کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2017-04-26 ساعت 18:59)dv2017 نوشته:  
(2017-04-26 ساعت 18:48)darabi نوشته:  باشه اینم حرفیه
با اینکه تاپیک زبان داریم ولی من ترجیح میدم تاپیک شمارش معکوس نیام

موفق باشید دوستان

فقط یک نکته : چرا مدیران سایت تاپیک آموزش زبان باز کردن؟!
بیکار بودن؟!
دارابی عزیز شما نمیدونم چرا این تصمیمو گرفتی . اگه از پستهای کسی خوشمون نمیاد بذاریمش توی لیست سیاه و اطلاعتمونو با بقیه به اشتراک بذاریم. من هنوز یادم نرفته که شمارش معکوسو شما امسال راه انداختی و چه اون موقع و چه حالا از این کارت خیلی ممنونم . و خیلی پستهای خوب دیگه شما
در مورد زبان
یادتون باشه دوستی پستهای زبان طولانی میذاشت و در مورد برخی اصطلاحات درگیریهایی اینجا پیش اومد این بود که خود شما اولین کسی بودی که متذکر شدید تاپیک نکات اموزشی زبان هم داریم و دوستان هم با توجه به درگیریهای اون زمان تایید کردن
و مدیران محترم هم به صورت آزمایشی یدونه تاپیک گذاشتن کنار شمارش معکوس

حالا انصافا این سطح پستهای رد و بدل شده با اون پستهای روزهای اول قابل مقایسه هست ؟
به نظر من که اصلا در این سطح  اونقدر ازار دهنده نیست که منجر به تذکر بشه
من در جريان اين اتفاقات نبودم و از اون تاپيك آزمايشي هم بيخبرم. اون زمان اينجا نبودم.
حالا مشخص شد دوستان چرا انقدر حساسن!
زماني كه ما شمارش معكوس داشتيم اين چيزا كاملا مرسوم بود و جو خيلي دوستانه بود. من فكر ميكردم امسالم ميتونه همونجوري باشه.
DV-2013 - DV-2014 - DV-2015 - DV-2016 - DV-2017 - DV-2018 - DV-2019 - DV-2020 - DV-2021 - DV-2022 - DV-2023 - DV-2024 - DV-2025 - DV-2026 ...STOPPED!

مهاجرت به امریکا از طریق تحصیل - آگست ۲۰۲۲

🎈🎈🎈
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، امیر007 ، shahin61 ، leader-m ، nargol1990 ، jalayevatan

پیام‌های این موضوع
RE: گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس) - توسط reyhaneh_h - 2017-04-26 ساعت 19:03

کاربران در حال بازدید این موضوع: 8 مهمان