کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا
(2017-04-23 ساعت 09:55)onasiss نوشته:  مصطفي جان ٢ تا سوال
خبري رو درباره شكايت ايراني امريكايي ها رو دنبال كردي؟ چون شنيدم تو اون شكايت انگشت گذاشتن روي موضوع پروسه كليرنس ايراني ها و اينكه دولت به نوعي اين پروسه رو كند و يا متوقف كرده و از دادگاه خواسته بودند براي اين موضوع رأي صادر كند
سوال دوم من اين بود كه من شنيده بودم قضات دادگاه عالي مادام العمر هستند و بازنشسته نميشند ولي توي پست اخر شما از بازنشسته شدن يكي از اين قضات خبر دادي

- خبری فعلن از اون دادگاه ندارم. اگه دوستان دیگه اطلاع داشتند خوشحال میشم اینجا به اشتراک بگذارند.
- درسته. اما شاید محدودیت سنی داشته باشند. نمیدونم راستش. توی مقاله هم صحبت بیشتری در این باره نشده. به احتمال زیاد در یکی دوماه آینده مقالات بیشتری بهش بپردازند. ولی اگه تابستون امسال بود (تو نیمه دوم اول مقاله گفته شده تابستون امسال، تو نیمه دوم مقاله گفته شده تابستون امسال یا سال بعد و هر دو از دو منبع مختلف)، حدسم اینه از الان باید روش صحبت میکردند. ولی خبر آنچنانی من تا حالا غیر این مقاله ندیدم.

انرژی مثبت یادتون نره
شماره کیس:         2017AS*5**
تعداد نفرات:           یک نفر
پاسخ
تشکر کنندگان: Pooya ، arezoo dream ، mulan1979 ، mosa10dei ، Erebour ، V_B ، bhb32 ، ramin_red ، onasiss ، sheghi

پیام‌های این موضوع
..... - توسط Mahanturbo - 2017-03-07 ساعت 23:35
RE: ..... - توسط farzadmohajer - 2017-03-08 ساعت 00:07
RE: ..... - توسط amirhoseinc - 2017-03-08 ساعت 02:14
RE: ..... - توسط limbo - 2017-03-08 ساعت 00:27
RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - توسط mostafa2017 - 2017-04-23 ساعت 18:36
بالغ بر 6000 موزه در آلمان - توسط iranembberlin - 2017-10-17 ساعت 17:32

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان