کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا
دوستان چند نکته هست که دوست دارم یادآوری کنم.
فارغ از هر نتیجه ای که پیش بیاد برای این حکم و سرنوشت دوستان باید بگم که:
اولا حکم رو کسی دیگه صادر کرده خارج از کنترل و اراده ما هست و این اصلا برازنده ایرانی ها نیست که بخوان بحث های بی نتیجه دونفره راه بندازن و به جون هم بیفتن و بخاطر چنتا اظهار نظر بخوان به هم حرف نابجا و بیربط بزنن و مثلا از تنفرشون نسبت به هم چیزی بگن!
دوم اینکه اینجا نهایتا یک محل برای به اشتراک گذاری تجارب و یک سری اطلاع رسانی هستش و دلیلی نداره که روی کامنتها؛ کامنت منفی بدیم! اگر مایل نیستید خب نخونید و از روی اون بحث بگذرید! الان مدتیه که من میام و پیش بینی و نظر یکی از دوستان رو میخونم که زیاد منطبق با واقعیت نیست و یک بیان احساسیه بیشتر ولی دلیلی هم نمیشه که بخوام کامنت تندی بگذارم و سر یک بحث بی نتیجه رو باز کنم! اون نظر خودش رو میگه و میره حالا شما نمیپسندید خب اون نظر اون شخصه!

ممنونم که ممبعد رعایت میکنید Smile

پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، Pooya ، Hadi_20 ، mohajer20176 ، m_baghaei ، JAVID2015 ، maxman ، modichan ، gbtm ، copol ، خوش لحن ، محبوبه. 68 ، mina_s1

پیام‌های این موضوع
..... - توسط Mahanturbo - 2017-03-07 ساعت 23:35
RE: ..... - توسط farzadmohajer - 2017-03-08 ساعت 00:07
RE: ..... - توسط amirhoseinc - 2017-03-08 ساعت 02:14
RE: ..... - توسط limbo - 2017-03-08 ساعت 00:27
RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - توسط Tilda - 2017-03-16 ساعت 13:25
بالغ بر 6000 موزه در آلمان - توسط iranembberlin - 2017-10-17 ساعت 17:32

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان