کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نحوه اطلاع از نتیجه لاتاری و اقدامات اولیه پس از انتخاب شدن در لاتاری
(2017-06-10 ساعت 00:06)dadyar نوشته:  
(2017-06-05 ساعت 16:34)s_miran2001 نوشته:  سلام و خسته نباشید

ممنون میشم که راهنمائی کنید

من موقع شرکت در لاتاری امسال اسم همسر و فرزندم رو هم زیر مجموع خودم زدم الان که برنده شدم به دلایل کاری همسرم نمیتونه همراهمون باشه و میگه من و فرزندمون اقدام کنیم بعدها به ما ملحق می‌شه ،حالا سوال من اینه که آیا امکانش هست که از زیرمجموعه که موقع ثبت نام داشتیم کسی‌ حذف بشه برای برنده و بقیه زیرمجموعه مشکلی‌ پیش نمیاد فقط می‌شه فرم ۲۶۰ رو برای خودم و فرزندم پر کنم .

سلام ـ شما برای همسرتان هم اقدام نمایید ، بعد می توانند پاس سفید بگیرند و حداقل تا سه سال آینده می توانند در ایران باشند ـ
اگر این کار را انجام ندهید بعداً چطور می توانند همسرتان به شما ملحق شود مگر ویزا یا گرین کارت دارند که بتوانند به آمریکا سفر کنند و الان این فرصت را به هیچ وچه از دست ندهید . چرا بعداً دچار مشکلات زیادی برای گرفتن گرین کارت برای همسرتان خواهید شد
باز هم مشورت نمایید .

دوست عزیز مگه به همین راحتی که بعدها به شما ملحق میشوند من هم با دوستمون موافقم این فرصت رو از دست ندهید مشکلات زیادی همراه داره
F2A
priority  date :20 May 2016  
approved :30 Sep 2016
case number:1 Nov 2016
Invoice ID number : 22 Sep 2017
confirmation number:24 Sep 2017
complete:25 Dec 2017
Interview:31May 2018
Result : waiting
پاسخ
تشکر کنندگان:

پیام‌های این موضوع
درج آدرس - توسط Sinayar - 2017-05-10 ساعت 16:09
RE: نحوه اطلاع از نتیجه لاتاری و اقدامات اولیه پس از انتخاب شدن در لاتاری - توسط melon - 2017-06-12 ساعت 13:10

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان