کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا
Wink 
سلام من زیاد اینجا فعالیتی نمی کنم که خدایی نکرده بحث و جدلی بین من و سایر دوستان نشه مثل گذشته چون من طرفدار سیاست های ترامب بودم و هستم

در صفحه ی قبل عده ای از دوستان نام دانشمندان بزرگ ایران را نام بردن گرچه من قصدم تایید و تکذیب نظریات ان دوستان نیست اما من یک ایرانیم

و بر روی دانشمندان ایرانی تاریخ و فرهنگ 7000 ساله ایرانی افتخار می کنم شاید من در کشور خودم یک نژاد پرست هم باشم چرا که نژاد آریاییم را

با هیچ نژاد دیگر سیاه و سفید تقسیم نمی کنم و همیشه خواستار آزادی و عشق به وطن بودم و هستم

ما مشکلی که داریم این است که متاسفانه بر روی دانشمندانمون سرمایه گذاری نکردیم بخشی از اموزنده های ایشان مانند ابن سینا به تصرف بیگانگان درامده است

وخیلی از این عزیزان حتی من نام نمی برم از همسایگان فارسی زبان شاید عضو این انجمن مهاجر سرا باشند اما فلان دانشمند شاعر و اسطوره ی مارا قصد تصاحب دارند

به هر حال در کشور امریکا هرساله یادبود اندیشمندانشان را گرامی میدارن مثل جرج واشنگتون و ابراهام لینکُن و .... و از آموزنده های ایشان برای نسل های اینده در دانشگاهها بهره می برند

این سیاست درست آن کشور بود که به این وسیله و با احساسات ملی توانست

به اوج شکوه و قدرت برسه اما متاسفانه کشور عزیز ما ایران سیاست ملی گرایانه ی خودش را جایگزین سیاست های دیگر کرده است که باعث افت مسایل اقتصادی و مهاجرت و متاسفانه دانشگاههای

معتبر دس خوش فروباشی شوند . ایران که در کل بیشترین سهم مهاجرتی به امریکا و دیگر نقاط دنیا را از آن خودش داره و بیشترین خواسته مهاجرین ایرانی مسایل اقتصادی است نه جنگ نه

پناهدگی بلکه بیشرین خواسته انها فرار از بی کاری و در یافتن شغل و درامد بهتر و نتیجه ی ان زندگی بهتر است می باشند امروز این سیاست های اشتباه باعث سلب امتیاز ویزای مهاجرین و عدم

ویزا به انها شده است ای کاش که یک قانونی بود که سیاست را از مهاجرت دور می کرد را می داشتیم اما همه چیز به هم گره خورده از جنگ تا اقتصاد .
پاسخ
تشکر کنندگان: farrokh33

پیام‌های این موضوع
..... - توسط Mahanturbo - 2017-03-07 ساعت 23:35
RE: ..... - توسط farzadmohajer - 2017-03-08 ساعت 00:07
RE: ..... - توسط amirhoseinc - 2017-03-08 ساعت 02:14
RE: ..... - توسط limbo - 2017-03-08 ساعت 00:27
RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - توسط khatarnak - 2017-09-01 ساعت 22:11
بالغ بر 6000 موزه در آلمان - توسط iranembberlin - 2017-10-17 ساعت 17:32

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان