کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا
(2018-02-27 ساعت 00:48)gbtm نوشته:  گمان نمیکنم که یک انتقاد به مدیریت جدید وارد باشد !! این عدد را در بی نهایت ضرب کنید ، سر به فلک میزند !! امیدوارم منظور بنده را کاملا گرفته باشید. ایشان  نماینده ی کل ملت ایران و مهاجران و حومه در تویتر هستند که دائم در حال تویت کردن جناب آقای ترامپ و انتقاد از ایشان آنهم با انگلیسیی که فقط خودشان متوجه هستند که چه میخواسته اند که بگویند که طفلی ترامپ بیچاره را بکل گیج کرده که منظورش از این تویتها چیست !!چون اصلا نمیفهمد که ایشان چه گفته !!!  اگر بخواهم مثال ساده تری را برای شما زده باشم که کاملا روشن شوید تویتهای ایشان برای ترامپ مانند این است که یک رنده را بدهی به یک روشن دل !! آن هم مس میکشد و میگوید که این اراجیف چیست که بر روی این لوح نوشته شده !!! دیگر در این فضا نه مدیری باقی مانده و نه کاربری !! شده دریاچه ی ارومیه !!

البته من نخواستم خیلی‌ آب  و روغن انتقادم رو زیاد کنم وگر نه من هم خیلی‌ به مدیریت ایشون انتقاد دارم.
حالا یک پیشنهاد، آیا امکانش هست حالا که شما در فضائی خارج از این فروم با ایشان در تماس هستید ( حتّی به صورت غیر مستقیم) میتوانید صدای انتقاد و اعتراض ما رو نسبت به روش کار و مدیریت ایشان به گوششان برسانید؟ چین من فکر می‌کنم سرشون حسابی‌ شلوغ است و فرصت سر زدن به اینجا رو مثل مدیران قبلی ندارند.
[/quote]

فدای سرت بگردم ، ایشان در حال حاضر دیگر خدا را هم بنده نیست !!! همه را تار و مار کرده تا علی بماند و حوزش !! ایشان دیگر مشغول توئیت در کردن برای ریاست جمهوری آمریکاست !! وقتی ندارند که بخواهند خرج منه چلغوز کنند !! ایشان دیگر دارند به مرحله ای میرسند که سناتور شوند امور همه چیز را بدست بگیرند که البته ....................... بیخیال دیگر نمیخواهم وارد مقوله ی سید علی سپهر شوم !!! وقتی پستها و قمپز در کردنهای ایشان را در سایر رسانه های اجتماعی میبینم ، واژه ی خود شیفتگی و توهم برایم مفهوم جدیدی را معنا میکند !!
قربانت بروم ، من را درگیر این مصیبت بی پایان نکن که اصلا برایم مهم نیست !! اگر هر کسی با این بابا وارد این مقولات شود ، یک شبه میشود خولی !! به یاد دارم سالها پیش وقتی که تازه به آمریکا آمده بودم یک پست در مهاجرسرا گذاشتم که من به شدت مدیون اطلاعات دوستان مهاجرسرایی در امر مهاجرتم هستم و تا جان در جسم علیل و ناتوانم وجود دارد خود را وقف دوستان جدید خواهم کرد !! هرکس سوالی دارد لطف کند مستقیم مسیج دهد تا شماره بدهم و کمک لازم را تا جایی که سواد بی سوادیم برد دارد را در کفه ی اخلاصم قرار دهم که ناگه از سوی ایشان وحی نازل شد که ما مدتیست شما را رصد میکنیم و احساس میکنیم میخواهید مشتریان ما را بقاپید و از مهاجرسرا بپرانید !! اگر ادامه دهید ، یک جا از پوشش شما میشود شال گردندتان !!! من هم بسیار از این سخن نرم و لطیف برآشفتم !! البته مقصر من بودم که داشتم خیانت میکردم !! و ایشان مانند گشت ارشاد بنده را در همان لحظه ی اول بسوی راه راست ارشاد فرمودند !! از آن تاریخ تا کنون بنده کاملا در وضعیت ارشاد باقی مانده ام و هیچگونه راه کج و معوجی نمیروم ، یعنی اگر بخواهم برم ، چکش ایشان میخ کج ما را صاف میکند !! مگر از جانم سیر شده ام که خودم را درگیر این سید بکنم ؟؟!! میخواهی کاری کنی که جدش بزند به کمرم که دیگر بازنشسته ی زودتر از موعد هم نشوم ؟؟!! اگر راست میگویی خودت بگو که اگر هم ترکشش شما را گرفت از راهی دور باشد !! من که بیخ گوشش هستم و این بابا هم با ترامپ سرو سری دارد و ممکن است سیتیزن شیپی من را هم ابطال کند !! بیخیال داداش من اینکاره نیستم !! ایشان با اشخاص با شصخیت بالایی در تماس هستند و من نمیخواهم دامن شصخیت ایشان را آلوده به چرندیات خود نمایم . ایشان هر روز با مجلاتی چون فوربز مگزین ، لس آنجلس تایمز و فاکس نیوز در حشر و نشر هستند ، حیف نیست یک آدم بیکاره و بیعاره ای مثل من ایشان را از کار و زندگی معوق سازد ؟؟!! خودت هر کاری که میکنی بکن ، پای من بیچاره ی از قبل ارشاد شده و رصد شده را به این جرم وارد نکن ، بله Cool Cool Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: limbo ، fariba_a

پیام‌های این موضوع
..... - توسط Mahanturbo - 2017-03-07 ساعت 23:35
RE: ..... - توسط farzadmohajer - 2017-03-08 ساعت 00:07
RE: ..... - توسط amirhoseinc - 2017-03-08 ساعت 02:14
RE: ..... - توسط limbo - 2017-03-08 ساعت 00:27
بالغ بر 6000 موزه در آلمان - توسط iranembberlin - 2017-10-17 ساعت 17:32
RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - توسط afshin4749 - 2018-02-27 ساعت 02:00

کاربران در حال بازدید این موضوع: 4 مهمان