کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2017-05-06 ساعت 15:49)Phoenix7 نوشته:  
(2017-05-06 ساعت 11:52)Hadi_20 نوشته:  
(2017-05-06 ساعت 11:24)Phoenix7 نوشته:  Cool

از قدیم گفتن کسی رو که خوابه میشه بیدار کرد ولی کسی که خودش رو به خواب زده رو هرگز نمیشه بیدار کرد
زبان و متنی که من مینویسم به زبان فارسی سلیس و قابل فهمه که هر کسی با  حداقل میزان  شعور و درک و سواد میتونه منظور منو بفهمه ولی من تعجب میکنم چرا فهم این موضوع برای شما انقدر سخته ؟ خوب لابد مشکل از جای دیگه هست !
بگذریم
این نتیجه گیری شخصیتی بر اساس عکس و چهره شما میتونه نتایج مختلفی داشته باشه که منجر به ردی شما بشه
مثلا با دیدن عکس شما متوجه  لجاجت و یک دندگی شخصیتی تون بشن یا ممکنه پی ببرن با یه شخص با IQ پایین طرفن یا حتی با یه شخص سفیه و احمق ( مثال زدم البته ) یا ممکنه حتی پی ببرن که شخصیت شما یه شخصیت بی منطقی هست که امکان رشد انگیزه های تروریستی  و تندروانه در اون مهیاست و....
پس حتما نباید از روی عکس شما پی به دیوانه بودنتون ببرن یا سایر مشکلاتتون .هزار فاکتور ممکنه تو رد شدنه شما دخیل باشه
به هر حال اگه دلیل و برهان منطقی برای رد نظریه من ندارید بهتره مطلقا سکوت اختیار کنید .هر وقت دلیل منطقی برای رد نظریه من آوردید اونوقت خود من همونطور که قبلا هم گفتم نظر منطقی شما رو قبول می کنم و می گمOK YOU ALL RIGHT
اگه هم تو موقعیتی گیر افتادید که نمیتونید منطقی خودتونو خلاص کنید .بحث رو همین جا کات کن و ادامه نده
OK?
Cool

خیلی خوب شد که با اون حرفا شخصیت درون خودتون رو به خوبی نشون دادید.همیشه سعی کن موقع بحث نه از دایره ادب و نزاکت خارج بشی نه از کوره در بری چون همیشه نشان میده که کم آوردی و بیشتر باعث میشه بی منطق به نظر برسی که حرفی برای گفتن نداره .شما جواب سوال من رو که پرسیدم رو جواب ندادید شما که میگید اینا میان عکسای مورد دار رو حذف می کنند الان که شما برنده نشدید یعنی عکس شما مورد دار است؟؟یعنی اینکه روحیه سرکشی و خلاف کاری دارید که قبول نشدید؟یا سیستمشون در مورد عکس شما خطا داشته؟
شما دارید یه حرف بی پایه اساسی رو بیان می کنید بعد بقیه رو متهم به نظرات توهمی می کنید.در مقابل حرفای شما چند نفر پست میزنند و با دلیل ردش می کنند ولی بازهم پافشاری می کنید به اون حرفا و شروع به بدوبیراه گفتن می کنید بعد بقیه رو متهم به لجاجت می کنید.واقعا که اعجوبه ای هستید برای خودتون

شما کاری به دیگران نداشته باش.میدان جنگ نیست که داری یارگیری میکنی
من یه نظریه دادم و تو اومدی و بدون دلیل مخالفت کردی .منم ازت پرسیدم خوب " دلیل منطقیت " چیه ؟ بگو شاید قابل قبول باشه
ولی همش داری می آی و پرت و پلا می گی و توهین میکنی . بهت هم گفتم آدم عاقل یا وارد بحثی نمیشه یا وقتی وارد شد با منطق وارد میشه و حاشیه نمیره.
من وقت با ارزش خودمو چند بار هدر دادم و دلایل خودمو برات با زبان سلیس پارسی نوشتم حالا تو متوجه نمیشی و هی حاشیه میری مشکل منه؟
تو میتونی بیای و با چند تا دلیل منطقی بگی نه اگه عکس جدید خواستن به این دلیله .اگه رزولوشن فلان خواستن به این دلیله .اگه عکس بدون عینک خواستن به این دلیله .اگه سایز عکس رو فلان خواستن به این دلیله و....
ولی تو همش داری حاشیه میری .
دلیلی برای عصبانیت و از کوره در رفتن هم نیست میخوای قبول کن می خوای هم قبول نکن اصلا مهم نیست ولی همین که این موضوع به عنوان یه فرضیه مطرح شد خودش دارای ارزشه
باید یادبگیریم که توی یه بحث آزاد دنبال بهره وری باشیم نه اتلافه وقت
یکی از دوستان اومد گفت که احتمالا برای جلوگیری از ثبت نام دوباره یا چند باره این کار رو کردن که حرفش کاملا منطقیه و منم از نظرش خوشم اومد و قبول کردم ولی تو و اون یکی دوستت فقط یه حرف کلیشه ای میزنید
نه قبول کن حرفی برای گفتن نداری و داری وقت منو و سایرین رو میگیری
از قدیم گفتن آدم اگه ساکت باشه نمیگن لاله ok?
Cool

این شمایید که ادعایی مطرح کردید و ادعاتونم این بود که قبل اعلام قبولی میان براساس عکس افراد رو بر مبنای خوب و بد فیلتر و حذف می کنند.این شمایید که باید دلیل منطقی برای حرفتون بیارید.حالا دلیل منطقی تون چیه؟؟
منم دلیلم رو در این پست بهتون گفتم https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid756364 برای اینکه هویت فردی که می خواد ثبت نام کنه فقط اسم فامیلش نیست و اگه قبول شد بفهمند اینی که این اسم فامیل رو داره چه شکلی است و اینطوری طرف نتونه اسمی رو جعل کنه و بعد چندبار با اسم مختلف شرکت کنه.واسه همینه حتما باید شناسنامه تون عکس دار باشه جایی استخدام میشید ازتون عکس می خوان. تا حالا نشده ازتون عکس بخوان برای کاری؟اصلا یه جور دیگه نگاه می کنیم به قضیه:
این پروسه ویزا دادن نیست که بخوان اینقدر رو سابقه و چهره فراد حساس باشند پروسه برنده شدن است اگر هم بخوان هم براساس چهره در این مورد قضاوت کنند اصلا چرا باید براساس عکس ثبت نام ینکارو بکنند؟؟خب طرف اگه برنده شد میره سفارت مصاحبه و اونجا روانشناس هم می تونه بر اساس رفتارش خیلی چیزارو بفهمه از عکس هم ضریب دقتش خیلی بالاتره.اینطور نیست؟؟.متاسفانه یک ادعای بی پایه اساسی رو مطرح کردید که خودتونم توش موندید واسه همین چاره رو در توهین به طرف مقابل می بینید.
خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار
پاسخ
تشکر کنندگان: Mahboy ، Erebour

پیام‌های این موضوع
RE: گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس) - توسط Hadi_20 - 2017-05-06 ساعت 17:03

کاربران در حال بازدید این موضوع: 5 مهمان