کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا
(2017-05-17 ساعت 13:17)rainyday نوشته:  
(2017-05-17 ساعت 09:53)Alirezania نوشته:  
(2017-05-16 ساعت 18:18)rainyday نوشته:  سلام دوستان گرامی یه مشکلی برای من و دوستم که الان ارمنستان هستیم پیش اومده دوستم و من ازدواج فامیلی داریم  
دوستم که خانمش و فرزندش ویزای یه ضرب گرفتن الان براش ایمیل اومده که بخاطر ازدواج فامیلی نمیتونه توی تگزاس که ادرسمون اونجاست زندگی کنه
الان ما باید ادرس جدید بدیم ؟
کسی میدونه کدوم ایالتها این قانون رو دارن؟
اصلا چرا گفتن که ما فامیلیم، اگر نگن که کسی نمی فهمه! اشتباه از خودشون بوده اینجا دختر عمو و پسر عمو مثل خواهر و برادر حساب میشن، تو چشم اونا مثل این می مونه که خواهر و برادر با هم ازدواج کنن

خودشون چیزی در مورد ارتباط فامیلی نگفتن اینا از روی اطلاعات پدرو مادر متوجه شدن
الانم ما یه ادرس دیگه برای سفارت فرستادیم و در جوابش از ما خواستن اون فردی که توی آمریکا هست یه نامه براشون بفرسته و اینهارو تایید کنه
حالا ما موندیم این نامه باید چجوری باشه
دوستان اگه اطلاعاتی دارن بیزحمت کمک کنن از این سردرگمی  بیرون بیایم

من خیلی اطلاعات ندارم در این مورد ولی غالبا این جور نامه فقط میخوان که اون طرف بگه که آینا پیش ما میمونن تا خودشون توی ایالت خانه پیدا کنن و تا زمانیکه خونه پیدا کنن در منزل من سکونت دارن, امضا بشه و براشون بفرستن. فقط میخوان مطمین بشن شما الکی آدرس ندادند ,باز از خود سفارت هم بپرسید ولی فکر کنم یه همین چیزی بخوان.
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، rainyday ، ramin_red

پیام‌های این موضوع
..... - توسط Mahanturbo - 2017-03-07 ساعت 23:35
RE: ..... - توسط farzadmohajer - 2017-03-08 ساعت 00:07
RE: ..... - توسط amirhoseinc - 2017-03-08 ساعت 02:14
RE: ..... - توسط limbo - 2017-03-08 ساعت 00:27
RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - توسط nikniknik - 2017-05-17 ساعت 21:21
بالغ بر 6000 موزه در آلمان - توسط iranembberlin - 2017-10-17 ساعت 17:32

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان