کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2017-10-06 ساعت 23:50)ostokhan نوشته:  
(2017-10-06 ساعت 17:42)moonwalk نوشته:  
(2017-10-06 ساعت 14:57)reza6966 نوشته:  تو دستورالعمل هاش چیزی تغییر نکرده ؟
فکر کنم امسال کسی قصد ثبت نام هم نداره !!!

دکتر کاملی یه حرف جالبی زده گفته اینجا آمریکاست یه قانونی امروز هست و ممکنه فردا نباشه .قوانینی که فعلا وضع شده همینه (و همه دوستان هم شرایط رو میدونند) و در آینده ممکنه این تغییر کنه و همیشه به این نحو نباشه پس شما اقدامتون رو انجام بدید برای مواردی که امروز و حال حاضر شرایطش هست، کسی نمیدونه که تا کی ممکنه شرایط به این نحو باشه.

به نظرم وقتی ایرانیها فعلا شرایط ثبت نام دارند و امکانش الان هست، انجامش برای کسی که با لاتاری قصد مهاجرت داره بد هم نیست و درسته که از 18 اکتبر لاتاری تقریبا غیر ممکن میشه ولی کسی نمیدونه تا سال آینده که نتایج 2019 اعلام بشه و نوبت به اونها برسه چه قوانین و شرایطی خواهد بود آیا تضمینی هست که این بن ها تا اونموقع هم باشه و اصلا نشه ویزا مهاجرتی گرفت؟
به هر حال زندگی ادامه داره و شاید بشه در کنار این روند هم در آینده از امتیاز لاتاری استفاده کرد.

دکتر کاملی کلا دست رد به سینه همه میزنه و یه جوری دلسرد میکنه و میپیچونه فقط روی خوش به EB5 نشون میده که کلی توش مایه ست. خب وقتی پول داشته باشی دیگه وکیل نمیخوای. پول رو روی سنگ بزاری آب میکنه.
اون یکی غول هم که همه میشنسنش و شبانه روز تو شبکه هستش کلا میگه همه بیان و کسی رو ناامید برنمیگردونه ولی خب تا حالا دیده نشده کسی رو اونطرف برده باشه.

خلاصه داستانیه که ایرانی های خارجی نشین برای مهاجران بی پناه درست کردن. باید دست رو روی زانو خودت بزاری و بگی یا علی

سلام
موضوع و مطلب من در مورد کاملی نبوده، منظور من جمله ای که گفته بوده و اینو به دوستانی که نا امید بودند برای لاتاری گفتم که روحیه بگیرند.

دوست عزیز ostokhan درسته که ترامپ میخواد کلا جلوی مهاجرت مخصوصا برای ایرانیها رو بگیره و تمام توانشو داره بخرج میده  Sad  اما به نظرم شما هم خیلی نا امید هستید به هر حال هر سال افراد زیادی هستند که پذیرش میگیرند حتی با اینکه لاتاری 2017 بسیار بهم ریخته و سخت بود به هر حال دوستان زیادی ویزا گرفتند پس همیشه یه تعدادی به امید خدا مجوز ورود میگیرند. کاملا درسته هر روز شرایطش مبهم و سخت میشه ممکنه کم بشه اما کاملا نمیشه تعطیلش کرد.
پاسخ
تشکر کنندگان: msr839 ، m_ganj ، American Darlin ، farrokh33 ، shahin61 ، ostokhan ، س.ح ، jalayevatan

پیام‌های این موضوع
RE: گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس) - توسط moonwalk - 2017-10-07 ساعت 11:26

کاربران در حال بازدید این موضوع: 7 مهمان