کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2017-05-06 ساعت 08:40)Phoenix7 نوشته:  
(2017-05-06 ساعت 07:22)Mahboy نوشته:  
(2017-05-06 ساعت 02:02)Hadi_20 نوشته:  این کاملا مشخصه عکس رو شناسنامه برای چی است؟یا کارت ملی یا کارت سربازی؟چرا برای هر چیزی ازتون چند قطعه عکس 3در 4 می خوان؟
برای اینکه هویت فرد فقط به اطلاعاتی که وارد می کنه نیست.طبیعی است که بدونن این فرد که این مشخصات رو داره چه شکلی است.این چیز عجیبی نیست.شماهم می تونی باور کنی که مثلا عکسو به خاطر چیز دیگری می خوان مشکلی نیست.خیلیا برنده شدند و بعد چندروزهم میان اطلاعات می گیرند و پروسشونو دنبال می کنند و آخر ویزا میگیرند.حالا اینها جز افرادی هستند که پتانسیل سر به زیری دارند؟من و شما که برنده نشدیم سرکشیم؟اگه بریم اونجا امکان داره کار خلاف بکنیم؟ Big Grin شما حالا از من مطمئن نیستید از خودتون که مطمئنید.

فکر کنم خیلی موضوع رو جدی گرفتین دوست عزیز من، اول اینکه اینقدر سخت نگیرید و دنبال دشمن فرضی نباشید و دوم جهت اطلاع شما:
۱- تنها استفاده از عکس شما در بررسی‌های اولیه (درصورت برنده شدن) برای تطبیق با بانک اطلاعاتی موجود از عکس تروریستها و افراد تحت تعقیبه نه بررسی شخصیتی
۲- بعد از برنده شدن هم اگر بخواین میتونید عکس جدید با مدارکتون بفرستید که تو عکس ویزاتون خوش‌تیپ دیده بشید
۳- آخرین باری که کلا به عکس چاپ شده نیاز پیدا خواهید کرد همونیه که به سفارت میدید تا بزنه روی ویزاتون و دیگه هیچ سازمان دولتی یا خصوصی ازتون عکس نخواهد خواست و اگه لازم باشه با یه دوربین کوچولو همونجا جلوی پرده سفید ازتون عکس میگیرن بدون هیچ مشخصات خاص و دقیقی
۴- تاکید روی رزولیشن و ابعاد عکس صرفا برای اینه که محدودیتهای نرم‌افزارهای صدور ویزا و گرین کارت که قراره از این عکس استفاده بکنن رعایت بشه چون به اون شکل اپراتوری برای انجام این کارها وجود نداره
بازم میگم اینجا اصلا کشور پیچیده‌ای نیست و آدمهاش هم به اندازه یک صدم ما ایرانیها پیچیده فکر نمی‌کنن
حالا شما میتونید همچنان به دنبال راههای عجیب برای اثبات فرضیه ماورای زمینی خودتون باشید ولی امیدوارم برنده بشید و بیاین اینجا شاید اینجوری یکم روحیه تون عوض شه

مشخصه که  این چند سالی که ادعا میکنید اونجا هستید   تاثیری روی روحیه تون نداشته و یا شاید حتی تاثیر منفی روتون گذاشته (متاسفانه البته )  
یکبار این 4 تا بندی رو که تایپ کردید بخونید ببینید چقدر تخیلی و بی ربط نوشتی . در واقع یه جوابی رو 4 تیکه کردی نوشتی   اونم ناقص یه جا نوشتی عکس برای تشخیص تروریست بودن یا نبودنه یه جا نوشتی عکس با رزولوشن فلان و بهمان برای محدودیت صدور ویزا و ...هست در صورتیکه الزامی برای صدور ویزا بر اساس این عکس وجود نداره چون میشه عکسو عوض کرد.
اولین چیزی که فرد بعد از رفتن به یه همچین جوامعی یاد میگیره منطقی و ازاد فکر کردن و ترک نواقص اخلاقی مثل یه دنده گی و لجاجته ؛  چون جامعه یواش یواش آدمو تربیت می کنه ( که از ظواهر امر متاسفانه این 2 سال ادعایی شما تاثیری روتون  نداشته.)
دوست عزیز پیشنهاد میکنم اگه واقعا اونجا هستید ( توهمات و تخیلات  و احساس عقل کلی هم  از خصوصیات بارز این قومه ) سریعا برگردید پیش خودمون چون شدیدا نگرانه روحیه تون شدم
Cool

Big Grin Big Grin Big Grin
3نفر -- آنكارا -- تکمیل فرم DS260 در ۱۳جون ۲۰۱۴ -- مصاحبه ژانویه -- 2یکضرب 1کلیرنس -- کلیر 99 روز -- ورود به هیوستون در 28 جون ۲۰۱۵ -- دریافت SSN بعد از 15 و G.C بعد از 50 روز Cool
سفرنامه اول آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان:

پیام‌های این موضوع
RE: گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس) - توسط Mahboy - 2017-05-06 ساعت 09:02

کاربران در حال بازدید این موضوع: 7 مهمان