کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا
(2017-03-01 ساعت 11:57)victor2017 نوشته:  دوستان سلام

من الان سوارتاكسي هستم درابوظبي بسمت فرودگاه به مقصد تهران با ويزا دردست.
نمي دونم كار صحيحي مي كنم كه يك هفته ديگه مي خوام برم امريكا يا نه.
موزيك تاكسي همچين غمناك نواي دل منه و دوري از زن و زندگي ... همزمان غصه واقعي ترك وطن و رفقا و همه و همه چيزايي كه برامون آشناس منو گرفته.

اينجا رو كه مي بينم همش مي گم چرا مملكت خودمون نبايد اينجوري باشه كه همه ماها زندگي رو جاي ديگه اي دنبال كنيم ، يا بقول امريكايي ها purse of happiness رو تو مملكت خودمون نكنيم.

ببخشيد بيشتر درد دل شد... هدف پرسش ميزان ريسك دستور موقشنگ بود تا هفته ديگه و نظر و راهنمايي دوستان.

يا حق
دوست عزیز به نظر من ایران برنگرد به دو دلیل (البته به نظر من) اول اینکه موقشنگ تعادل فکری درستی نداره و هر لحضه ممکن است یک کار غیر منطقی انجام بده و دست شما را در حنا قرار بده و دوم اینکه در ایران هم نمی شود به این ... ها اطمینان داشت چون آنها هم تعادل فکری ندارند و خدایی نکرده ممکن است موقع خروج برای شما مشکل ایجاد کنند به هر حال امیدوارم که مشکلی در این یک هفته برای شما و دیگر دوستان به وجود نیاید و خیلی زود به هدف خود برسید.
پاسخ
تشکر کنندگان: victor2017 ، mulan1979 ، gbtm ، Sudeh ، ramin_red

پیام‌های این موضوع
RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - توسط gozargah - 2017-03-01 ساعت 12:11
..... - توسط Mahanturbo - 2017-03-07 ساعت 23:35
RE: ..... - توسط farzadmohajer - 2017-03-08 ساعت 00:07
RE: ..... - توسط amirhoseinc - 2017-03-08 ساعت 02:14
RE: ..... - توسط limbo - 2017-03-08 ساعت 00:27
بالغ بر 6000 موزه در آلمان - توسط iranembberlin - 2017-10-17 ساعت 17:32

کاربران در حال بازدید این موضوع: 4 مهمان