کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نحوه اطلاع از نتیجه لاتاری و اقدامات اولیه پس از انتخاب شدن در لاتاری
(2017-05-07 ساعت 11:46)farbal_sh نوشته:  
(2017-05-07 ساعت 11:28)Ramintn نوشته:  
(2017-05-07 ساعت 11:09)farbal_sh نوشته:  دوست عزیز در ویزای لاتاری هیچ فرقی نمیکنه خیالت راحت باشه همه طبق قانوننشون عمل مکینند (البته ممکنه در ویزای توریستی فرق کنه)فقط هزینه مدیکال در ارمنستان نسبتا کمتره . ما هم اول آنکارا بودیم بعد خودشون عوض کردن به ارمنستان ، امکان تغییر سفارت توسط خودشون زیاده.به نظر من شما الان فقط برنامه ریزی برای تکمیل واکسناتونو انجام بده

ببخشید واکسنارو کجا باید بزنم و چجوری و چه موقع؟
اگه الان بزنم که چون مصاحبه احتمال داذه با این کیس نامبر من یه سال بکشه تا اون موقع اعتبارش تموم میشه دیگه
ضمنا میگن سفارتا ایرانو قبول ندارن باید بری همونجا خود سفارت بگه کجا باید بزنی ، درسته؟
واکنسها رو از انسیتو پاستور بپرسی بهت میگن . زودتر هم بزنی ایرادی نداره مثلا واکسن هپاتیت 6 ماه طول میکشه تا کامل بشه (3 نوبت) با اینکه انسیتو پاستور گفت برای ما اجباری نیست مازدیم واکسنها با توجه به سن متقاضی مشخص میشه و فصل مصاحبه فکر میکنم در فصل زمستان باید واکسن انفولانزا هم بزنی از انسیتو پاستور بخش صدور کارت بین الملل بپرسی میگن ولی توصیه من اینه که حتما اینجا واکسنها را بزن بعد برو مصاحبه چون در اونجا واکسن خیلی گرونه ممکنه هزینه ات را چند میلیون تومن بالا ببره ضمن اینکه اونها پزشک معتمد دارن و کارت واکسن بین المللی انسیتو پاستورو قبول میکنن

خیلی ممنون از راهنماییاتون
با توجه به اینکه کیس نامبر من حدود 70xx هستش،من کی برای واکسن اقدام کنم؟ چند پست بالا یکی از دوستان گفت با این کیس نامبر ممکنه اصلا برای مصاحبه دعوت نشی؟
الان بنظرتون اصلا اقدام به واکسن بکنم یا از کی بکنم با توجه به کیس نامبرم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

پیام‌های این موضوع
RE: نحوه اطلاع از نتیجه لاتاری و اقدامات اولیه پس از انتخاب شدن در لاتاری - توسط Ramintn - 2017-05-07 ساعت 13:58
درج آدرس - توسط Sinayar - 2017-05-10 ساعت 16:09

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان