کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا
(2017-02-24 ساعت 15:06)kimia2016 نوشته:  
(2017-02-24 ساعت 11:44)Mrs.sara نوشته:  
(2017-02-24 ساعت 11:34)vanima نوشته:  منكه نميدونم ديگه چي بگم، واقعا قابل تحمل نيست ديگه . ما ميومديم تَو اين سايت كه اطلاعات بيشتر كسب كنيم اما متاسفانه هر روز داره متشنج ميشه جو  برخلاف ميلم دارم مجبور ميشم كه ديگه تَو اين سايت نيام براي ارامش خودمم كه شده. نميدونم چرا مديران و أدمين سايت جلوي اين اخبار و كاربراني كه اينجوري مشغول شايعه پراكني هستن و نميگيرن و بلاكشون نميكنن.

منم با شما موافقم ، بخدا جدیدن اینجا فقط استرس زا  شده ، قدیم عالی بود .
این شایعه ها چیه . من الان انکارا هستم و دوشنبه مصاحبه دارم .
بجای اینکه کمک کنن به همدیگه ، فقط استرس وارد میکنن برخی هموطنها
برخی هم فقط میخان اطلاعاتشون رو به زور به همدیگه تلقیح کنن .

دوست عزيز و يا دوستان عزيز بنده نه قصد شايعه پراكني دارم نه قصد آزار و اذيت شماها ؛ بنده خودم هم يكي از برزخيان هستم مثل خيلي از شماها كه الان هفت ماه در AP هستم و از تمام اين مسائل مضطرب و نگرانم . بنده در متني كه اطلاع رساني كردم دقيقا ذكر كرد دوشنبه ٢٠ فوريه ؛ اون دوستمون كه ٢١ فوريه مصاحبه شدن اگر آنكارا بودند ميتونن از ليدرهاي اونجا تحقيق كنن تا مطمئن بشن . اين خبر كاملا موثق است در روز ٢٠ فوريه از ورود ١٥ خانواده إيراني به سفارت آمريكا در آنكارا جلوگيري كردن حالا اگر از فردا دوباره بيخيال شدن من اطلاع ندارم . ولي خانواده دوست خودم دقيقا با توجه به اينكه پزشكي را انجام داده بودند اما موفق به انجام مصاحبه نشدند بودن هيچگونه مشكل . ضمنا اين خبر در بين تمامي وكلاي مهاجرت نيز پيچيد كه مي تونيد پيگيري كنيد .
پس لطفا قبل از إبراز احساسات و جو گير شدن و هرگونه توهين اول كمي تحقيق كنيد و بعد شروع به اظهار نظر بفرماييد . با عرض پوزش و معذرت از ساير عزيزان

منم متاسف شدم وقتی دیدم دوستان چون کار خودشون انجام شده دیگران را متهم به دروغ گویی میکنند من ۲۱ ساعت ۷.۳۰ وقت مصاحبه داشتم البته ۱۵ فوریه قرار ملاقات من کنسل شده بود ولی من چون یک بار دیگه تور را کنسل کرده بودم اینبار کنسل نکردم و رفتم البته چند ساعت قبل از پرواز ما ایمیل برای من آمد. مدیکال هم انجام دادم ولی روز مصاحبه مانع ورود من شدند و گفتند اسمت در لیست نیست تا ساعت ۸.۳۰ دو خانواده دیگر هم مثل من بودند. البته ظاهرا این مشکل برای کیس های کاری بوجود آمده.
پاسخ
تشکر کنندگان: yami ، mulan1979 ، kimia2016 ، فام مج

پیام‌های این موضوع
RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - توسط Plus - 2017-02-28 ساعت 01:31
..... - توسط Mahanturbo - 2017-03-07 ساعت 23:35
RE: ..... - توسط farzadmohajer - 2017-03-08 ساعت 00:07
RE: ..... - توسط amirhoseinc - 2017-03-08 ساعت 02:14
RE: ..... - توسط limbo - 2017-03-08 ساعت 00:27
بالغ بر 6000 موزه در آلمان - توسط iranembberlin - 2017-10-17 ساعت 17:32

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان