کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا
(2017-03-24 ساعت 08:46)Mrs.sara نوشته:  
(2017-03-24 ساعت 01:34)yami نوشته:  
(2017-03-23 ساعت 20:49)marco250 نوشته:  
(2017-03-23 ساعت 01:08)Mrs.sara نوشته:  

اشتباهات همینه زیرا من در ایران از شانزده سالگی سرکار رفتم تا سی و سه سالگی ام . یک بچه را هم بی پدر  بزرگ کردم ،
به محض ورود به آمریکا مشغول به کار شدم . و هفته ای چهار روز کار میکنم ، باید بوق بزنم تا متوجه بشید ؟
خوبم خرج و مخارج مو می پردازم زیرا به مفت خوری عادت ندارم .
اما برای ما اقلیت های مذهبی ، اینجا برای زندگیی آرام بهتره .
شوهرمم چهل ساعت در هفته کار میکنه .
درضمن شاید من دوهفته است در آمریکا اما همسرم سال هاست شهروند آمریکاست .
بله من علاقه ای به داشتن دوستان ایرانی ندارم زیرا به اندازه کافی در ایران دوستان ایرانیی داشتم که از پشت خنجر بهمون زدند .
مجبور نیستید کالفرنیا یا لسانجلس زندگی کنید .
بیاید تگزاس مثل همسرم سه سال مستاجر باشید بعد وام بگیرید خونه بسازید و امکانات زندگیتونو کامل کنید با مبلقی کمتر از کرایه خونه ، قسط وام بدید و هی نگید کرایه خونه میدید .
یه سکریتی آفیسر ساده هم ساعتی ۱۲ دلار میگیره در تگزاس . مجبور نیستید در ایالتهای شلوغ و پر هزینه زندگی کنید که .

نخیر نیازی به بوق زدن نیست!!
همین اقلیت مذهبی در بوق کردن و "دویست تا" دوست امریکایی که قید کردید کفایت میکند تا اخر داستان رو همه بخونن.
هم دینان شما در ایران کلی زحمت میکشن که چهره خوبی از اعتقاداتشان به نمایش بگذارند که خوشبختانه اکثر ما مهاجرین بعد از امدن به خارج ایران متوجه میشویم که نمایشی بیش نبوده. خودمم در سالت لیک سیتی افتخار آشناییشان را داشتم.
در اینکه به شماها در ایران سخت میگذرد شکی نیست ولی از فرصت امدن به اینجا و انسان بهتری شدن بصورت واقعی استفاده کنید و ان نمایشهای ایران را در اینجا به عمل تبدیل کنید.
دو هفته نشده با کسانی (خودم رو منظورم نیست) که اینجا اینقدر بی چشمداشت به شما فارغ از اعتقاداتتان کمک کردن اینگونه صحبت میکنید، وای بحال چند سال و چند دهه بعد.
متاسفانه علیرغم نداشتن اعتقادات مذهبی به این نتیجه رسیده ام که گاها باید انسانها بر اساس سیستم اعتقادی که در ان بزرگ شده اند قضاوت کنم چون فرصتِ فرصت دادن به همه را در تمام عمرمان نداریم.
یک مطلب دیگر را هم صرفا جهت یاداوری خدمتتان عرض کنم... همانطور که برای شما فرقی بین یک گینه استوائیایی معتقد به دین "۱" با یک گینه استوائیایی معتقد به دین "۲" نیست. حالا هر قدر هم که میخواهد بگوید که با شماره "۲" ها اصلا فرق دارد! شما هم اینجا از نظر ۹۹ درصد آمریکایی ها صرفا یک ایرانی "تیپیکال" هستید. پس سخت نگیرید و از انچه که علیرغم میل باطنی هستید، لذت ببرید... حداقل تا دو نیم سال بعد که گرین کارتتان ده ساله بشود و کاندیشن ش حذف بشود مجبورید ایرانی بمانید بعد از ان میتونید به یک زندگی "کاملا آمریکایی" با "همه چیز امریکایی" خودتون رو دعوت کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان: fb2016 ، gbtm ، marco250 ، m_baghaei ، zamini1975 ، copol ، Sara68

پیام‌های این موضوع
..... - توسط Mahanturbo - 2017-03-07 ساعت 23:35
RE: ..... - توسط farzadmohajer - 2017-03-08 ساعت 00:07
RE: ..... - توسط amirhoseinc - 2017-03-08 ساعت 02:14
RE: ..... - توسط limbo - 2017-03-08 ساعت 00:27
RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - توسط yami - 2017-03-25 ساعت 02:30
بالغ بر 6000 موزه در آلمان - توسط iranembberlin - 2017-10-17 ساعت 17:32

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان