کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2017-07-13 ساعت 21:03)azimi1989 نوشته:  
(2017-07-13 ساعت 00:34)ostokhan نوشته:  خوشبختانه یا شوربختانه دیگه ما استرس ویزا و بن  رو نداریم...
از 7 دولت آزادیم.......... بازم شکرش باقیه
امیدوارم این بن رو تمدید نکنن. برنامه های مسافران عازم به هم میخوره در این صورت

به به داش فرزاد گل، چه خبرا؟
حاجی خداوکیلی دیگه دارم اووردوز میکنم، زده به سرم ، دارم روانی میشم ، از هر زاویه ای به داستان نگاه میکنم میبینم در بهترین شرایط تا 32 سالگی باید این خراب شده رو تحمل کنم البته حداقل!!!! یعنی چهااااااار سال، اوه مای شت خخخخخ، تازه اگه تا اون موقع قوانین مهاجرت عوض نشده باشه ، من دچار انواع بیماری های ناشی از آلودگی هوا نشده باشم ، انگیزه و انرژی و ... داشته باشم ، آخه میدونی یکی از دوستام چهار سال از من بزرگتره چهار سال پیش مثل الان من برنامه ریزی کرد که بره ، الان بعد از چهااااار سال شرایطش آماده شده ، بهش میگم دردت چیه خب برو دیگه ، میگه علی دیگه هیچ حس و حالی برام نمونده ، این چهار سال رسم کشیده شد ، پوستم کنده شد، دیگه انرژی ندارم تازه دوباره برم اونطرف از صفر شروع کنم واقعا دیگه نمیکشم، البته حق هم داره بنده خدا خیلی زحمت کشید، میترسم منم به سرنوشت همون دچار بشم ، یعنی تا حدودی شدم ، الان تازه یک سال و نیم گذشته دیگه انرژی ندارم ، سه سال دیگه فکر کنم کلا....

هییییییی خداااااا ، اینا رو ولش ، فرزاد جان دیگه چطوری Big Grin

سلام بر تو بزرگوار.
والا از تو چه پنهان بنده دیگه قید بیرون رفتن از ایران رو زدم چون نمیشه. آقا خب وقتی نمیشه، نمیشه دیگه هر چند برای همیشه فکر و ذهنم درگیر بیرون رفتن از خرابشده میمونه. پشت گوشم رو دیدم امریکا رو هم دیدم. اروپا هم همینطور و در کل هر جا سختی های خودش رو داره. خواستم تحصیلی برم که مقاله م اکسپت نشد و بدون مقاله هم نمیشه کمک هزینه یا بورسیه ای گرفت. پول هم در بساط نداریم که از طریق سرمایه بریم. خلاصه دیگه نخوام تکرار مکررات کنم.
باز برو خدارو شکر کن شاغلی. هم سنیم ولی تازه سر این سن باید بریم آزمون استخدامی بدیم که یه نفر کلا میخواد . خب اونم دیگه معلومه تکلیفش چیه.
خلاصه عین پرنده از این شاخه به اون شاخه میپرم و به هر ریسمانی یه چنگی میزنم که یجوری بشه ولی خب از قدیم میگن کسی که از این شاخه ممیپره به اون یکی هیچ شتی نمیشه Big Grin .
اون رفیقتم حق داره بابا مرز سی سالگی رو رد کرده ولی خب اگه کارهاش جور شده مغز خر خورده نره Big Grin حتی اگه شده زمانی که میخواد تابوت رو اونجا بزارن باید رفت و کند. حتما حتما وظیفه ت رو انجام بده و راهیش کن بره که بعدا عینهو..... Big Grin پشیمون میشه. تو هم جور شد برو اصلا شک نکن. اینجا جای زندگی نیست. هر طوری برات جور شد میرم. اگرم یه زمان برای خودمم جور شه با کله میرم هرچند امیدی ندارم ولی باید رفت. متاسفانه آینده مبهمی تو کشورمون هست که مطمئنا هر سال بدتر میشه و هر کی بره برده. من فکر میکنم تو مهاجرت علاوه بر تلاش خودت یه جو شانس هم خیلی خیلی موثره که باید داشته باشیش حتما
راااااااااااااااااااااااااااااااااااااااستی خودت چطوری
How the life treating with you dude
Big Grin Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61 ، mehre cyrus

پیام‌های این موضوع
RE: گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس) - توسط ostokhan - 2017-07-14 ساعت 01:20

کاربران در حال بازدید این موضوع: 5 مهمان