کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2017-10-06 ساعت 11:39)ostokhan نوشته:  سه تا مساله هستش

اولا همه کیس ها جاب آفر ندارن یا فامیل درجه یک ندارن که بتونن ویزاشون رو بگیرن
ثانیا این مساله جاب آفر و فامیل تو بن نود روزه اعمال شده بود و در این بن جدید برای چند کشورکه از 26 مهر اجرایی میشه، کلا ورود اتباع این کشورها بغیر از کتگوری دانشجویی اونم در شرایط خاص  رو ممنوع کرده. بنابراین تا قبل از 26 مهر کسانی که جاب آفر یا فامیل داشته باشن به شرطی که کلیرنس نخورن میتونن ویزا بگیرن که این افراد انگشت شمار هستن.
ثالثا مساله مهم اینه که برفرضی ویزا هم داشته باشی وقتی اجازه ورود از پورت های فرودگاههای مختلف به آمریکا رو نداشته باشی ویزا بی فایده ست همونطور که در بن قبلی دیدیم چند صد نفر رو پس از ورود به فرودگاه دوباره به کشورشون برگردوندند
در هر صورت من هم مشتاق اینم کلا این شرایط برای ما ایرانیها حداقل برچیده بشه و با استرس و ترس و لرز کار کیس های ایرانی پیش نره ولی خب باید واقع بین بود و قبول داشت که ترامپ کلا با ایرانیها رابطه خوبی نداره و خیلی مشکل ساز هستش. حالا چند دادگاه هم ممکنه بتونن یه دخل و تصرف هایی داشته باشن در اثر فشارهای داخلی ولی در کل اصل سیاست های دولتشون در قبال ایران تغییر نمیکنه. باید فقط امیدوار بودن این آقا دور دوم رو تو کاخ  سفید سپری نکنه

دوست عزیز ما هم مثل شما تعجب کردیم بعد از اینکه بن 90 روزه تموم شده چرا افیسرها باز هم بونافاید خواستن! ولی باور کنید در سفارت انکارا و ابوظبی این اتفاق افتاده و بچه های قدیمی به دوستان جدید گفته بودند که برای محکم کاری جاب آفر تهیه کنید اگه فامیلی ندارید.
ضمنا فرمودید اولا همه کیس ها جاب آفر ندارن یا فامیل درجه یک ندارن که بتونن ویزاشون رو بگیرن مگه من گفتم هر کی جاب آفر داشته ویزا میگیره  Smile  دوستانی که از یکم تا 5 اکتبر رفتند و اونایی که  تجربشون رو با ما درمیون گذلشتند و من هم بالا اعلام کردم همه برای محکم کاری جاب آفر تهیه کرده بودند.
در مورد 18 اکتبر هم گفتم که اینا همه داره قبل از این تاریخ اتفاق میفته. تجربه همه دوستانی که در ابوظبی در لاتاری 2017 مصاحبه شدند به وضوح بیان میکنه که ابوظبی از جمله سفارتهایی هست که سلیقه ای عمل میکنه. و این ترامپ با قوانینش کمی افیسرها رو محتاط و سردر گم کرده.

فراموش نکنید همه این اتفاقات داره بعد از بن 90 روزه و قبل از 18 اکتبر میفته.
شماره کیس:2018AS000059XX
تاریخ ارسال فرم اولیه : 31 MAY 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، farrokh33

پیام‌های این موضوع
RE: گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس) - توسط moonwalk - 2017-10-06 ساعت 13:23

کاربران در حال بازدید این موضوع: 7 مهمان