کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2018-02-24 ساعت 00:17)ostokhan نوشته:  
(2018-02-23 ساعت 20:53)afshin4749 نوشته:  
(2018-02-23 ساعت 20:41)milade نوشته:  الان توی سیستم و موبایل من همه چیز به نظر درست میاد. نمیدونم شاید مشکل از سیستم و یا چیز دیگری در سیستم شماست و یا هر چیز دیگه!
میتونید یه عکس بگیرید از صفحتون و اتچ کنید؟ البته برای اتچ باید توی سایت های اپلود تصویر ارسال کنید و ادرس رو در اینجا استفاده، چون این سایت امکان اتچ مستقیم نمیده.

دوست خوبم ،
ممنون از راهنمایی و کمکهای بی دریغ شما ، بنده تمام چم و خم مهاجرسرا را میدانم و اگر در فروم سالهای 2011 و 2012 تشریف ببرید متوجه خواهید شد که کلی عکس و فرم آپلود کرده ام!! یعنی میخواستم بدانید که من با بیش از 8 سال سابقه کاربردهای ابزار را در مهاجرسرا بخوبی میدانم. اما این چیزی از ارزش محبت و لطف شما کم نمیکند. سیستم هم اشکالی ندارد و تصور میکنم که این وبسایت نسبت به گذشته تغییر کرده و برخی از تنظیمات خود را از دست داده!! چرا که در گذشته اینگونه عمل نمیکرد. اما بهر صورت من از کمک شما نهایت قدردانی را دارم و از شما ممنونم.
موفق باشید

این مشکل سراسریه. روی سیستم منم مشکل داره همونطور که تو چند پست قبلی اشاره کردم.  از وقتی پوسته وبسایت تغییر کرد این مشکل پیش اومد.

بله درست است ، دقیقا حق با شماست چون من قبلا چنین مشکلاتی را با این وبسایت نداشتم !! نمیدانم این علی سپهر چه بلایی بر سر این وبسایت آورده که مثل هیلاری کلینتون که انتخابات را به ترامپ باخت، هی دارد گیج میزند و هی اعصاب ما را سواره و پیاده میکند!!! یکی نیست بگوید که این بساط مهاجرسرا برای بخش آمریکایش خودبخود دارد رو به زوال میرود !! لااقل یک کاری نکن که خاطرات تلخی از میکس فارسی و انگلیسی برایمان تا ابد به جا بماند !! انقدر نرو هی برای تویتر ترامپ حواله بنویس با آن انگلیسی هچل هفتت !! یکم هم به داد این وبسایتی برس که مدیریتش را دور از جانتان به دوش میکشی !!  Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin
حالا اگر هوش و حواست جمع است و میخواهی مرا از پس گردنم  بگیری و بعد از هفت هشت سال از اینجا بیندازی بیرون ، خب بینداز !! لااقل به داد بقیه ای برس که تازه واردند وگرنه همه ی ما رفتنی هستیم و تو هم نمیمانی داداش !!! ترامپ هم از دست این تویتهای تو به تنگ آمده و ورود بقیه ی ایرانیان را به آمریکا ممنوع کرده !! خب نکن برادر من !! لااقل بده یکی برایت فارسی را برگردان کند که یارو دور از جانت بفهمد که با کی طرف است ؟؟!! همه را دیوانه کردی !! به این وبسایت ویران شده ی مهاجرسرایی برس که یک روزی نشود مانند شهر سوخته !! یادش بخیر ایامی را که هر وقت به اینجا سرک میکشیدی لااقل سه ساعت طول میکشید که از مهلکه اش خلاص شوی !!! خودت هم دیگر به اینجا سر نمیزنی فقط من و یامی عزیز و این استخوان بنده خدا شده ایم مثل خانواده ی دکتر ارنست در جزیره ای متروکه !! این وبسایت را درست کن و برگردان به روزهای با شکوهش !!  Cool  Cool  Cool  Cool ول کن این به اصطلاح مشاوره های مهاجرتی خارج از مهاجرسرایت را !! کاری نکن که یک روز وقت شریفم را تلف کنم بیایم لس آنجلس و همان جا بدهم ترامپ درسته پوستت را بکند یا بدهم ت دست اف بی آی و بگویم این بابا دارد نمک آمریکا را میخورد و نمکدان میشکند!! و هی پیغام پسغام ناجور برای رئیستان تویت میکند !!  Cool  Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: gbtm ، milade ، ostokhan

پیام‌های این موضوع
RE: گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس) - توسط afshin4749 - 2018-02-24 ساعت 03:22

کاربران در حال بازدید این موضوع: 6 مهمان