کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2017-11-01 ساعت 23:32)ostokhan نوشته:  
(2017-11-01 ساعت 22:56)Phoenix7 نوشته:  والا طرف با یه من ریش و پشمو و۳۰ بیله تیغ زده با لاتاری رفته عآمریکا و ۶ سال هم با همین تیپه داغون داشته واسه خودش اونجا میچریده کسی بهش شک نکرده آخرش از سر بی کاری سوار ماشین شده ۸ نفرو ترکونده
 مَش ترامپ هم که  از صبح لَباشو غنچه کرده و هی  داره لاتاری رو می کوبه
کار روزگار رو می بینی ؟
بریم خودمونو آماده کنیم که جور این پشمالوی تروریست رو هم دوباره  باید  ما بکشیمو و  این دفعه رسما از لاتاری اخراج بشیم!  Sad
فِک  کنم هر کی ثبت نام کرده  از فردا باید منتظر نامه اخراجش باشه و اونیم که ثبت نام نکرده سنگینتره که ثبت نام نکنه
این وسط چه پولی به جیب زدن این کافی نتی های کارشناسه مهاجرت!

طبق معمول ما هم بریم  و به ترس و لرز شبانمون برسیم  Cool

این ترامپ خدایی نمیدونم چه پدر کشتگی با ایرانیها داره.
یعنی اگه تو عمق هفتاد کیلومتری صحرای نوادا هم یه خبری بشه وصلش میکنه به ایرانیها.
به لرزیدنت ادامه بده و بترس

دلیله این پدر کشتگی رو فقط کسانی که زیر خاک خوابیدن نمیدونن
ولی هر مساله ای پیش بخواد بیاد بزار زودتر پیش بیاد
اگه قراره تا ۱۵ می ۲۰۱۸ انتظار بکشیم و اون جمله نحس رو ببینیم پس بزار همین الان تکلیف یه سره بشه . ما هم با خیال راحت و طبق معمول به راههای دیگه فکر کنیم
هیچ چی بدتر از انتظار نیست
مثل این میمونه یه نفر لوله کُلت رو بزاره رو شقیقه آدم و هی بگه الان شلیک میکنم ...الان میکشمت...الان فُلانت میکنم... که من در چنین مواقعی سریع میگم که لامصب زودتر اون ماشه رو فشار بده و راحتم کن...اونم ماشه رو میچکونه و منم راحت میشم
الان به همین روش چن بار مُردم Rolleyes

پیشنهاد میکنم تو هم مثل من یه ترس و لرز شبانگاهی داشته باشی
Cool
                                                       روزگارِ غریبیست نازنین
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61 ، ostokhan ، copol

پیام‌های این موضوع
RE: گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس) - توسط Phoenix7 - 2017-11-02 ساعت 00:04

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان