کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا
(2017-03-02 ساعت 11:52)shahin41 نوشته:  
(2017-03-02 ساعت 10:49)Scorsizi5374 نوشته:  Saina Mzf:
?? فوری:
منابع نزدیک به رئیس جمهور ترامپ از به تعویق افتادن دوباره زمان امضاء فرمان اجرایی جدید در رابطه با محدودیت ورود اتباع ۷ کشور از جمله ایران به آمریکا خبر می دهند.
قرار بود رئیس جمهور امروز ساعت ۱۹:۳۰ به وقت شرق آمریکا این فرمان را امضا کند اما در پی بازخوردهای مثبت سخنرانی دیشب وی در کنگره، صدور فرمان اجرایی جدید به تعویق افتاده تا فضایی که از شب گذشته در حمایت از رئیس جمهور ایجاد شده است خدشه دار نشود.
یک منبع نزدیک به رئیس جمهور  به CNN گفته است که دستور جدید:
? تاثیری بر وضعیت دارندگان گرین کارت یا ویزای معتبر ندارد؛
? برخی اقلیت های دینی را شامل نمی شود؛
? بلافاصله پس از امضا اجرا نشده و مهلتی برای آغاز اجرای آن داده خواهد شد؛
همچنین این دستور شهروندان عراقی را هم از لیست قبلی کشورهای دارای محدودیت خارج کرده است.

فعلاً که خبر جدید ملاقات مشاور ایشان با مقامات روسی در طی کمپین انتخابات،  رفته بعنوان خبر اول.
ظاهراً دارن فشار میارن که آقای مشاور باید استعفا بده چون ملاقات با روس ها را پنهان کرده بود.
با این دسته گل های جدید تیم آقای رییس‌جمهور،  من فکر نميكنم با امضای یک قانون جدید نیم بند خودش را به چالش بکشه.

اتفاقا من فکر میکنم با این قضیه ای که رسانه ها دیشب شروع کردن در مورد وزیر دادگستری و روسیه بهترین استراژی دولت برای مقابله باهاش امضا کردن حکم همین امروز هستش.. خبر امضا کردن حکم امروز به راحتی میتونه خبر وزیر دادگستری امریکا رو تحت پوشش خودش قرار بده.
پاسخ
تشکر کنندگان:

پیام‌های این موضوع
RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - توسط Pooya - 2017-03-02 ساعت 13:30
..... - توسط Mahanturbo - 2017-03-07 ساعت 23:35
RE: ..... - توسط farzadmohajer - 2017-03-08 ساعت 00:07
RE: ..... - توسط amirhoseinc - 2017-03-08 ساعت 02:14
RE: ..... - توسط limbo - 2017-03-08 ساعت 00:27
بالغ بر 6000 موزه در آلمان - توسط iranembberlin - 2017-10-17 ساعت 17:32

کاربران در حال بازدید این موضوع: 4 مهمان