کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2017-05-02 ساعت 01:40)aram_hpanahi نوشته:  
(2017-05-02 ساعت 01:32)khatarnak نوشته:  
(2017-05-02 ساعت 01:22)aram_hpanahi نوشته:  راحت باش خطرناک،شما خطرناکی؟چه دل کوچولویی داری اندازه گنگیشکه
استرس واسه چی؟به خدا عین خیالمم نیست
ببینید اینم مثل باقی مراحل زندگیه،بعضی وقتها واسه ی چیزی ی کاری،از جون و دل مایه میذاری هی بدو مطالعه کن مشورت کن،نخواد بشه نمیشه،بعضی وقت ها هم هست که واسه ی کاری فقط لب تر میکنی اتومات انجام میشه
سعی کن رلکس باشی،ی لیوان آب انگور سیاه شیراز بخور فردا که کاملا ریلکس باشه
Cool  Cool  Cool

ارام  جان  من  نگران  از  شغل  نگران  ازدواج  نگران  فردای خودم  هستم  

امیدم  به  ایران  از دست دادم  مگر  50  سال  اینده  ایران  مثل  دوبی  بشه

من  کاملا  با حرف شما  موافقم  .  اما  به یاد  اون افرادی  می افتم  که  دست فروش  بودن کارگر بودن  و...  اگر اونها  امیدی  داشتن  ما شاهده خود سوزی  نبودیم

ما  که  هدفمون  زندگی  و تشکیل خانوادست  به هزاران مساله  فکر  می کنم  که  چه  خواهد شد  من الان ارشد  هستم  وضع استخدامهارا که می بینم  بیشتر امیدمو از دست میدم

قصد  ادامه تحصیلات  در مقاطع  دکترا  دارم  وقتی می بینم  دکترا  را استخدام نمی کنند  یا سنگ اندازی می کنند  امیدمو بیشتر از دست میدم

این حرف من  نیست  حرف  هزاران  هموطن  جوان و تحصیل کرده است  

به  این نتیجه می رسم  که سرنوشت من  به امید ختم  نشده  بلکه  باید  زجر  کشید تا  شاید به جایی  ادم برسه  

نمی دونم  کلا  حرفامو متوجه میشید یا نه ؟

ولی در کل   دیگه  خستم  و فکرم به جایی  کار نمی کنه

خطرناک جان عزیزم،تو خوانواده شما که فرضا ۴ نفر اعضای خوانوادتون هستن در نظر بگیرید،اگر ی روز بری خونه و مادر محترم مطابق همیشه باهات برخورد کنه ولی از ی جایی ناراحتیی داشته باشه و بخواد به روی خودش نیاره،ممکنه شما متوجه نشی؟
غیر ممکن که متوجه نشی
بنده هم مثل شما و سایر دوستان تو این جامعه دارم زندگی میکنم و این دردهایی رو که بیان کردید شامل حال بنده هم میشه
و به یک نتیجه هم رسیدم و گاها افسوس میخورم،ای کاش درس نمیخوندم و یا تو ی ارگان... مشغول میشدم بجاش با دیپلم،یا میرفتم تو بازار کار زمانی که میشد کار کرد
ولی خوب فایده ایی نداره تازه الان بخوام الکی دل مشغولی بیشتری اضافه کنم به مابقی دل مشغولیها،در نتیجه به شما هم توصیه میکنم،البته ببخشید این از رو تجربه خودم دارم عرض میکنم هر چند نادرست،اگر خدای ناکرده لاتاری نشد چند سال دیگه هم صبر کن و بعد با مدرک دکتری راحت تر برو به هرجایی به غیر از...

انشالاه

شما بزرگوار هستید به هر حال هممون درد مشترکی داریم

باینده باشید و موفق انشالاه اسم شما هم فردا دربیاد
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، LORDAmiroo ، aram_hpanahi ، Kismet ، leader-m ، copol ، milad.abadani ، امیر007 ، jalayevatan

پیام‌های این موضوع
RE: گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس) - توسط khatarnak - 2017-05-02 ساعت 01:44

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان