کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2018-03-14 ساعت 01:05)afshin4749 نوشته:  
(2018-03-14 ساعت 00:26)American Darlin نوشته:  

دوست عزیزم ،
حق با شماست و درک میکنم که چه میکشید !! چرا که خودم هم این مشکل را داشته ام متاسفانه. با این تفاوت که من سالها پیش شانس آوردم و پس از دریافت نامه های مختلف از ریجکت شدنم برای مهاجرت به هفت کشور دنیا و هزینه های زیاد و از دست دادن کلی سرمایه ، سر آخر با لاتاری سر از جایی درآوردم که خودم هم در رویا نمیدیدم !! اما امروز وقتی با خودم فکر میکنم ، میبینم آن موقع هم عمرم را تلف کرده بودم که هی حسرت میخوردم و پول خرج میکردم !! نمیشد. حالا که اینجا هم هستم ، شاکر خداوند بزرگم ، اما بدان که گاهی مشکلاتی در اینجا سر راهت سبز میشود که کل خوشی ها و کامیابیهایت را چهارمیخ به صلیب میکشد. اما خوبی آن این است که لااقل ریخت و قیافه ی بعضی مسئولان کشوری را نمیبینی !! چهارشنبه سوریهای رنج آور و پر خطر را لمس نمیکنی !! شب عیدهای مسخره ای که ملت خود را غرق در گرفتاریهای مالی و هزینه های وحشتناکش میبینند بجای اینکه در شادمانیش باشند و لذتش را ببرند را دیگر نمیبینی !! اما ، و اما !! چیزهایی را میبینی که گاهی میگویی قربان همان بدبختیهایی که گرفتارش بودم. بخصوص وقتی با یک هموطن شریف شتر گاو پلنگی رو در رو میشوی که با تو شروع میکند به انگلیسی صحبت کردن ، آنهم از نوع هچل هفتش که خودش هم نمیفهمد که چه میگوید !! و طوری وانمود میکند که انگار اینجا متولد شده و وقتی سر و تهش را درمیآوری متوجه میشوی که فقط سه سال است که آمده !! سعی میکنند اول به ملت آمریکا و دوستان آمریکائیشان فحشهای ایرانی یاد بدهند ، آنوقت با تویی که ایرانی هستی انگلیسی بلغور میکنند!! اما ، باز هم خدا را شکر که شما میتوانی لااقل از دیدارشان چشم پوشی کنی و سرت را به راه خودت گرم کنی !!
درضمن یک چیز را به شما بگویم که قدری من را شگفت زده کرد و آن این بود که که گفتید " من از کانادا خوشم نمیآید " دوست عزیز ، من اگر از دستم میآمد ، قطعا مهاجرت میکردم به کانادا برای اینکه اولا هم تمام امکانات آمریکا را دارد و بافتش اصولا آمریکاییست و هم خدمات اجتماعی و رفاهی بیشتری را نسبت به آمریکا دارد یعنی اصلا قابل قیاس نیست از این نظر!! پس لطفا حرفتان را پس بگیرید و شاکر خداوند باشید اگر که قسمت شما را آنجا قرار دهد. بنده آنجا بوده ام و تجربه کرده ام که چه بهشتی ست !! نه درگیر سیاست و این مسخره بازیها هستند و نه چیز دیگر !! یک نخست وزیر عالی دارند که واقعا نمونه است !! پس ناز نفرمایید و اگر موقعیتش را یافتید ، بنده به شما توصیه میکنم تشریف ببرید تا ببینید که سطح زندگی در کانادا اصلا قابل قیاس با  آمریکای درب و داغون نیست !!

شما چندبار مطرح کردید اونور مشکل داره و اگر بیایید ببینید برمیگردید!!!
ته ته ته تهش میگید چه مشکلی هست!؟ میفرمایید ایرانی میبینم اینجا فحش انگلیسی میده () داداشم اگر ته ته مشکلش این چیزایی ک شما میفرمایید که دیگه حالت خوشی زده زیر دلشه!!

اون دفعه هم گفتم مشکلات ایران مشکلات ریشه ای و معیشتی هست.
اینجا مشکلات اقتصادی وحشتناکی داره ک پیامدش هزار فاجعه دیگه مثل فقر بیکاری و نهایتا از دست رفتن فرهنگ. در ضمن دزدی ها و.... و اینکه ته تهش اقا رو تلویزیون میبینی داره ب مشکلات ک خودش ایجاد کرده برا فاطمه زهرا اشک میریزه!! وارد حاشیه نمیشم.
اما مشکلاتی ک گریبان گیر ما جوانان شده یک مشکل ک برمیگرده ب نیاز اولیه زندگی ک همون اقتصاد.

من خاهشی ک دارم لطفا اگر یک دلیل منطقی دارید ک بجز مشکلات زبان در تکذیب بد بودن خارج بفرمایید... اما اینکه میگید من فلانی دیدم اونجا برای ایرانی ها کلاس میزاره و.. ک نشد دلیل بدبودن و دعا کنیم بخاییم برگردیم!

در ضمن ایران مشکلات اقتصادی و عدالت ک زیر بنای هر حاکمیتی رو داره پس جایی برای موندن نیست.
پاسخ
تشکر کنندگان: Hadi_20

پیام‌های این موضوع
RE: گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس) - توسط redbull - 2018-03-14 ساعت 16:15

کاربران در حال بازدید این موضوع: 5 مهمان