کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2017-04-26 ساعت 17:53)ostokhan نوشته:  
(2017-04-26 ساعت 17:47)milade نوشته:  
(2017-04-26 ساعت 12:20)Màhsa 75 نوشته:  من خودم امیدی ندارم Smile Smile ولی خواستم بیام یه انیدی به شما بدم دم صبحی یه انرژی بهتون بدمSmile

آفرین. آدم بدون امید راحت تر هست تا امید واهی و بیخود و در حد نانو ذرات! اینطوری با خیال راحت قبول نمیشی میری پی زندگیت.
پس همه با هم، ما هیچکدوم برنده نمیشیم :- )) Big Grin

شش روز دیگه همه اینا مردودن : ))

برادر یه لحظه گوش کن دقیق ببین چی میگم

خودمو میگم. به بقیه کار ندارم.

به درک سیاه که برنده نمیشم !!!!! به اسفل السافلین که برنده نمیشم

داداش شما فقط میای اینجا و مرتب همین رو تکرار میکنی؟؟؟

خب اگه امیدی نداری واقعا درک نمیکنم تو تاپیک شمارش معکوس میای چکار؟؟

برو به زندگیت برس برادر من . حالشو ببر. ما هم بزار اینجا تو توهم برنده شدن باشیم. قبوله؟
داداش آدرنالین زده بالا، به قول crysis، آخی، نازی :دی
میدونی اگر انسان به طور ناگهانی بره توی خلا مطلق در کمتر از 10 ثانیه مغزش مختل و در کمتر از 30 ثانیه کلیه رگ های مغزش دچار انفجار میشن و شخص میمیره؟ اما همین شخص اگر با کاهش تدریجی رو به رو بشه تا یک دقیقه تحمل میکنه!
بحث اینجاست که عده زیادی از ما قبول نمیشیم و من فقط میخوام این واقعیت تلخ رو تکرار کنم تا بهش فکر کنید و بپذیریدش تا دچار شرایط خلا در زندگیتون نشید.
اما من به شخصه، برای شما فرزاد عزیز، ریحانه، خطرناک، کراسیس، علیرضا گیتار، نیما، میلاد و دی وی 2017 و امیر و دارابی و شاهین و ... که سالهاست منتظرند و یا سال اول هستند و خیلی شوق دارند، امیدوارم که حداقل یک قدیمی و یک جدید انتخاب بشوند و موجبات خوشحالی این منتظرسرا فراهم بشه، چراکه سخته افراد تازه وارد ثبت نامی می 2017 رو ببینیم اما از بچه های خودمون کسی نباشه.
به شخصه خودم براتون دعا میکنم و اسم شما فرزاد عزیز رو راساً میارم تا اگر قبول باشه خدا هم همراه شما باشه و اگر نه، حتماً سرنوشت شما جز این هست که میبایست خودتون اون رو پیدا کنید و براش بجنگید.
(2017-04-26 ساعت 22:42)@t@r نوشته:  سلام به همه برندگان لاتاری ۲۰۱۸ از تاپیک شمارش معکوس
عمراً Smile)
(2017-04-27 ساعت 06:11)alireza_guitar نوشته:  
سلام عزیزان

یه سوال جالب!
با توجه به تجربه ای که دارم(البته توی بحث ویزای توریستی)، کسانی که دارای ویزای شینگن باشن و سفرهای به کشور های مهم داشتند؛ داستان این جور افراد برای گرفتن ویزای توریستی آمریکا بمراتب خیلی راحت تر هست.

حالا سوال !
بنظر شما
به امید خدا بعد از قبولی، داشتن شینگن و طی آن داشتن سفر توریستی به فرانسه،ایتالیا و یونان (مخصوصا سفر به اروپا در همان سالی که مصاحبه داری) ؛ آیا باعث تسهیل در روند FBI چک میشه یا طولانی تر شدن آن به دلیل چک کردن شما بخاطر سفر به اروپا ؟!!!    

شرایط زیر رو بخونید بعد پاسخ بدید:
۱:توی بحث توریستی یک امتیاز عالی محسوب میشه!
۲: انتخابات فرانسه و مسائل مربوط به د ا،ع،ش.

معمولاً در پروسه توریستی قصد برگشت مهم هست، وقتی هم شما یه کشور درست حسابی رفتید و برگشتید نشون میده که شما قصد باز کردن چترتون رو ندارید، اما باز هم یک بار ممکنه خیلی کافی نباشه، هرچند که باز این برمیگرده به افیسر کنسولی چون مدارک دیگه هم مهمه در این باره.

اما پروسه بکگراند چک اصلاً ربطی به این قضایا نداره. آمریکا یه لیست سیاه تحریمی داره برای اشخاص و یه سری ملاک دیگه مثل همون سفر به عراق و وضعیت در پلیس اینترپل و سابقه جنایی و اینها که توی این پروسه سازمانهای امنیتی با توجه به اسمتون و ... شما رو ارزیابی میکنند و نظر میدهند.

حالا اینکه چقدره جواب بدن برمیگرده به کشوری که شما درش اقامت دارید و وضعیت اون کشور و تعداد پرونده هایی که افسر امنیتی داره برای بررسی چون احتمالاً هر افسر به منطقه ای اشراف اطلاعاتی داره و ممکنه توی پیک کاری پرونده ها با تاخیر جواب داده بشوند.

اما اینکه چون داعش توی اروپا هست، نه این دلیل نمیشه به شما ظن پیدا کنند مگر اینکه خودتون رو بترکونید : )

نگران این مورد نباشید و سعی کنید به کشورهایی که ریسک امنیتی بالا دارند و یا در حالت زرد هستند، مثل روسیه و کره شمالی و ... سفر نکنید تا به مشکلی بر نخورید.

موید باشید.
پاسخ
تشکر کنندگان: امیر007 ، shahin61 ، dv2017 ، milad.abadani ، leader-m ، alireza_guitar ، aristotel ، copol ، jalayevatan

پیام‌های این موضوع
RE: گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس) - توسط milade - 2017-04-27 ساعت 11:14

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان