کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
درود و نیم روز خوش
دو روز گذشته مریض بودم نتونستم چیزی بنویسم
عجیبه
امسال هرکیو میبینم که قراره تو لاتاری برنده نشه میخواد بره اروپا...
اکثریت هم مقصد هدف رو گذاشتن کشور های اسکاندیناوی و هلند و سویس
خودم بعد حرکت نیمه تمام پارسال بی خیال اقدامات مشابه شدم
بهرحال امیدوارم تک تک اونهایی که محتاج مهاجرت هستن فردا شب اشک شوق بریرن
خودم کسی رو میشناسم اگر نرسه امریکا زندگیش بر باد فنا رفته
از این بابا بدشانس تر ندیدم
سفارت امریکا ویزای صادر شده اش رو کنسل کرد مثل اب خوردن
هرچی گفت چرا... گفتن بشما ربطی نداره....
از طرفی یه مشت آدم علاف و بیکار هرچی قوم و خویش تو اقصی نقاط ناشناخته ی ولایات پشت کوه داره رو ثبت نام میکنه...آخه که چی بشه؟؟؟ تو که میدونی اینها نه تخصصی دارن نه سواد انچنانی نه پولی برای رفتن و ..... چرا اینکارو میکنی؟؟؟؟
پارسال تو یه جمعی نشسته بودیم یه خانمی خوشحال خوشحال عینهو منگل ها ، من خودمو و 25 نفر رو ثبت نام کردم بعد اسم من در اومد ولی من که پول نداشتم برم، هر هر هر هر..
گفتم پس واسه چی ثبت نام کردی؟؟؟
گفت:میخواستم ببینم شانسم چجوریه???????
گفتم شما چرا اینقدر وقت گذاشتین به مغز نداشتت فشار آوردی و حق دیگران رو ضایع کردی که شانست رو امتحان کنی!!!!
میرفتی جوهر نمک توالت تون رو میخوردین اگر میمردی که هیچ اگر زنده میموندی خوش شانس بودی....
کار به جاها و حرف های باریک کشید و......
بهرحال خارج از این انجمن که بی خبریم از ادمهای دیگه هزاران آدم بیکار برای سرگرمی این کارها رو میکنن.
من به نوبه ی خودم محتاج و گیر رفتن نیستم اگر قراره من برنده بشم خوشحال خواهم شد اما راضی و خوشحالتر خواهم بود بجای من اسم اونایی در بیاد که واقعن گیر هستن واقعن اگر این مهاجرت رو انجام ندن بنیان خانوادشون متلاشی میشه...
میشناسم نمونه هاشون رو....
امیدوارم اونها که از من محتاج تر این هجرت هستن اول اسمشون در بیاد... من بازم میتونم صبر کنم ....
باز هم سپاس که خوندین و تشکر ویژه از دوستانی که واقعن وقت میذارن و مطلب مفید تو انجمن قرار میدن بویژه فرزاد بزرگوار
یک روز بر گونه این مملکت یک بوسه
و بالای سرش یک یادداشت می گذارم
و می روم:
"آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."

پاسخ
تشکر کنندگان: jalayevatan ، dv2017 ، ostokhan ، milad.abadani ، reza6966 ، aram_hpanahi ، امیر007 ، motinus ، leader-m ، copol ، Essy ، Linorth

پیام‌های این موضوع
RE: گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس) - توسط هووخشتره - 2017-05-01 ساعت 10:47

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان