017-03-08 ساعت 02:14
RE: ..... - توسط limbo - 2017-03-08 ساعت 00:27
بالغ بر 6000 موزه در آلمان - توسط iranembberlin - 2017-10-17 ساعت 17:32

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان