کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2017-05-02 ساعت 08:47)hamedDV نوشته:  دوستان امسال با سالهای قبل فرق میکند با سهمیه ایران معامله نشده است و تمامی برندگان از بین من و شما خواهد بود خوشحال باشید و استرس را از خودتان دفع کنید در صورت عدم قبولی بدانید فقط قرعه به نام شما اصابت نکرده است.حدس من این است که 5 الی 8 نفر از اعضای منتظر در این تاپیک برنده خواهند شد.
به امید ویزای نیم ضرب(ویزای نیم ضرب یعنی مثل آب خوردن ویزا بگیرید کیس نامبر شما خیلی پایین باشه حتی دکتر آزمایشگاه در آنکارا جرات نکنه جیب های شما را با واکسن ها و عکسهای الکی خالی کنه!)

دوست عزیز، من نمیخوام مثل اون ترول محترم فاز منفی بیام.

اما حقیقتا من فکر نمیکنم اون خبر صحت داشته باشه. به دو دلیل ساده:

1- منبع خبر اصلا اعتباری نداره.
اگر این خبر رو از یه جایی مثل هافینگتن پست میخوندم، شاید باور میکردم، اما از ISICRC اصلا نمیتونم هیچ خبری رو به عنوان فکت بپذیرم.

2- با فرض درست بودن ماجرا (که همچنان بعید میدونم درست باشه) باز هم این مساله هست که دولت امریکا برای صدور گرین کارت محدودیتی نداره. یعنی حتی اگه ظریف درخواست 1 میلیون گرین کارت هم میکرد، دولت امریکا محدودیتی برای صدور اون ها نداشت و نداره. خیلی راحت میتونستن همه ویزا ها رو خودشون صادر کنن بدون هیچ مشکلی. نیازی نبود و نیست که از لاتاری برای این کار استفاده کنن.

کلا دولت امریکا از گرین کارت اش برای خیلی مقاصد مختلف استفاده کرده و میکنه همیشه (از انتقال هنرمند و ورزشکار و.. به کشورش گرفته تا الی ماشاال...)
و این مساله (دارایی های ایران و انتقالش به دولت ایران و...) هم مساله غیرقانونی ای نیست که بخوان روش درپوش بزارن و از لاتاری استفاده کنن واسه این مساله.
انتقال دارایی ها به ایران جزو قراردادشون بود و کاملا قانونی هم بود و هست.

کلا داستان سولاخ زیاد داره Big Grin ولی خب شایعات همیشه برای بعضی ها اثر خودش رو میزاره.
2016 نشد که بشه
2018 نشد که بشه
2020 نشد که بشه

دیگه میرم واسه کارآفرینی!   Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: farrokh33 ، aram_hpanahi ، امیر007 ، nargol1990 ، leader-m

پیام‌های این موضوع
RE: گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس) - توسط Linorth - 2017-05-02 ساعت 08:55

کاربران در حال بازدید این موضوع: 5 مهمان