کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2017-05-04 ساعت 12:11)gozargah نوشته:  
(2017-05-04 ساعت 11:38)khatarnak نوشته:  
(2017-05-04 ساعت 11:22)gozargah نوشته:  دوست عزیز شایعه پراکنی نکن. کم شدن تعداد قبولی ها بی ارتباط با حضور ترامپ در کاخ سفید نیست. طبق دیدگاهی که رئیس جمهور آمریکا به مهاجرت داره و به خصوص ایران سهمیه پذیرش از ایران را احتمالا کاهش دادند که تعداد قبولی ها این فرضیه را نشان می دهد. اختلال در اعلام نتایج برای افرادی است که در دیدن نتایجشان مشکل دارند که طبق گفته وزارت خارجه تا ساعاتی دیگر آن را برطرف خواهند کرد.

ببخشید شما الان دارید شایعه پراکنی می کنید  و  لاتاری را جنبه ی سیاسی  بدل می کنید

اصلا ربطی به  اقای ترامب و  سیاسی  ندارد  

صرفا ربط  به مسایل  اداری  و  بیشتر  مشکلات فنی  است
اتفافا بحث مهاجرت یک موضع کاملا سیاسی است چون یکی از وعده های انتخاباتی مهم ترامپ است که با امضای چند حکم حکومتی در مورد مهاجرت و ویزای کار آن را اجرایی کرد که دادگاه جلوی دو تا از آنها را گرفت که اتفاقا ایران هم جز آن کشورهای منع ورود بود. کم کردن صدور ویزا برای ایرانی ها هم جزئی از این سیاست مهاجرتی ترامپ است که این موضوع برای برندگان 2017 , ویزاهای دانشجویی و دیگر کیس های مهاجرتی هم مشکلات بزرگی را ایجاد کرده. این موضوع شایعه نیست بلکه عملی است که در حال انجام است که به ضرر من و شما شده. اگر کمی در همین مهاجرسرا بگردید و تجربه دیگران را بخوانید متوجه منظور من خواهید شد من هم مثل شما و دیگر دوستان برای از دست رفتن این شانس خیلی ناراحت هستم. این حرف ها می زنم چون باید با واقعیت رو به رو شد و امید واهی برای خود و دیگران ایجاد نکنیم چون از نظر روحی روانی تاثیرات منفی برای خود ایجاد می کنیم.

(2017-05-04 ساعت 12:21)karaoke نوشته:  متاسفانه فرمایشات @gozargah@ درسته. در تکمیل صحبت های ایشون باید بگم فرمان حکومتی ترامپ هم درسته که توسط دادگاه های فدرال لغو شده اما عملاً دولت آمریکا برای مهاجرینی که از اون 6-7 کشور طی چند ماه گذشته درخواست ویزا دادن ، ویزاهای خیلی کمتری نسبت به مدت مشابه در سال قبل صادر کرده و در واقع حکم دادگاه های فدرال داره نادیده گرفته میشه و دولت داره دستور دادگاه های فدرال رو یک جورایی دور میزنه.

سلام اصلا توجه کردید به دو موضوع مهاجرت فرهنگی و پناهندگی ؟

امن کاری به ترامب و حسین اباما و دیگران ندارم

هر کاری نیازمند به حکم قانون گزاران و کنگره دارد مانند ایران در بعضی مسایل مجلس به جای ریس جمهور حکم می دهد مثل بنزین و یارانه و...

اگر شما بحث می کنید که اره اقای ترامب مصبب این امر شده است منبع شما باید موثق باشد

دوم که لاتاری که شما برنده میشید از راه قانون وارده خاک امریکا میشید

شعارهای انتخاباتی اقای ترامب صرفا جلوگیری از ورود غیر قانونی بود حتی در زمینه ی ورود مسلمانان هیچ گاه نگفت که قصد منع ورود مسلمانان را به خاک امریکارا خواهد گرفت

ااگر هم بحثی در این مورد کرده است در شرایط محدود در مدت زمان محدود این کار شدنی بود که همانم قضات سیاسی و هوادار حسین اباما جلوشو گرفتن

حال سوال من اینجاست ( دقت کنید دوستان )

انانی که ادعای برنده شدن می کنند در همین انجمن عضون و ادعا می کنند

چرا مدرکی از خودشون نشون نمیدن ؟

چرا مدیران عزیز بحث جایزه را به میان نمی کشن؟

چرا تایید نمی کنند ؟

چرا عده ای بسیار از عزیزان در سراسر دنیا حتی بی خدایان هم با مشکل مشاهده ی نتایج روبرو هستند ؟

در کل ربطی به سیاست مهاجرتی اقای ترامب ندارد اگر داشته باشد صرفا در بحث روادید ( ویزا ) است نه در بحث سهمیه و مشاهده ی نتایج

گمان می کنم دیر یا زود مشخص شود ولی خوب نیست شما هر بحثی را به سیاست نژاد و... بکشانید

اصلا خوبیت ندارد صبر داشته باشیم و تاریخ را مرور کنیم
پاسخ
تشکر کنندگان: jalayevatan

پیام‌های این موضوع
RE: گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس) - توسط khatarnak - 2017-05-04 ساعت 19:08

کاربران در حال بازدید این موضوع: 8 مهمان