کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا
(2017-03-23 ساعت 17:51)vanima نوشته:  
(2017-03-23 ساعت 17:27)ملیس نوشته:  
(2017-03-23 ساعت 16:44)vanima نوشته:  عزيزم من  رفتم تو سايت usvisa بعدش اونجا كه نوشته ورود به سيستم اسم كاربري و اينارو دادم رفتم تو بعد اونجا كه زده وقت سفارت زدم تقويمش باز شد ديدم چند روز تو اپريل باز شده .... اخه لينك مستقيم نداره عزيزم ... شايد اشتباه ميزني اطلاعاتتون و Sad

تشکر فراوان از راهنمایی تون

من هم دقیقا همون میسر را که اشاره کردید میرم.در سایت  usvisa مشخصات اسم کاربری و غیره را وارد میکنم.  قمستی که نوشتهappointment و تاریخ مصاحبه کنسل شده را نشان میدهد ، هر چقدر روی ان کلیک میکنم به هیچ صفحه دیگری منتقل نمی شه.

یک ماه هست که این مشگل را دارم . دارم دیونه میشم.
پیام شما و راهنمایی تون یک دنیا ارزش داشت.
فکر میکنید با سفارت تماس بگیرم و این مشگل را بگم؟

قطعا بي تأثير نيست شايد أصلا خودشون وقت دادن به نظرم مشكلتون و بگين و بخواين كه بهتون وقت بدن .... خوبي سايت ارمنستان اينه كه زود جواب ميده... الان إيميل بزنيد كه تا فردا جواب بده و اگه به اميد خدا واسه هفته بعد وقت دادن از شنبه و يكشنبه استفاده كنيد خودتون و برسونيد..... يه خورده تو دست و بالشون هي بايد بچرخين( ببخشيد ولي خود منم سمج بازي دراردن تا خودشون وقت دادن) اگه إيميل و نداشتين بكين بفرستم

ایمیل سفارت را دارم. حتما مکاتبه میکنم.
برای شما ارزوی بهترین ها را در مسیر مهاجرت تون دارم
پاسخ
تشکر کنندگان: vanima

پیام‌های این موضوع
..... - توسط Mahanturbo - 2017-03-07 ساعت 23:35
RE: ..... - توسط farzadmohajer - 2017-03-08 ساعت 00:07
RE: ..... - توسط amirhoseinc - 2017-03-08 ساعت 02:14
RE: ..... - توسط limbo - 2017-03-08 ساعت 00:27
RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - توسط ملیس - 2017-03-23 ساعت 19:20
بالغ بر 6000 موزه در آلمان - توسط iranembberlin - 2017-10-17 ساعت 17:32

کاربران در حال بازدید این موضوع: 4 مهمان