کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا
سلام دوستان
ما قبلا براى ويزاى نامزدى اقدام كرده بوديم و من توى جلسه به افيسر نگفته بودم كه ما ازدواج كرديم،وقتى شناسنامه رو از من خواستند،گفتم نياوردم.دو هفته بعد بهشون إعلام كرديم كه ما ازدواج كرديم،بنابراين ويزاى من رو رد كردند و گفتند بايد براى ويزاى ازدواج اقدام كنيد.وكيل به ما گفت شما دروغ نگفتيد اما كتمان حقيقت كرديد،خلاصه در عرض اين يكسال و چند ماه ما هميشه استرس داشتيم كه در جلسه مصاحبه افيسر چه برخوردى با ما خواهد داشت يا چه سوالاتى خواهد پرسيد،در واقع براى ما كابوس بود،تا اينكه سه روز پيش مصاحبه مجدد من بود،مصاحبه خيلى راحت و كوتاه و افيسر بسيار خوش برخورد بود.فقط دوتا سؤال از من پرسيد،سال ازدواج و شغل و تحصيلات همسرم رو،و هيچ اشاره اى به مصاحبه قبلى كه براى من كابوس شده بود نكرد.همه اينها رو گفتم به اين دليل كه بيخودى براى خودتون استرس إيجاد نكنيد،اگر در مورد سفر پرسيد،اگر در مورد شبكه هاى اجتماعى پرسيد و هزار اگر ديگه تو ذهنمون ايجاد نكنيم و استرس بيخود داشته باشيم.تو جلسه همه چيز راحت تر از اون چيزى كه فكر ميكنيم پيش ميره،به اميد خدا انشاا همگى ويزا خواهيم گرفت،فقط يكم دير و زود داره.
نوع ويزا:CR1
ارسال مدارك:١٠/٣/٢٠١٦
اپرو:١٤/٧/٢٠١٦
دريافت كيس نامبر:١٦/٨/٢٠١٦
ارسال مدارك به NVC:١٨/٩/٢٠١٦
ايميل نقص مدارك از NVC:٢٠/١٠/٢٠١٦
ايميل مجدد نقص مدارك:٧/١/٢٠١٧
هر دو ايميل نقص بى دليل بود.
ايميل تكميل مدارك از NVC:١٢/٤/٢٠١٧
دريافت ايميل وقت سفارت:١٤/٤/٢٠١٧
محل و وقت سفارت:ايروان٢٥/٥/٢٠١٧
نتيجه:AP
آپديت:25,26,30,31may
29Dec/10,12,16,17,29,30jan/1,2,5feb
دريافت ايميل ويور:١٢jan
دريافت ايميل اينفورميشن(٥٥٣٥):٣٠jan
پاسخ
تشکر کنندگان: javadth ، mulan1979

پیام‌های این موضوع
..... - توسط Mahanturbo - 2017-03-07 ساعت 23:35
RE: ..... - توسط farzadmohajer - 2017-03-08 ساعت 00:07
RE: ..... - توسط amirhoseinc - 2017-03-08 ساعت 02:14
RE: ..... - توسط limbo - 2017-03-08 ساعت 00:27
RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - توسط Pegah123 - 2017-05-27 ساعت 18:33
بالغ بر 6000 موزه در آلمان - توسط iranembberlin - 2017-10-17 ساعت 17:32

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان