کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2017-03-07 ساعت 02:25)banafsh14 نوشته:  من با اجازه مدیران سایت و بدلیل اینکه برام خیلی مهم هست دوستان زیادی این رو بخونن تو بخشهای دیگری از سایت هم پست می کنم.

سلام می کنم به همه عزیزان

این اولین پست من بعد از خداحافظی دو سال پیش هست و امیدوارم مفید باشه.

پست اول

موضوع: بهترین راه و بهترین کشور برای مهاجرت

برای مهاجرت به فکر کشورهای دیگر هم باشید. تنها (تنها!) راه خوب برای داشتن یک زندگی خوب پس از مهاجرت تحصیل هست. برای تحصیل باید مثل یک دانشجوی مهاجر مدرک زبان و سایر چیزها رو آماده کنید اپلای کنید و …

دوست عزیز بنفشه خانم اسم شما نام یک گل زیباست هر جا هستید و یا می روید موفق باشید

من با نظر شما مخالم زیرا یک مهاجر از قبل تصمیم می گیرد کجا برود چون ایندش و سرنوشتش است

مهم پول و سواد نیست مهم ان است که از بس فرهنگ و عقاید مردم انجا براید و خود را هم رنگ جماعت کند

اروپا دیگر نابود شد و دیگر کسی به فکر ویزای شنگین نباید باشد بی خیال اروپا اروپا زمانی اروپا بود که نه عربی نه افریگایی و نه خاورمیانه ای اونجا نبود امنیت

صلح و ثبات زیادی داشت ولی کن امروز درهای اروپا برای بهانه های واهی مثل جنگ مثل اقتصادی برای یک سری ادم که از نیت درونی انها بی خبریم باز شده است

و گزینه ی مناسبی برای اقامت در انجا نیست به هر حال به نظر من لاتاری بهترین راه و مناسب ترین راه برای رسیدن به مقصد است

کی گفته امریکا خبری نیست ؟ کی امار فقر و بی کاری داده ؟ امریکا روز به روز اقتصادش دارد پیشرفت می کند و تولید کنندگان امریکایی سر عقل امده اند و دارن به کشور امریکا

بر می گردن امروز امریکا مثل دیروز و پریروزش نیست امریکای امروز کاملا فرق می کند و مناسب ترین راه برای سرمایگزاری و مهاجرت از دیده من امریکاست
پاسخ
تشکر کنندگان: limbo ، محبوبه. 68 ، LORDAmiroo

پیام‌های این موضوع
RE: گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس) - توسط khatarnak - 2017-03-07 ساعت 02:40

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان