کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2017-03-07 ساعت 02:40)khatarnak نوشته:  
(2017-03-07 ساعت 02:25)banafsh14 نوشته:  من با اجازه مدیران سایت و بدلیل اینکه برام خیلی مهم هست دوستان زیادی این رو بخونن تو بخشهای دیگری از سایت هم پست می کنم.

سلام می کنم به همه عزیزان

این اولین پست من بعد از خداحافظی دو سال پیش هست و امیدوارم مفید باشه.

پست اول

موضوع: بهترین راه و بهترین کشور برای مهاجرت

برای مهاجرت به فکر کشورهای دیگر هم باشید. تنها (تنها!) راه خوب برای داشتن یک زندگی خوب پس از مهاجرت تحصیل هست. برای تحصیل باید مثل یک دانشجوی مهاجر مدرک زبان و سایر چیزها رو آماده کنید اپلای کنید و …

دوست عزیز بنفشه خانم اسم شما نام یک گل زیباست هر جا هستید و یا می روید موفق باشید

من با نظر شما مخالم زیرا یک مهاجر از قبل تصمیم می گیرد کجا برود چون ایندش و سرنوشتش است

مهم پول و سواد نیست مهم ان است که از بس فرهنگ و عقاید مردم انجا براید و خود را هم رنگ جماعت کند

اروپا دیگر نابود شد و دیگر کسی به فکر ویزای شنگین نباید باشد بی خیال اروپا اروپا زمانی اروپا بود که نه عربی نه افریگایی و نه خاورمیانه ای اونجا نبود امنیت

صلح و ثبات زیادی داشت ولی کن امروز درهای اروپا برای بهانه های واهی مثل جنگ مثل اقتصادی برای یک سری ادم که از نیت درونی انها بی خبریم باز شده است

و گزینه ی مناسبی برای اقامت در انجا نیست به هر حال به نظر من لاتاری بهترین راه و مناسب ترین راه برای رسیدن به مقصد است

کی گفته آمریکا خبری نیست ؟ کی امار فقر و بی کاری داده ؟ آمریکا روز به روز اقتصادش دارد پیشرفت می کند و تولید کنندگان آمریکایی سر عقل امده اند و دارن به کشور آمریکا

بر می گردن امروز آمریکا مثل دیروز و پریروزش نیست آمریکای امروز کاملا فرق می کند و مناسب ترین راه برای سرمایگزاری و مهاجرت از دیده من آمریکاست

درکمال احترام باید بگم حرفاتون اشتباهه.ببینید شما وقتی میرید کشور خارجی انتظار نداشته باشید که از سایر مهاجران آفریقایی و هندی و خاورمیانه ای تافته جدا درنظر گرفته بشید.بحث براومدن از پس فرهنگ و عقاید اونها نیست چون این مساله 2 طرفه است و وقتی طرف مقابل قبول نکنه شما هرکاریم بکنی بازم اتفاقی نمی افته.در این زمینه شاید محیط های دانشگاهی باز بهتر باشند به خاطر جو آموزشی که وجود داره.
شما نابود شدن اروپا رو به مهاجرای آفریقایی و خاورمیانه ای ربط میدید ولی اینو ظاهرا یادتون رفته که ایران هم تو خاورمیانه قرار داره.خب وقتی شما عامل نابودی اروپا رو این کشورهای آفریقایی و حالا عربی ربط میدید کشورهایی که شاید از ما پایین تر باشند ولی نه زیاد رو با این دید بهشون نگاه می کنید دیگه چه انتظاری از 1 اروپایی دارید که با این دید به شمایی که کشورتون فرسنگ ها باهاش فاصله داره نگاه نکنه؟؟؟؟؟حالا هم که این حکم صادر شده و کشور ما جز 6 کشور در میان بیش از 200 کشور شده و خیلی از کشورای آفریقایی هم حتی تو این لیست نیستند بازم ازین حرفا میزنید.
همیشه نظرات افرادی که مهاجرت کردند رو جدی بگیرید و بخونید مخصوصا اونایی که با صداقت می نویسند چیزی که معمولا ایرانی های مهاجر بهش هیچ وقت اشاره نمی کنند و فقط از خوشی ها میگند.بحث من این نیست که کدوم راه بهتره کدوم کشور بهتره.بحث اینه که وقتی میرید یه کشور درجه 1 هیچ وقت انتظار رفتاری که با شهروند بومی اون کشور میشه رو نداشته باشید مخصوصا اگر شما از همون آدمایی باشید که همچین حسو نسبت به مهاجرای سایر کشورها در کشور خودتون یعنی ایران داشته باشید.
خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار
پاسخ
تشکر کنندگان: Farzad Immigrant ، jalayevatan ، LORDAmiroo ، dv2017 ، alirezanz ، copol ، azerila619

پیام‌های این موضوع
RE: گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس) - توسط Hadi_20 - 2017-03-07 ساعت 15:31

کاربران در حال بازدید این موضوع: 9 مهمان