کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2017-10-05 ساعت 01:09)ostokhan نوشته:  خب هر چند ثبت نام لاتاری 2019 برای ایران منعی نداره و سیاست سنگ مفت گنجشک مفت همواره یار دیرین ایرانیها بوده ولی باید این قضیه رو در نظر گرفت مجاز بودن ایران برای لاتاری 2019 به معنای ویزا گرفتن برای سلکت شده ها نیست و من فکر میکنم کیسهای 2019 که برنده میشن شانسی برای اخذ ویزا ندارن. درسته!!!  چون ظرفیت ایران برای تعداد ویزاهای ایشود شده در سالهای قبلی پر نشده و هنوز مجاز هست برای ثبت نام و این قضیه رو گمون نکنم دولت میتونسته درش دخیل باشه ولی قضیه ویزا دادن به ایرانیها کاملا دست دولت هستش و اونم سیاست مشخصی داره. نمیخوام موج منفی ایجاد کنم ولی فقط منظورم اینه که مجاز بودن ایران صرفا بخاطر پر نشدن سهمیه ش هست و نباید زیاد امیدوار بود که با این سیاستهای که دو کشور پیش گرفتن ویزایی گیر ایران بیاد. من فکر میکنم آمریکا برای مردم ایران (صرفا مردم) تا اخر ریاست موهویجی کاملا دور از دسترس هست. پس بهتره واقعبین باشیم. ثبت نام بکنید ولی به قبولی زیاد امیدوار نباشید و اگر هم قبول شدید زیاد بهویزا امیدوار نباشید.
تنها زمانی که ویزا رو تو استون دیدید اونوقت باور کنید که دارید میرید آمریکا. خب دوستان جدید دیر به برنامه لاتاری رسیدید و کسانی مثل من هم که پشت درش وایسادیم شانس باهامون یار نبوده. گذشت دوران بی دردسر ویزا گرفتن از نوع دایورسیتی ویزا برای ایرانیان.

از این ستون به اون ستون فرجه

سیب هزارتا چرخ میخوره تا بیافته زمین
2017 , 2018 ,2019,2020
می رود راه پیوسته تا آن سو  *** از دری کو شد رهش آغاز
می رود او تا کجا تا کو       *** من روان با او کنم آواز
می روم من همره و همپو     *** تا به دیدار کلان راهی
ره همه این مقصد اما کو      *** چه بگویم جز نه و آهی؟
* شعری از بیلبو بگینز - از آثار JRR TOLKIEN
پاسخ
تشکر کنندگان: farrokh33 ، copol ، American Darlin ، shahin61 ، aram_hpanahi

پیام‌های این موضوع
RE: گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس) - توسط javadth - 2017-10-05 ساعت 01:12

کاربران در حال بازدید این موضوع: 5 مهمان