کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نحوه اطلاع از نتیجه لاتاری و اقدامات اولیه پس از انتخاب شدن در لاتاری
(2017-05-14 ساعت 09:37)MOSTAFANETY نوشته:  
(2017-05-08 ساعت 21:01)Kaveh نوشته:  
(2017-05-08 ساعت 19:21)MOSTAFANETY نوشته:  جناب کاوه خیلی ممنون از وقتی که میزاری برای راهنمایی
محل سکونت و تحصیل تا چقدر جزییات لازم داره؟ مثلا من ترم اخر دانشگاه دیگه شهرستان دانشگاه نبودم ولی توی مدرکم نوشته 30ام شهریور فارغ التحصیل شدم. سکونتم رو تا اخر شهریور بزنم شهر دانشگاهم یا تا خرداد ماهش؟
سوال بعدیم اینه که حین گرفتن فوق لیسانس در تهران (پیام نور-کلاس ها 5شنبه و جمعه) توی شهر دیگه ای (شهر سکونت خودم)برام بیمه رد می شده  و واقعا تهران سکونت دائمی نداشتم.و الان توی همون شرکت مشغولم.2سال فوق لیسانس رو کجا سکونت بزنم و اینکه جز سابقه کارم نشون بدم؟

1. زیاد حساس نیست و تداخل ایجاد نمیکنه. هر دو مورد رو میتونید بنویسید مشکلی نیست.
2. محل سکونتهایی که دائمی نیست، مثلا فقط 1-2 روز هفته یا مدت کوتاهی (مثلا کمتر از 5-6 ماه) اونجا بودید، نیاز نیست نوشته بشه
یعنی در بخش تحصیلات، محل تحصیل رو تهران میزنید و در بخش محل سکونت، این دوره زمانی رو شهر سکونت خودتون رو مینویسید (نه تهران)
یعنی محل سکونتتون در این بازه زمانی شهر خودتون بوده و برای تحصیل چند روز هفته رو به تهران سفر کردید.

متشکرم از پاسختون
مدارج تحصیلی و محل های سکونت رو از آخرین به  قبلی بریم یا از اول تا به الان؟

از آخر به اول
کیس نامبر:    2018AS00005xxx  
رویت قبولی:    3 May ‎
اعضای کیس:   2 نفر
ارسال فرم: 11 May‎
مصاحبه: انكارا بود كه تغيير میدم  به ارمنستان
کارنتی:
وقت مصاحبه :
نتیجه مصاحبه :
پاسخ
تشکر کنندگان:

پیام‌های این موضوع
RE: نحوه اطلاع از نتیجه لاتاری و اقدامات اولیه پس از انتخاب شدن در لاتاری - توسط koooshyar - 2017-05-14 ساعت 14:01
درج آدرس - توسط Sinayar - 2017-05-10 ساعت 16:09

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان