کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا
من
[/quote]

منطقی باش همه این ها درست ولی الان جای نا امیدی نیست..نامه ها دیر نشده.. وقتی برای هیچ جای دنیا نرفته یعنی بحث ایران و این چند کشور نیست..هیچ جای دنیا ارسال نشده ! ماه قبل ارسال نامه ها اخر ماه هم نبود بلکه سوم ماه بعد بود یعنی تا این حد ممکنه تاخیر کنه ولی بالاخره ارسال شد هرچند ایران توش نبود .. این ماه به نظر من با اینکه تا 6400 از ایران کارنت شده اما ممکنه بیشتر کسایی که ماه پیش باید میرفتن رو دعوت کنن و تا 6400 به همه نرسه پس شاید این ماه هم نوبت شما نرسه ولی میرسه ایشالا نهایت . ناامیدی برای شرایط الان بی معنیه جاییکه که همه ناامیدن شما امیدواری الان جاش نیست. تا جمعه میاد مساله ما نیستیم فقط همه دنیا منتظرن
[/quote]

آخه میدونی چیه عزیز ، وقتی میخواد کسی مهاجرت کنه ، چند ماه قبلش باید از نظر روحی و
زبان و فرهنگ روی خودش کار کنه ... گیرم هم دقیقه ۹۰ کارم اوکی شد و ویزا گرفتم ، اما هنوز
آمادگی این رو ندارم که درجا برم آمریکا . اونم تک و تنها بدون خانواده با سن نسبتا کمی که دارم .
چون تا زمانی که میخواستم به ویزا برسم ، درگیر کلی استرس و نگرانی و وقت تلف کنی بودم .
بحث من خیلی پیچیده تر از شماست کلا ... خیلی ...
چون بخاطر سربازیم هم ، دوباره درگیر سپاه و وثیقه و اینا هستم ... مدرک دانشگاهم که به کنار ...

نمیدونم .. احتمالا این قضایا مشکل منه ... چون از نظر قدرت روحی و عاطفی بسیار آسیب پذیرم ...
لابد چون متولد مرداد هستم و اکثرا احساساتی و رمانتیک و این تیپی هستا کلا ...

ولی در کل شرایط سختی دارم خدایی ... قبول کنید ...
اگر هم تو آمریکا خدایی نکرده مشکلی برام پیش بیاد ، راه برگشتی تا ۵ سال ندارم ... بخاطر سربازی

بعضی مواقع کنترل احساساتم از دستم در میره و میام اینجا یه سری حرف های پوچ و نا امید کننده
میزنم ... از همه معذرت میخوام ... نمیدونم چرا تو کامنت قبلیم همچین چیزایی نوشتم .
یهو بد عصبانی شدم و خودم رو اینطوری تخلیه روحی کردم . چون تو این مدت درون خودم میریختم .
از همه طرف روم فشار فکریه ... فقط فکر ویزا و مصاحبه نیست .

این حرف هایی که تو کامنت قبلیم زدم رو نادیده بگیرید ... نمیدونم چرا اینارو نوشتم...

البته از دید شما باید خیلی خنده دار بوده باشه  Big Grin  چون حتما تو دلتون گفتید :
فرزاد که همش از امید و رفتن به آمریکا صحبت میکرد ، چرا یهو جنی شده  Big Grin

راستی ممنون که هستی minaz جان ... خداکنه حرفات راست دربیاد و از بلاتکلیفی بیایم بیرون

همچنین بقیه دوستان مهربون مهاجرسرا . ممنون از دلگرمیه شما . تا آخر اردیبهشت هم وایمیستم

ببخشید دیگه ... یکم اتصالی دارم  Big Grin فردا یه برق کار بیارم یکم سیم کشی کنه منو ...  Big Grin

خلاصه جدا از این حرفا ، هر کسی که نامه دعوتش رو گرفت ، لطفا اینجا اطلاع رسانی کنه ...
[/quote]

جالبه اقایون هم به خصوصیات ماه تولد توجه دارن نمیدونستم. نگرانی شما طبیعیه چون ماها که لاتاری قبول نشدیم هم رو مسعله ویزا و تراول بن... حساس شدیم خدا کنه زودتر کارات ردیف بشه
امیدوارم هرجا میری یکی مثل خودت سرراهت باشه این جمله میتونه زیباترین دعای خیر ، یا بدترین اتفاق ممکن باشه ...
پاسخ
تشکر کنندگان: farzadmohajer ، vanima

پیام‌های این موضوع
..... - توسط Mahanturbo - 2017-03-07 ساعت 23:35
RE: ..... - توسط farzadmohajer - 2017-03-08 ساعت 00:07
RE: ..... - توسط amirhoseinc - 2017-03-08 ساعت 02:14
RE: ..... - توسط limbo - 2017-03-08 ساعت 00:27
RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - توسط limbo - 2017-03-27 ساعت 15:24
بالغ بر 6000 موزه در آلمان - توسط iranembberlin - 2017-10-17 ساعت 17:32

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان