کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا
دوستان سلام

من بعد از ۱۴ ماه و نیم توی ای پی بودن دیشب کلیر شدم. بعد از یکساله شدن و تغییر وضعیتم تو سایت سیس از AP به Expiring soon به سفارت ایمیل دادم و اطلاع دادم که بعد از تقریبا سه هفته وضعیت به حالت قبل برگشت. همچنین فرم DS-260 رو هم خودم ریسابمیت کردم و براشون فرستادم که در هر دو مرحله بالا من اپدیت شدم (به تاریخ ۲۰ ژوئن) دیگه اپدیتی نداشتم تا اینکه دو هفته پیش به سفارت ایمیل دادم که ۱۴ ماه هست توی ای پی هستم و لطفا به من وضعیتم رو بگن و آیا باید بیام برای مدیکال جدید یا خیر؟ که جوابی دریافت نکردم و اپدیتی نشدم تا پریشب ۱۵ آگوست که اپدیت شدم و همینطور ۱۶ آگوست که همراه با or شدن بود. دو خطی رو دیشب چک کردم که دو خطی نبود و یه خطی هست همچنان. در سایت سفارت نیز اطلاع از کلیری به تاریخ ۱۶ آگوست را دادن. انشالله این شروعی برای کلیری خانوادگی ها باشه.

در ضمن نوشتن که ویزا در این ماه آماده نیست و ندارن و باید بعد از ۱ اکتبر تا قبل از ۱ دسامبر به سفارت همراه با مدیکال و پاسپورت شخصا حضور پیدا کنم.
Category: F1 Family Based
Apply: july 2007
Interview: June 2016
Result: AP
update: 21 June
Second update: 15 August
Clear: 16 August
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، algh90 ، farrokh33 ، Sudeh ، siavashasg ، moonwalk ، maymary1220 ، zamini1975 ، tamoko89

پیام‌های این موضوع
..... - توسط Mahanturbo - 2017-03-07 ساعت 23:35
RE: ..... - توسط farzadmohajer - 2017-03-08 ساعت 00:07
RE: ..... - توسط amirhoseinc - 2017-03-08 ساعت 02:14
RE: ..... - توسط limbo - 2017-03-08 ساعت 00:27
RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - توسط Sasa-t - 2017-08-17 ساعت 13:02
بالغ بر 6000 موزه در آلمان - توسط iranembberlin - 2017-10-17 ساعت 17:32

کاربران در حال بازدید این موضوع: 4 مهمان