کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا
(2017-03-06 ساعت 15:24)minaz00 نوشته:  
(2017-03-06 ساعت 15:10)mostafa2017 نوشته:  من متوجه نمیشم. هنوز آفتاب دوشنبه تو آمریکا طلوع نکرده برخی دوستان با اطمینان خاطر میان و درباره حکمی که هنوز برگه اش روی میز ترامپ نرفته پیشاپیش نظر میدن....البته درسته یک سری مطالب به رسانه ها درز کرده اما هنوز کسی از کم و کیف هسته اصلی جریان خبری نداره.

دوستان عزیز

اگه قبلن نامشخص بود، الان دیگه مشخص شده این حکمی صرفن سیاسی هستش و نه امنیتی. هنوز حکم دومی اعلام نشده که دوستان با قاطعیت فراوان میگن مصاحبه رو کلن بی خیال بشین تا خرداد. واقع بین بودن خوبه ولی نه تا این حد که از اون ور بوم بیوفتیم. من هم از وقتی این داستان شروع شد برنامه های جانشینم رو دوباره آپدیت کردم، اما این دلیلی بر ناامیدی از این جریان نیست. هرچقدر روز اول امضای حکم اول شوک بهم وارد شد و این امر رو دست نیافتنی یافتم، اما الان بیشتر دلم روشنه. تو این یک ماهه اینقدر مطالب حقوقی و نظرات کارشناسان و سیاستمداران رو خوندم(مطمئن هستم شما هم مطالعه داشته اید) که بفهمم ترامپ کار آسونی پیش رو نداره. همچنین، مطمئن باشین، وکلای ملت هم همچین این یک ماه بیکار ننشستند. برعکس روز اول و شوک اولیه، اینبار سازمانهای حمایتی و وکلا آماده هستند. اگه سری به وبسایتها و توئیتر اون گروهها بزنین میبینین که همه اعلام امادگی کردندبا اولین اعلام حکم، اوناهم واکنش نشون بدن.

پس، در عین اینکه باید واقع بین بود، ازتون خواهش میکنم اینقدر هم ناامید نباشید و بذر یاس نپاشید. میدونم همتون نگران هستید، هممون هستیم. اما یادتون باشه، غیر یاد خدا که آرامش دهنده هست، هیچ کی نیست بهمون دلداری بده غیر خودمون. برای اینکه انرژی بیشتری بگیرین چندتا اسکریت شات میذارم که ببینین سازمانها آماده روبرو شدن با این وضعیت هستند. مطمئن باشید انرژی منفی بدین، همونم دریافت میکنین. پس خواهش میکنم مثبت باشید.

[عکس: 71ok_untitled.png]

انرژی مثبت یادتون نره

خیلی خوبه که تا لحظه اخر امیدوار باشیم اما این یک امید واهیه. وقتی مقامات رسمی کاخ سفید خبری رو به رسانه ها میدن یعنی موضع رییس جمهور رو دارن میرسونن. وگرنه تکذیب می شد. وقتی تکذیب نمیشه یعنی این اتفاق میوفته

اخ گفتين اقاي mostafa حرف دل من و زدين
نوع ویزا: k1
ارسال مدارک: 2016-Jun-28
Nov-16-2016: Approve
Case Number: 09-Dec-2016
تاریخ دریافت ایمیل از سفارت : 2017-jan-09
سفارت ارمنستان-ایروان
وقت سفارت: 2-feb.2017
Status: وقت مصاحبه كنسل شد
وقت مصاحبه دوم : 09-Feb-2017
به علت نقص در فرم Ds-160 مصاحبه نهائي در تاريخ 10 فبريه انجام شد.
نتيجه مصاحبه :  AP
تاریخ های اپدیت در سایت سیس:  14 , 15 , 17 ,23 فبريه، 2 مارچ، 10 مي
تاريخ كلير:
تاريخ صدور ويزا:
ورود با امريكا:
پاسخ
تشکر کنندگان: mostafa2017 ، Sudeh

پیام‌های این موضوع
RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - توسط vanima - 2017-03-06 ساعت 15:36
..... - توسط Mahanturbo - 2017-03-07 ساعت 23:35
RE: ..... - توسط farzadmohajer - 2017-03-08 ساعت 00:07
RE: ..... - توسط amirhoseinc - 2017-03-08 ساعت 02:14
RE: ..... - توسط limbo - 2017-03-08 ساعت 00:27
بالغ بر 6000 موزه در آلمان - توسط iranembberlin - 2017-10-17 ساعت 17:32

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان