کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2017-04-24 ساعت 16:22)farrokh33 نوشته:  [quote='kits' pid='752078' dateline='1492985491']
[quote='shahin61' pid='751995' dateline='1492958323']
نتیجه گیری...
با توجه به اینکه بیشتر کارهای قبل از مصاحبه وبعد از مصاحبه وظیفهKCC هست ( از شروع ثبت نام تا اعلام نتایج +تاییدیه فرم ها+اعلام کارنتی ها +فرستادن نامه دوم ومشخص کردن سفارت وزمان مصاحبه و هماهنگی با سفارتها برای تعداد وزمان مصاحبه ) واز طرفی دیگر کارهای کیس های قبولی سال قبل هم بر جدیدی ها اضافه میشود میتوان نتیجه گرفت که زمان کاملا برنامه ریزی شده است
اگر تحلیل شما رو بپذیریم باید گفت که همزمان با این روند کاربر روی پرونده ها .سازمان های ام ن ی ت ی USهم برروی پرونده ها کار میکنند.
با توجه به اینکه امسال با روی کار آمدن پرزیدنت جدیدکاهش بودجه وزارت خارجه که لاتاری هم جزو وظایفش هست باعث نگرانی هایی است که ممکن است روند طبیعی بر روی پرونده های لاتاری رو تحت اشعاع قرار بده .باید منتظر اوایل می نشست .تندرست وشاد باشید
با احترام
روند لاتاری کاملا شانسی است.
اگر طولش می دن دلیلش ساده است توی هر سال یک تعداد خاصی باید مهاجر بگیره امریکا
بعد اینو هی طولانی می کنن تا پخش بشه و با توجه به زمان مصاحبه ها حتی اومدن ها هم توی یک سال اتفاق می افته یک دفعه همه نمیان
حالا اگر می خواهید فکر کنید خیلی خاص هستن اونهایی که قبول شدن فکر کنید Big Grin
اما من همچین اعتقادی ندارم.
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
پاسخ
تشکر کنندگان: farrokh33 ، ostokhan ، shahin61 ، santaclara ، milad.abadani ، jalayevatan ، mona_ir ، dv2017 ، nargol1990

پیام‌های این موضوع
RE: گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس) - توسط sadeghi897 - 2017-04-24 ساعت 16:32

کاربران در حال بازدید این موضوع: 5 مهمان